Okresní přebor

Jihlava - Přinášíme vám výsledky víkendových fotbalových utkání okresního přeboru.

20.10.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

11. KOLO

HODICE – TELČ 1:5
Góly: L. Küttneiber – Všohájek, Chalupa, Holý 3. Rozhodčí: Kalaš. Bez ŽK. Diváci: 40. Poločas: 0:2. Hodice: Toman – J. Biskup, A. Hons, M. Hons, M. Küttneiber (46. Hink) – Štěpánek, Koráb, Aldorf, L. Küttneiber – K. Biskup, Zajíc. Telč: nehlášeno.

RŮŽENÁ – BÍTOVČICE 0:3
Góly: Chvátal 2, Matějíček. Rozhodčí: Herzig. ŽK: 0:2. Diváci: 70. Poločas 0:1. Růžená: Poledna – L. Maryška, Derganz, Doležal, Popelář – Švejda (74. Kubů), Bambula, Marek, P. Maryška – M. Maryška, Hron. Bítovčice: Tomáš – Bartušek, Cemper, Vacek, Matějíček (89. Urbánek) – Souček, Chvátal, Šuhaj, Vondrák (69. Čermák) – Sobotka, Šťáva.

PUKLICE B – KNĚŽICE 1:5
Góly: nehlášeno – M. Kříž, V. Mrkvica, F. Boudný 2, L. Zelenka. Rozhodčí: M. Kříž. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:4. Puklice B: nehlášeno. Kněžice: L. Kourek – P. Brabenec, L. Zelenka, J. Kříž, Salát – Boudný, Diviš, Vlček (55. Mrkvica), M. Kříž – D. Sobotka (55. Pavelka), Krupica.

A. DŮL – V. BERANOV 3:1
Góly: Palán 2, Mazač – Kittler. Rozhodčí: Koudelka. Bez ŽK. Diváci: 70. Poločas: 2:0. A. Důl: Hanáček – Anděl, Kocmánek, Mudruněk, Zeman – Vorálek, Duba, Houzar (46. Zdarza), Hanusek – Palán (80. Pekárek), Mazač (30. Satrapa). V. Beranov: Nevosad – Pesr, Štumar, Hes, Vorlíček – Jančí, J. Hladílek, M. Hladílek, Smejkal (70. Kittler) – Vevera, Nesvadba.

JAMNÉ – POLNÁ B 2:1
Góly: Luboš Varhaník, Lukáš Varhaník – Šimek. Rozhodčí: Morkus. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas 1:0. Jamné: Špejtek – Barák, J. Kubín, Lukáš Varhaník, Luboš Varhaník – Hora, Šimánek (40. A. Kubín), V. Kubín, Boháček – Šeda, Niederle (75. Nesiba). Polná B: Rychtecký – Pech (18. P. Vampola), Pecka, Šimek, Jirásek – Gasmi, Bahounek, Tlačbaba, L. Vampola – Matula (88. Folta), Šejstal.

NADĚJOV – DOBRONÍN B 2:3
Góly: O. Klimeš, Koumar – Pachl, Šerý, Laška. Rozhodčí: Kruntorád. ŽK: 1:1. Diváci: 35. Poločas: 0:3. Nadějov: Plašil – A. Tlačbaba, Vala, O. Klimeš, Pytlík – Slabý, Slezák, M. Tlačbaba, Novotný – Koumar, Brnický. Dobronín B: Holub – Šerý, Nepraš, Štefko, Petruš – Smejkal (80. Novák), Pachl, Klenovský, Chvátal – Laška (50. Kosak), Macek (60. Mikšíček).

BRTNICE – RANTÍŘOV B 4:0
Góly: J. Doležal 2, Jar. Zelený, Brussmann. Rozhodčí: Janko. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Brtnice: J. Plaček – T. Doležal, Kolman (85. Kittler), Šrámek, Marek (80. Roušar) – Jar. Zelený (50. Brussmann), M. Plaček, Jiří Zelený, Král – J. Doležal, Coufal. Rantířov B: nehlášeno.

TŘEŠŤ B – BATELOV 1:0
Gól: F. Svoboda. Rozhodčí: Stockinger. Bez ŽK. Diváci: 30. Poločas 0:0. Třešť B: Bachman – Krejčí, Lysý, Faitl, Zlatuška – Kodys, J. Svoboda, Nosek (70. Svěrák), Krch – F. Svoboda, Kříž. Batelov: Cháb – Minařík, Musil, Kapoun, Beseda – Marek, Vostál, Brada, Koreš – Vacek, Poledna. (střídali: Hradecký, Koreš.

Sexuolog Weiss půjde k soudu v říjnu. Hrozí mu trest až šest let vězení

Pelhřimov – Až šest let vězení hrozí sexuologovi Petru Weissovi z Prahy za to, že loni v září podle policie způsobil na Pelhřimovsku dopravní nehodu, při níž zemřeli dva lidé, a jeden byl vážně zraněn. Dvaašedesátiletý lékař tehdy vyvázl s lehkým zraněním. Policie nakonec dospěla k závěru, že Weiss se před nehodou nevěnoval řízení a jel příliš rychle. Vyšetřování bylo ukončeno a spis už je i s podanou obžalobou u Okresního soudu v Pelhřimově.

Středeční nehoda na D1: Mladý řidič se nevěnoval řízení, a to ho stálo život

Vysočina - Dvacetiletý řidič se plně nevěnoval řízení, nezareagoval na vzniklou situaci, a to pro něj nakonec bylo osudné. Tragická nehoda se stala ve středu kolem půl páté odpoledne na 93,5 kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu. Ke středu dodávky a nákladního auta došlo v místě, kde se jen pár minut před tím odehrála jiná dopravní nehoda.