VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam na fotbal

VYSOČINA - Přinášíme vám rozpis víkendových fotbalových utkání na Vysočině.

22.6.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Michal Kántor

SOBOTA

I. B třída - skupina A: Dlouhá Ves - Humpolec B (Jiří Beneš), Štoky - Vrchovina B (Macek), Ústrašín - Chotěboř B (Kalina), Jiřice - Herálec (ZR) (Nováček), Černovice - Pohled (Rosický), Čejov - Veselý Žďár (Žilka).
I. B třída - skupina B: Rudíkov - Rokytnice (Krejčí, hř. Hodov), Batelov - Křižanov (Zadinová, 10.00).
Krajský přebor dorostu: Hartvíkovice - Chotěboř (Kopřiva, Fabeš, 9.00 ml. a 11.15 st.), Okříšky - Štěpánov (Křenek, Kliner, 9.00 ml. a 11.15 st. - hř. Opatov), Ždírec - Pacov (Stehlík, Janíček, 9.00 ml. a 11.15 st.), Třešť - Humpolec (9.00 ml. a 11.00 st.).
I. třída dorostu - skupina A: Žirovnice - Luka (Bouchal, 14.00), Brtnice - H. Borová (Bína, 15.00).
I. třída dorostu - skupina B: Jemnicko - Měřín (Čech, 15.00), Rozsochy - Rokytnice (Dlouhý, 14.00), M. Budějovice - N. Syrovice (Juriga, 13.30), Nová Ves - Syrovice (Cupl, 14.00).
Krajský přebor žáků: Žďár - HFK Třebíč B (Mach, 9.00 ml. a 10.30 st.), Pelhřimov - H. Brod (Jurka - Voborný, Švehla, 13.00 st. a 15.00 ml.).
I. třída žáků - skupina A: Měřín - V. Meziříčí B (Jos. Staněk, 9.00 st. a 10.45 ml.)
I. třída žáků - skupina B: H. Brod B - Čejov (Sýkora, 9.00 st. a 10.45 ml.), Štoky - Luka (Dušek, 9.00 st. a 10.45 ml.)

NEDĚLE

I. B třída - skupina A: G. Jeníkov - Habry (Sojka).
I. B třída - skupina B: Mohelno - Luka (Talpa), Radostín - Nový Rychnov (Brabcová), Budišov - Jakubov (Doležal), Hrotovice - V. Meziříčí B (Reich), Brtnice - Šebkovice (Šimák).
Krajský přebor dorostu: Polná - Třebíč B (Pojezný, Staněk Josef, 14.00 st. a 16.30 ml.)
I. třída dorostu - skupina A: Bobrová - Jiřice (Straka, 14.00), Světlá - Černovice (Volf, 14.00), G. Jeníkov - St. Ransko (Zadinová, 14.00).
I. třída dorostu - skupina B: Radostín - Jaroměřice (Dostál, 14.00), Telč - Náměšť (Švec, 14.00), Třebelovice - Kněžice (Petr ml., 16.30).
Krajský přebor žáků: Polná - Humpolec (Stehlík, 9.00 ml. a 10.30 st.)
I. třída žáků - skupina A: Náměšť - Hrotovice (Voborný, 9.00 ml. a 10.30 st.), St. Říše - OKříšky (Fabeš, 9.30 ml. a 11.15 st.), Borovina - Stonařov (Nováček, 9.00 st. a 10.45 ml.)
I. třída žáků - skupina B: Kamenice - Batelov (Jar. Kůrka, 12.00 st. a 13.45 ml.), Pelhřimov B - Žirovnice (Bouchal, 10.00 st. a 11.45 ml. - hř. UT).

Není-li uvedeno jinak, začínají zápasy v 16.30 hodin.

22.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Opilý muž rozkopal výlohy

Svým svěřencům nemá trenér Petr Vlk (za hráči první zprava) za letošní sezonu co vytknout.

Trenér Petr Vlk: O postupu rozhodl hned první zápas baráže

Bývalý šéf Kosteleckých uzenin Boček promluvil

Jihlava – Nový díl investigativního seriálu s názvem Zvláštní vyšetřování, který je dostupný na webovém portálu Seznam.cz, vypráví příběh Jana Bočka, bývalého šéfa Kosteleckých uzenin. 

Vysočinu a Jižní Tyrolsko možná spojí partnerství

Jihlava – Partnerství Havlíčkova Brodu se severoitalským Brixenem by se mohlo rozrůst na krajskou úroveň a Kraj Vysočina by tak mohl v budoucnu úzce spolupracovat s italským regionem Jižního Tyrolska.

Na lékařskou pohotovost padne víc peněz

Jihlava – Každá z pěti nemocnic zřizovaných Krajem Vysočina dostane jako příspěvek na fungování lékařských pohotovostních služeb přibližně dvacet milionů korun.

Voda z vlastní studny - na kolik přijde

Pokud máme příhodné podmínky na zahradě nebo jiném pozemku pro vybudování studny (o potřebných podmínkách pro stavbu studny jsme psali zde) a jsme rozhodnuti studnu zřídit, udělejme si nejprve velmi přibližnou kalkulaci, na kolik to všechno přijde.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies