VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam na fotbal

Jihlava - Přinášíme vám rozpis víkendových fotbalových utkání.

6.6.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

SOBOTA
Krajský přebor: Pelhřimov – Janovice (Machát), M. Budějovice – Hartvíkovice (Sláma, 14.00), Borovina – Jemnicko (Jiří Beneš, 14.30), Třebíč B – V. Bíteš (Švec).
I. A třída – skupina A: Kamenice – Habry (Hrůza, 14.30), Chotěboř – Herálec (HB) (Fabeš, 14.30).
I. A třída – skupina B: Jaroměřice – Nová Ves (Bína, 14.30), Rantířov – Přibyslavice (Klement, 15.00), Šebkovice – Kouty (Cupl, 15.00).
I. B třída – skupina A: Kostelec – Dlouhá Ves (Svoboda), Počátky – G. Jeníkov (Slezák, 14.00), Tis – Čejov (Pekárek), Černovice – V. Žďár (Straka), Humpolec B – Lípa (Křenek, 14.00), Pohled – Chotěboř B (Švehla).
I. B třída – skupina B: Bedřichov – N. Rychnov (Bártová, 14.00), Jakubov – Mohelno (Kopřiva, 15.00).
MSDD: H. Brod – Kunovice (Ondráček, 10.15 a 12.30), Vrchovina – Veselí (Janíček, 14.15 a 16.30).
Krajský přebor dorostu: Bystřice – Bedřichov (Servít, 9.00 ml. a 11.15 st.), Tis – V. Bíteš (Šťastný, 10.00 st. a 12.30 ml.).
I. třída dorostu – skupina A: Puklice – Luka (Stehlík, 12.00), Kamenice – G. Jeníkov (P. Kůrka, 10.00), Bohdalov – Ždírec (Petr st., 16.30), Žirovnice – Přibyslav (Janko, 10.30), Štoky – Batelov (Drahotušská, 14.00), H. Borová – Světlá (Jos. Staněk, 15.00).
I. třída dorostu – skupina B: Nedvědice – Rokytnice (Dlouhý, 16.30), Třebelovice – Radostín (Kalina, 15.00), Kněžice – Telč (Krymová, 16.30), Jemnicko – N. Syrovice (Kliner, 15.00, hř. Jemnice), Nová Ves – Náměšť (Obršlík, 12.30).
MSŽL: Jihlava – Přerov (Cupl, 10.00 a 11.45, hř. Luka).
MSŽD: Vrchovina – Jihlava B (Petr st., 10.00 a 11.45, hř. Rad. Svratka).
Krajský přebor žáků: Třebíč B – Kamenice (Kliner, 10.00 st. a 11.45 ml.), Žďár – Telč (Dlouhý, 9.00 ml. a 10.30 st.), Bedřichov – Pacov (Kuchyňa, 9.00 st. a 10.30 ml.), Chotěboř – Humpolec (Masopust, 9.00 ml. a 10.30 st.), Pelhřimov – Bystřice (Beseda, 13.00 st. a 14.45 ml.).
I. třída žáků – skupina A: Polná – Hrotovice (Martenek, 9.00 ml. a 10.30 st.), Jaroměřice – Radostín (Kalina, 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků – skupina B: Ždírec – Štoky (Zadina, 9.00 ml. a 10.30 st.), Světlá – Ledeč (Staněk, 9.30 st. a 11.15 ml.), Přibyslav – H. Brod B (Ságl, 9.00 ml. a 10.30 st.).
MSLŽ: Vrchovina – Ležany (Žilka, 10.00), Studenec – Drnovice (Voborný, 13.30), Ocmanice – Kotvrdovice (KR, 14.00, hř. Vicenice).
Připravky: Pelhřimov (Holub, Krejčí, 9.00, hř. UT).


