I. A třída – sk. A

DOBRONÍN – HERÁLEC (ZR)

2:1

Po hlavičce Skořepy neudržel Pavlík balon a dotírající Kalců si na hostujícím gólmanovi vykoledoval faul. Diviš s problémy penaltu proměnil a Dobronín vedl. Hosté pak převzali taktovku a po propadnutí dobronínské pravé strany Mládek srovnal. Domácí pak několikrát podržel Chvátl.

Ve druhé půlce se rozehrála opatrná partie a oba týmy přišly o jednoho hráče. V 90. minutě Lukáš Sedláček vyslal rychlíka Kalců, který nedal Pavlíkovi šanci a rozhodl.

Góly: 13. Diviš (PK), 90. Kalců - 33. J. Mládek. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 2:3. ČK: 1:1 (58. Krautšnajdr – 88. Ptacsek). Diváci: 70. Poločas 1:1. Dobronín: Chvátal – Diviš, Krautšnajdr, Sochor, T. Sedláček – Klenovský (70. Göth), Vaněk, L. Sedláček, Hlávka (62. Pachl) – Kalců, Skořepa (90. Liška).

I. A třída – sk. B

STONAŘOV – TŘEŠŤ

0:3

Trnka dostal po dlouhém autu ve velkém vápně prostor a otevřel skóre. Další ránu zasadili hosté Stonařovu hned po rozehrání. Domácí nedokázali poslat míč na třešťskou půlku, po pravé straně unikl Svěrák a parádní křižnou střelou zvýšil na 2:0. Snížit mohl Skála, ale míč do sítě neprotlačil. O třetí gólový moment se tak postaral Guttwald, který mířil přesně k tyči.

Změna stran sice přinesla optickou převahu domácích, které ale zodpovědně hrající hosté do žádné vyložené šance už nepustili.

Góly: 10. Trnka, 11. Svěrák, 44. Guttwald. Rozhodčí: Klinner. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas 0:3. Stonařov: Krupica – Holý, Seknička, Špaček (40. Příhoda), Digrín, Skála – Šána, Fila, Čumpl, Šmarda (65. Toth) – Jaroš (55. Lang). Třešť: Jindřich – Krejčí, Gregor, Kadlec, Veselý – Mikeš (65. Nosek), Trnka, Svěrák, Guttwald – Kodys, Steklý (55. Svoboda).

STARÁ ŘÍŠE – BOHDALOV

1:2

Už v 1. minutě se musela domácí obrana červenat. Na přesný centr si do vápna naběhl nehlídaný Štikar. Starou Říši vrátil zpět do hry Tichánek, jehož dalekonosnou střelu nešťastně tečoval jeden ze stoperů. Hosty posunul po půl hodině hry o krok dál Kantor, který propálil vše, co mu stálo v cestě.
Domácí se ve zbytku první půlky i po změně stran trápili a na odpověď se nezmohli.

Góly: 20. Tichánek - 1. Štikar, 30. Kantor. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 2:2. Poločas 1:2. St. Říše: Svoboda – Kouba, Holub, Pytlík, Žák – Nepraš (70. Martin Žák), Tichánek, Svítil, Pazderník – Vaňkát, Štěpnička.

PŘIBYSLAVICE – RANTÍŘOV

1:1

Kromě nastřeleného rantířovského břevna se nic důležitého v úvodu nedělo. Poté přibyslavický Sova dostal přihrávku do vápna, prošel středem obrany a prostřelil Kremína. Gól nastartoval hosty, kteří měli do konce první půle mírnou převahu.
Po změně stran přineslo rantířovské snažení ovoce. O zaslouženou remízu se postaral Živný.

Góly: 25. Sova – 72. Živný. Rozhodčí: Klement. ŽK: 2:1. Poločas: 1:0. Rantířov: Jaroslav Kremín – Fila, Novotný, Vácha (72. Benda), Holec – Živný, Vlček, Jan Kremín, Kubík (90. Benda) – Pecha, Kovačík.