I. LIGA ST. DOROSTU

PŘÍBRAM – JIHLAVA 3:1
Pro Jihlavu začalo utkání velmi nadějně. Už v 6. minutě dokázal domácího gólmana překonat Vydra a hra hostů měla nadále hlavu a patu. Jenže v koncovce se už žádný z hráčů prosadit nedokázal. Jednou se rozkmitala branková konstrukce Příbrami, která byla v koncovce mnohem efektivnější.
„V rozhodujících momentech utkání nás opustilo štěstí. Naopak soupeř vyrovnal a navíc vstřelil vedoucí gól do šatny,“ komentuje na webových stránkách FC Vysočina trenér Roman Kučera.
Hosté prahli po druhé brance i obratu a sevřeli Příbram před její brankou. „Drželi jsme je v těžké defenzivě a vstřelili dvě branky, které však nebyly pro údajný ofsajd uznány,“ povzdychl si Kučera, jehož týmu nevyšla ani hra vabank, když domácí přidali třetí gól.
„V Příbrami se bude vyhrávat hodně těžko. Přesto si kluci zaslouží ocenění za kvalitní a bojovný výkon,“ dodává jihlavský trenér.

Gól Jihlavy: 6. Vydra. Poločas 2:1. Jihlava: Matiášek – Bambula, Pražák, Z. Kučera, Machálek (74. Pikl) – Šandera, T. Kučera, Kopic, Dobrovolný – Tecl, Vydra (79. Kosak).

I. LIGA ML. DOROSTU

PŘÍBRAM – JIHLAVA 2:2
V první půlce měli více ze hry domácí hráči a po zásluze a jihlavském nedůrazu na hranici vápna šli do vedení. Druhý poločas nabídl zlepšenou hru hostů, jimž se podařilo po průniku Klimenta, který byl faulovám ve vápně, srovnat. Ze značky pokutového kopu se Vodáček nezmýlil. O obrat se pak postaral důrazný Štancl, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži. Výhra ale hostům nebyla přána. Minutu před koncem se jeden z domácích útočníků postaral o vyrovnání.
„Je to škoda, ale na to, že nám chybělo pět kluků ze základu a šanci dostali jiní, tak si odehráli svoje a myslím, že se jim to utkání povedlo,“ komentuje trenér Jihlavy Petr Kuchta.

Góly Jihlavy: Vodáček (PK), M. Štancl. Poločas 1:0. Jihlava: Kotnour – Beránek, Göth, D. Procházka, Urbánek – Císař (78. Brabec), Vodáček, Zeman, Štancl, R. Šuta (60. Kliment) – Vokoun (74. Svoboda).