Skupina A

KAMENICE - DOBRONÍN 1:2
Souboj týmů z dolních pater tabulky vyšel lépe hostům. Nic na tom nezměnila 10. minuta, kdy povedenou střelou poslal Kotek domácí Slovan do vedení. Kamenice si převahu udržela půl hodiny, ale pak se začali prosazovat hosté. Ti v rozmezí čtyř minut otočili skóre. Ve 37. minutě umístěnou střelou k tyči vyrovnal Sedláček, následně chybu obrany potrestal gólem Sobotka. Druhý poločas přinesl trápení domácích, takže ze zisku cenných bodů se radovali hosté. Ti tak opustili samé dno tabulky.
Góly: 10. Kotek - 37. Sedláček, 40. Sobotka. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Dobronín: Chvátal - Diviš, Hypeš, Krejčí, T. Sedláček, Göth, Vaněk, L. Sedláček, Sobotka, Skořepa (28. Laňka), Hlávka (73. Homola).

PŘIBYSLAV - JANOVICE 1:0
Přibyslavští se dokázali otřepat z výprasku v Chotěboři a bojovným výkonem zdolali favorizované Janovice. V prvním poločase se hrál docela zajímavý fotbal, kterému ale chyběly gólové příležitosti. Po přestávce měli mírně navrch domácí, avšak dva samostatné úniky neproměnil Křesťan.
Jediný gól utkání vstřelil Kalenda, když jeho střelu z hranice vápna nestačil gólman hostů vyrazit. Přestože byl poté vyloučen domácí Smejkal, hostům se nepodařilo přesilovku zužitkovat. „V dnešním zápase chyběl náš špílmachr Miloš Krčál, takže jsme se soustředili na bojovnost. A vyplatilo se,“ spokojeně uvedl k vítěznému utkání trenér Přibyslavi Vítězslav Machatka.
Gól: 74. Kalenda. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (81. Smejkal). Diváci: 200. Poločas: 0:0. Janovice: Musil - Lokvenc, Hamara, Reiterman, Chramosta - Zamazal, Špendlíček, Lapeš, Cink - Vomela, Lovětínský. (Křenek, Matějíček).

Skupina B

ST. ŘÍŠE - ČÁSLAVICE/SÁDEK 2:0
Domácí začali volněji, ale do defenzivy zalezlí hosté jejich lehkovážného úvodu nevyužili. A tak až po 25 minutách udeřilo před čáslavickou brankou. Po faulu na Rygla se z pokutového kopu nezmýlil Tichánek a Stará Říše vedla. Nemastný neslaný fotbal pokračoval i po změně stran. Hosté se dostali před Neumanovu branku jen sporadicky a velkou šanci si nevytvořili. Hráči Říše se trápili a pojistku přidali až v závěru, kdy unikl Tichánek a jako na zlatém podnosu připravil míč před prázdnou branku Štěpničkovi.
Góly: 25. Tichánek (PK), 83. Štěpnička. Rozhodčí: Slezák. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas 1:0. Stará Říše: Neuman - Hekerle, Holub, Šeda, Rygl (60. Hradil) - Pazderník (80. M. Žák), Merhaut, Kratochvíl, Tichánek - Procházka (65. Štěpnička), Rychtecký.

RANTÍŘOV - HERÁLEC 2:0
Po opatrném začátku z obou stran se domácí s postupem času dostávali do hry, ale tři brankové příležitostí z úvodních minut nedokázali přetavit v gól. Až přišla 29. minuta, s ní přetažený centr na Holce a zasloužené vedení 1:0. Do druhého poločasu vstoupili domácí se snahou zvýšit své vedení, čímž zbytečně otevřeli hru, a dopřáli tak hostům být rovnocenným soupeřem. Domácí se tak až do samotného závěru mohli strachovat o výsledek. Deset minut před koncem však střelou z dvaceti metrů završil výsledek utkání domácí Kavka.
Góly: 29. Holec, 79. Kavka. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 86. Živný. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Rantířov: Kremín - Vácha, Kovačík, Novotný, Fila, - Kubík, Živný, Oberreiter, Kavka - Holec (85. Zeman), Pecha (80. Benda).

TŘEŠŤ - V. MEZIŘÍČÍ B 2:4
Ve vyrovnaném prvním poločase nezachytili domácí úvod utkání, a již v 6. minutě zápasu prohrávali díky brance Dufka 0:1. Zásluhou Mikeše se jim však podařilo ještě v prvním poločase vyrovnat, proměnil totiž nařízenou penaltu. Zbytek zápasu ovlivnila červená karta domácích z 41. minuty, kdy po dvou žlutých musel ještě před přestávkou pod sprchy domácí Roth. Druhé dějství tak domácí dohrávali v deseti, přesto byli rovnocenným soupeřem a vrhali se do útoku s potřebou vyrovnat po inkasované brance z 52. minuty. Jenže v 65. minutě prohrávali o dva góly. Poté padlo po brance na obou stranách, kdy za domácí skóroval F. Svoboda a za hosty zpečetil hattrik Dufek.
Góly: 38. Mikeš (PK), 75. F. Svoboda - 6., 65. a 90. Dufek, 52. Kavka. Rozhodčí: Klement. ŽK: 4:4. ČK: 1:0 (41. Roth). Diváci: 90. Poločas:1:1. Třešť: Jindřich - Kodys, Roth, Veselý, Mikeš - Svěrák (43. Soutor), Trnka, Krejčí, Mareš (69. F. Svoboda) - P. Svoboda, Gutwald.