Okresní fotbal

Jihlava - Přinášíme vám výsledky a tabulky fotbalových utkání okresních soutěží.

31.3.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Okresní přebor

TŘEŠŤ B – BRTNICE
1:3

Góly: Venkrbec – Jindra 2, Vyskočil. Rozhodčí: Nerad. ŽK: 0:1. Poločas 0:1. Třešť B: R. Kříž – J. Krejčí, Majdič (46. Mareš), Lysý, Hochmann – Růžička, S. Bartušek, Venkrbec, R. Bartušek – Zlatuška (73. P. Páral), Matějka (85. Krch). Brtnice: J. Kružík – Votava, R. Kružík, Marek, Jaroslav Zelený - Tuna (85. Roušar), Šrámek, Jiří Zelený, Jindra - Vyskočil (76. J. Doležal), F. Doležal.

BÍTOVČICE – DOBRONÍN B
2:1

Góly: Cemper, Komárek – Prokš. Rozhodčí: Morkus. ŽK: 0:1. Diváci: 110. Poločas 0:0. Bítovčice: Tomala – Bartušek, Cemper, Urbánek, Komárek – Souček, Chvátal, Čermák (34. Vacek), Matějíček (74. Hrad) – Sobotka, Šťáva (84. Matula). Dobronín B: Holub – Prokš, Šerý, Král, Bratršovský (65. Chvátal) – Kosak, Navrátil, Vala (46. Smejkal), Nepraš – Laška, Macek (82. Mikšíček).

0:0

Rozhodčí: Staněk. Bez ŽK. Diváci: 40. Jihlava C: Svoboda – Zbořil, J. Kubeš, L. Vítů, Pospíšil – Fišer, Čáp, Haubert, O. Vítů – Havlíček, Kruntorád. Černíč: K. Novák – Beseda, Leitkep, Kovář, Kubát – Doležal (70. Krejčí), M. Novák (5. Stránský), Janoušek (50. Richter), Hanzal – Havlík, Mikeš.

Drama ve Světlé skončilo vítězstvím Třeště

Vysočina – Osmé kolo fotbalové I. A třídy skupiny B vůbec nevyšlo Černíči, která inkasovala v Náměšti osm branek!

Fanoušci skupiny Kabát zaplní hned dva zimní stadiony na Vysočině

Vysočina – Známá kapela Kabát na podzim zavítá také na Vysočinu. Během dvou měsíců zde odehraje dva koncerty, a to v Třebíči a Jihlavě.

Po pádu z Karlova mostu zemřel herec Jan Tříska, učitel z Obecné školy

Smutná zpráva. Oblíbený český herec Jan Tříska, který v sobotu spadl z Karlova mostu v Praze do Vltavy, zemřel. Představiteli učitele z filmu Obecná škola bylo osmdesát let. Od pondělí měl natáčet snímek Na střeše.

Kometa porazila Jihlavu 4:2. Výhru přihrály výpady Němce

Jihlava, Brno /FOTOGALERIE/ – Na třetí pokus se povedlo. Hokejisté brněnské Komety konečně zvítězili v domácím prostředí za tři body a vyhnuli se loterii v prodloužení či dotahování výsledku. Kometa v sedmém kole extraligy přehrála Duklu Jihlava 4:2 a první vítězství si v brněnském dresu připsal už i novic Michal Barinka.