JIHLAVSKO - Přinášíme vám výsledky fotbalových utkání III. třídy.

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

III. třída

Janštejn – Kozlov
3:1

Góly: Dohnal, Kalášek, Vltavský – Štěpánek. Rozhodčí: Zlatuška. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Janštejn: Toms – Matějka, Jakoubek, Horký, Kolařík – Kožich, Samek, Hladík, Dohnal – Vltavský, Kalášek (75. Vlach). Kozlov: Roháček – Štěpánek, Rychtecký, Janeček, Hartman – Štaiger, Mlsna, Kriegsmann, Bečka – Mátl, Vrzáček.

Větrný Jeníkov – Puklice B
0:0

Rozhodčí: Zimola. ŽK: 3:0. Diváci: 70. Poločas: 0:0. V. Jeníkov: Velek – Zita, L. Hlaváček, Žižka, L. Kořínek – J. Kořínek, Palán, Skoupý, Bednář – Kameník, Lehký. Puklice B: nehlášeno.

Třešť B – Střížov
0:0

Rozhodčí: Hájek. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Třešť B: Matula – Kubala, Krejčí, Kříž, Kodys – F. Svoboda, Lysý, Hochmann (65. Bachman), L. Veselý (49. Kubů) – Gutwald, Matějka. Střížov: V. Chlupáček – Fila (68. O. Chlupáček), Fiala (61. Šimek), Kabátek, Valík – Smolík, P. Kolda, Štěpán, Navrátil – Válal, L. Kolda.

Stonařov B – Červený Hrádek
3:2

Góly: Lang, Turoň, Vevera – Šťastný. Rozhodčí: Lysý. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Stonařov B: M. Šmarda – J. Šmarda, Příhoda, Turoň, Cakl – Čumpl, Špaček, Lang, Plavec – Urbánek (80. Šindelář), Toth (55. Vevera). Č. Hrádek: nehlášeno.

Mrákotín – Nová Říše
1:0

Góly: M. Kratochvíl. Rozhodčí: Nerad. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Mrákotín: F. Cvach – Balatý, Hes, Marek, Jakoubek – L. Cvach (70. Hána), Kratochvíl, Čech, Štěpán (50. Irha) – Kročil (85. M. Šimek), Kučera. N. Říše: Tichý – Ježek, Hrubša, Kazda, Tacetl – Pelej, D. Bártů (46. T. Bártů), Sova, Máca – Stejskal, Krejčí.

Černíč – Antonínův Důl
1:0

Góly: Rychter. Rozhodčí: Suran. Bez ŽK. Diváci: 60. Poločas 0:0. Černíč: K. Novák – M. Leitkep, Nosek, Tetour, Beseda – Havlík, V. Leitkep, Hanzal, Rychter – Klečka (46. Janoušek), Kopřiva (80. Bulant). A. Důl: Šimek – Hanáček, Kuna, Nesvický, Zeman (60. Adam) – Voráček, Duba, Houzar, Diviš – Fleisig, Palán.

Batelov B – Pavlov
2:5

Branky: Mezera 2 – Nechvátal 2, Popelář, Němeček, Eliáš. Rozhodčí: nehlášeno. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas 1:3. Batelov B: nehlášeno. Pavlov: nehlášeno.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Vysočina odehrála nejlepší zápas sezony a byla blízko senzaci. Po brance v nastaveném čase však všechny tři body za výhru 2:1 putovaly do Plzně.
10

To je kruté. O cenný bod přišla Vysočina v nastaveném čase

Terénní vozy v září opět rozryjí pístovské mokřady

Jihlava – Během třetího víkendu v září se bude konat další ročník offroad akce na pomoc přírodě s názvem Pístovské mokřady. Závodníci budou soutěžit o vítězství v Mistrovství České republiky v offroad trialu.

Tvrdohlavě kráčím proti proudu

Žďár nad Sázavou /ROZHOVOR/ – Ještě během vysoké školy začala rodačka ze Žďáru nad Sázavou Michaela Horáková (25) budovat své sny, oprostila se od stereotypní společnosti a založila vlastní architektonické studio. K tomu přišla tento rok s vlastní módní značkou Mishe.

OBRAZEM: Úroda na Sádku je nejlepší za pět let. Suchu navzdory

Vysočina /ROZHOVOR/ – V nejzápadnější a nejvýše položené viniční trati Znojemské podoblasti právě dozrávají hrozny. Pro vinaře Lubomíra Lampíře z Vinařství Sádek u Kojetic a jeho spolupracovníky tím začíná jedno z nejnáročnějších období. Hrozny ze Sádku i z ciziny se začnou měnit v burčák a následně i ve víno. Vedla k tomu náročná sezona, která nejspíš přinese výjimečnou úrodu.

Humpolec nebo Košetice, kdo znovu vyhraje?

Vysočina – Všech sedm zápasů fotbalového krajského přeboru se bude hrát až v neděli. Vše načne dopolední mač ve Stáji, zbytek je na programu odpoledne. A hodně sledované bude okresní derby dvou neporažených. Stoprocentní Humpolec totiž přivítá nováčka z Košetic, který také zvládl obě kola na výbornou. Domácí si budou dávat pozor na euforii soupeře, hostující trenér zase upozorňuje na skvělou fyzičku humpoleckých fotbalistů.