NEDĚLE

Divize: Velké Meziříčí – Boskovice (Stloukal, 16.30), Žďár nad Sázavou – Otrokovice (Machálek, 16.30).
Krajský přebor: Polná – Humpolec (Voborný), Pacov – Okříšky (Rosický), Vrchovina – Žirovnice (Jm KFS), Ždírec – Bystřice (Ságl).
I. A třída – skupina A: Ledeč – Budíkov (Burian), Kožlí – Ústrašín (Talpa), Přibyslav – Věžnice (Jar. Kůrka), Herálec (ZR) – Dobronín (Šula), Speřice – Světlá (Petřivý).
I. A třída – skupina B: V. Meziříčí B – Rozsochy (Kalina), Bohdalov – St. Říše (Jm KFS), Třešť – Stonařov (M. Nenadál), Čáslavice – Náměšť (Krejčí).
I. B třída – skupina A: Batelov – Štoky (Petr st.), Pohled – Chotěboř B (Švehla).
I. B třída – skupina B: Rudíkov – Rokytnice (Hájek, 10.15, hř. Hodov), Budišov – Luka (Zadina), Telč – Vrchovina B (Nádvorník), Hrotovice – Křižanov (Beseda), Rapotice – Měřín (Šimák).
Krajský přebor dorostu: Humpolec – Ledeč (Kuchyňa, 10.00 st. a 12.30 ml.), Pelhřimov – Třebíč B (Klement, 10.00 st. a 12.30 ml.), Pacov – Polná (Masopust, 11.30 st. a 14.00 ml.), Okříšky – Chotěboř (Jurka, 10.00 st. a 12.30 ml., hř. Okříšky).
I. třída dorostu – skupina B: Hrotovice – Jaroměřice (Čech, 14.00), Šebkovice – M. Budějovice (Juriga, 14.00).
MSŽD: Třebíč – Boskovice (Nováček, 10.00 a 11.30).
Krajský přebor žáků: M. Budějovice – V. Meziříčí (Kopřiva, 9.00 ml. a 10.45 st.), V. Bíteš – Jemnicko (Straka, 9.00 st. a 10.30 ml.).
I. třída žáků – skupina A: Měřín – Vrchovina B (Drahotušská, 12.30 st. a 14.15 ml.), Luka – Třešť (Šetek, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků – skupina B: Čejov – Batelov (Čamra, 10.00 st. a 11.45 ml.), Pelhřimov B – Chotěboř B (P. Nenadál, 10.00 st. a 11.45 ml., hř. UT).
MSLŽ: M. Budějovice – FC Brno B (Nováček, 14.00).
Přípravky: Lukavec (Jar. Kůrka, P. Kůrka, 9.00), Bystřice (Šula, Krejčí, 9.00), H. Brod (Volf, Sýkora, 9.00).⋌(jdv)

Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.30.

6.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Předseda ODS Petr Fiala (uprostřed) vyzval na stranické nominační konferenci v Jihlavě premiéra Bohuslava Sobotku k tomu, aby ve věci podezřelého financování a daňových úniků ministra financí Andreje Babiše, neodkladně jednal.

Fiala: Vyzýváme Sobotku, aby jednal. Čas má do pondělí

Zleva senátor Miloš Vystrčil, Jan Podrázský, Martina Bártová, předseda ODS Petr Fiala, Miroslava Němcová, Jan Tecl a Jaroslav Vymazal

Vysočinská ODS zná první pětici do voleb

Děti z Erka uklízely Jihlavu

Jihlava – Ulice krajského města v rámci akce Čistá Vysočina uklízely také děti z jihlavského nízkoprahového zařízení Erko. Odpadky posbíraly v místech, kterými denně prochází a pravidelně si v nich hrají.

Napadení mezi rybáři v Ledči, jeden druhého hodil do řeky

Ledeč nad Sázavou - Jako „tiší blázni" se rozhodně nechovali dva rybáři, kteří na sebe narazili v pondělí 24. dubna na břehu řeky Sázavy v Ledči nad Sázavou na Havlíčkobrodsku. 

AKTUALIZOVÁNO

OBRAZEM: Vysočina doma zdolala Brno.Její šance na záchranu dál žije

Jihlava - Body naděje. Předposlední domácí utkání sezony zvládli jihlavští fotbalisté na jedničku. V důležitém duelu i pošesté na svém stadionu Brno porazili, popáté od Zbrojovky neinkasovali a po jasném vítězství 3:0 mohou stále reálně pomýšlet na záchranu nejvyšší soutěže.

Odloženo: Stará Říše znovu nebude hrát kvůli terénu

Stará Říše – Sobotní utkání fotbalové divize D ve Staré Říši je zrušeno. Kvůli nezpůsobilému terénu a špatnému počasí se duel s Velkou Bíteší přesouvá na středu 24. května od 17 hodin.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies