Jihlavští dorostenci nestačili na ohrožené Vítkovice

JIHLAVA - Fotbaloví dorostenci FC Vysočina si z Vítkovic nepřivezli ani bod.

9.5.2007

Ilutrační fotoFoto: DENÍK/archiv

Starší jihlavský výběr podlehl bojujícím domácím 1:3. Mladší dorost také nepřesvědčil a domů si odvezl prohru 0:2.

I. liga st. dorostu

Vítkovice - Jihlava
3:1

„Nepovedlo se to. V takovém utkání, kdy hraje soupeř o všechno, nám chyběla větší bojovnost a nasazení,“ komentuje kouč Jihlavy Roman Kučera, jehož tým nezvládl úvod utkání. Ve 20. minutě po chybách obrany a gólmana vedli domácí už o dvě branky.

„Jestliže uděláme takové hloupé chyby, tak nemůžeme pomýšlet na úspěch ani ve Vítkovicích. Přitom jsme chtěli eliminovat jejich nástup, hrát jednoduše a odzadu. Ale k té taktice jsme se vlastně ani nedostali,“ říká trenér a dodává: „I když jsme měli více ze hry a míč pod kontrolou, prosadit jsme se pořádně nedokázali.“

O jediný jihlavský úspěch se až dvacet minut před koncem postaral Stoszek.

Gól: 72. Stoszek. Poločas 2:0. Jihlava: Šána – Hříbek (25. Kubeš), Raška, Filip (80. Tecl), Černý (58. Horák) - Benda, Bureš, Niederle, Chmelík – Stoszek, Kratochvíl.

I. liga ml. dorostu

2:0

Domácí měli od prvních minut na svých kopačkách větší jistotu do obou poločasů si rozložili po jednom gólovém momentu. I když hostující Dobrovolný, Kopic, Tecl a Kerouš měli ke gólu také blízko, Jihlavě nebylo přáno. „Tentokrát jsme byli horším týmem. Šance jsme sice měli, ale soupeř taky. Vítězství si zasloužil. Z naší strany to nebyl opitmální výkon,“ hodnotí trenér jihlavských mladších dorostenců Pavel Procházka.

Poločas 1:0. Jihlava: Procházka - Bambula, Štěpán, Kerouš, Brnický - Šandera, Haňka (41. Kučera), Pražák, Dobrovolný - Kopic (41. Tesař), Tecl.