Definitivně ji získal dnešní výhrou 2:0 v zápase 25. kola nad zlínským béčkem. Tým přivedl do vyšší soutěže trenér Miroslav Kouřil. Sedmačtyřicetiletý zábřežský rodák hrával první ligu v dresech pražské Slavie a Sigmy Olomouc.

Pronásledovatel Fulneku, kterým je další nováček MSFL Mutěnice, zaostává o dvanáct bodů a má s lídrem tabulky horší bilanci vzájemných zápasů.

V dopoledním souboji o druhé místo vyhrály Mutěnice na kunovickém hřišti nad domácí rezervou Slovácka díky jediné trefě Slováka Marka Bubenka, v odpoledním luhačovickém duelu pak Fulnek zdolal zlínské béčko 2:0. V poslední minutě prvního poločasu otevřel skóre z penalty Michal Vyskočil a šest minut po obrátce se trefil ještě Ondřej Smetana.

Znám už je i první sestupující do divize: po prohře 1:3 v Lipové se jím stal tým SK Hranice.