Starší dorost
H. KRÁLOVÉ B – JIHLAVA B 3:2
Začátek měl grády. Poláček zahodil obrovskou šanci, jeho kolega Fadrný po rohu Málka už nezaváhal. Jenže vzápětí bylo po hrubce v defenzivě srovnáno. Ovšem ani hradecká radost dlouho netrvala. Málkův centr před branku opět našel nekompromisního Fadrného. „Standardky nám vyšly skvěle,“ těší kouče Jihlavy B Petra Soustružníka. „Byli jsme jasně lepším týmem a půlka měla skončit 4:0 pro nás,“ doplňuje.
Úvod druhé části patřil domácím, jejichž snahu o vyrovnání hosté ustáli, a pak opět začali zatápět před hradeckou brankou. „Soupeř udělal dva fauly na červenou, což by zápas hodně ovlivnilo, ale po domluvě se nevylučovalo,“ přibližuje Petr Soustružník.
Jihlavské rezervě výhra i přes velmi dobrý výkon přána nebyla. Čtvrt hodiny před koncem domácí po standardce srovnali a v 86. minutě dokonali povedeným signálem obrat.
„Je to škoda, že se nevyhrálo. Herně to utkání bylo nejlepší, co jsme v přípravě odehráli. Potěšil mě velmi dobrý přístup,“ dodává trenér.
Góly Jihlavy: 10. a 14. Fadrný. Poločas 1:2. Jihlava B: Soustružník – Ptáček, Kryštůfek, Prýborský (60. Chalupa), Bouček – Fadrný, Černý, Tesař, Přibyl, Málek (80. Mareš) – Poláček.

Mladší dorost
H. KRÁLOVÉ B – JIHLAVA B 3:1
Pohyblivější domácí šli ve 22. minutě po právu do vedení. Ve druhé půlce se hra vyrovnala a začali hrozit i hosté. Po hodině hry potrestal zaváhání domácí obrany Kučera - 1:1. Konec utkání ale vyšel lépe fotbalistům Hradce Králové, kteří využili dvě hrubky hostujících mladíků.
„Ve čtyřech dnech jsme sehráli dvě utkání, a to se na našem výkonu projevilo. Únava byla na hráčích patrná. Ani po herní stránce se nám utkání nepovedlo a ukázalo nám nedostatky, které musíme ještě do startu soutěže odstranit,“ komentuje jihlavský trenér David Oulehla.
Gól Jihlavy: Kučera. Poločas 1:0. Jihlava B: Dohnal (41. Nacházel) - Míka, Caha, Urbánek, Kabíček – Hron (41. Švec), Kavka, Masopust, Kliment (50. Čech) – Čech (41. Kubík), Kučera.