JIHLAVA – Nikdo z tria zástupců Jihlavska si v I. B třídě skupině B o víkendu body nepřipsal.

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Němec

I. B třída – sk. B

Brtnice - Budišov
1:4

Zápas sousedů v tabulce ovládli hosté. Po rohovém kopu zamířil přesně Dvořák a dvoubrankové vedení zajistil Budišovu střelou z dálky Mezlík.
Ve druhé půlce domácí vykřesali naději proměněnou penaltou. Po faulu na J. Kružíka Zelený nezaváhal. Rozhození hosté chvilku tápali, ale drama nepřipustili. Dostál přidal třetí pojistku a v poslední minutě se trefil i střídající Večeřa.

Gól: 60. Zelený (PK) – 19. Dvořák, 27. Mezlík, 78. Dostál, 90. Večeřa. Rozhodčí: Bouhcal – Fabeš, Kalaž. ŽK: 3:4. Diváci: 80. Poločas 0:2. Brtnice: Sýkora – Votava, R. Kružík, Marek, Zelený – Kosal, Doležal, Kolman (80. Plaček), J. Kružík – Štefl (46. Kourek), Coufal. Budišov: Syrový – Langr, Houzar, Kašpar, Koš – Vašíček, Mezlík, Hnízdil (68. Večeřa), Dostál – Dvořák, Carda (77. Nováček).

Křižanov – Luka
3:0

Hostům utkání vůbec nevyšlo a jednoduchá hra Křižanova slavila vítězství. Hned tři obránci Luk se nedomluvili na nakonutý balon a jejich zaváhání přetavil Vítek ve vedení. Hosté bojovali a snažili se o vyrovnání, ale na Bajera recept nenašli. Domácím se nakonec podařilo odrazit nápor Luk v poslední desetiminutovce. Individuální akci zakončil přesně pálící Pálka a po rohu se v nastavení trefil ještě Novotný.

„Je to pro nás velké zklamání. Měli jsme převahu, ale na krásu ve středu hřiště se nehraje. Domácí nás umlátili dlouhými míči,“ komentuje kouč Luk Josef Láznička.

Góly: 5. Vítek, 82. Pálka, 90.(+1) Novotný. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (79. Brnický). Diváci: 150. Poločas: 1:0. Luka: Čejka – Holub, Doležálek, Tlačbaba, Lokvenc – Trombelli, Bratršovský, Hlávka (66. Havelka), Brnický – Kubát (66. Mach), Gavaller.

Šebkovice – Batelov
1:0

V první půlce byl k vidění nevýrazný fotbal a domácí se do většího tlaku dostali až po přestávce. Dlouho ale nedokázali najít účinný recept na pozorného gólmana Batelova. Rozhodnutí přišlo až těsně před koncem. Šebkovický Pecka zahrával rohový kop a nejvýše vyskočil Černý, který hlavou přesně zakončil.

Gól: 86. Černý. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Batelov: Kaňkovský – Mezera, Minařík, Chrenovský (89. Koreš) - Hlaváček, Beseda (75. J. Marek), Vostál (71. Janoušek), Kupka, Kodeš - Poledna, M. Marek.

16.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

V Pístově u Jihlavy chystají velkou sněžnou hobby rally

Novoroční koncert. Špičkový koncert Filharmonie Hradec Králové doprovodil sólista David Deyl.

Bosch dal infekčnímu oddělení nemocnice 45 tisíc korun

Florbalistky SK Jihlava zvládly tahák kola ve Vysokém Mýtě parádně!

Hranice, Vysoké Mýto – Florbalová I. liga žen má za sebou první letošní ostré zápasy. A v nich se jihlavským celkům dařilo.

Češi berou neférově nízké platy. Proč nedostávají víc?

Místo hotových výrobků děláme jen polotovary. A za směnu toho zvládneme vyrobit méně než Němci.