II. MS liga žen

START JIHLAVA - KOTVRDOVICE

7:0

Od prvního hvizdu se hrálo podle jihlavských not. Nápadité a přesné kombinace rozebíraly hostující obranu, která nedokázala eliminovat ani autorky branek. Do poločasu bylo „vymalováno“ a ani po změně stran se scénář nezměnil. Start potvrdil skvělou formu a připsal si už šesté vítězství v řadě.

„Holky hrály úplně skvělý fotbal, krásné pasy, ulice,“ rozplýval se trenér Jihlavy Josef Žampa. „Opravdu to byl velmi pohledný fotbal, ve kterém jsem neviděl téměř žádnou chybu. Pokud budou takhle hrát i proti těm silnějším soupeřům, budu spokojený,“ dodává.

Góly: Bártíková a Valentová po 2, Čupelová, T. Prchalová, Dibelková. Poločas: 5:0. Start Jihlava: Pojezná – P. Žampová, M. Žampová, Samková, Z. Žampová – T. Prchalová (56. A. Prchalová), Dibelková, Bártíková, Valentová – Čupelová, Šerá.