VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam na fotbal

Jihlava - Přinášíme vám rozpis víkendových fotbalových utkání.

24.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

SOBOTA
Krajský přebor: Hartvíkovice – Světlá nad Sázavou (Rosický), Jemnicko - Bystřice nad Pernštejnem (Šťastný), Vrchovina - M. Budějovice (Zadinová), Polná - Havl. Brod (Ságl), Jaroměřice nad Rokytnou - Humpolec (Švec), Třebíč B – Pelhřimov (Voborný).
I. A třída – skupina A: Kamenice – Ústrašín (Hrůza), Žïrovnice – Dobronín (Kliner).
I. A třída – skupina B: Rantířov – Kouty (Žilka), Přibyslavice – Náměšť (Čech).
I. B třída – skupina A: Počátky – Pohled (Beseda), Kostelec – Čejov (Jůn).
I. B třída – skupina B: Borovina – Puklice (Trocha), Bedřichov – Měřín (Petr st.).
MS divize dorostu: Velké Meziříčí – Židenice (10:15 st. a 12.30 ml.), Havl. Brod - Uherský Brod (10:15 st. a 12.30 ml.).
Krajský přebor dorostu: Pelhřimov – Kamenice (Kuchyňa, 11.00 st. a 13.15 ml.).
I. třída dorostu - skupina A: V. Beranov – Přibyslav (Slezák, 14.00), Bohdalov – Brtnice (Pfeifer, 14.30), Štoky – Černovice (Zadina, 14.00), Žirovnice – Tis (Šimák, 12.00), Žirov – Lípa (P. Kůrka, 10.00), Ždírec – Luka (Ondráček, 12.00).
I. třída dorostu - skupina B: Bystřice – Budišov (Sochor, 10.30), M. Budějovice – Nedvědice (Fabeš, 11.30), Hrotovice – Jemnicko (Petr ml., 14.30).
MS divize žáků: Jihlava B – Prostějov (10:00 st. a 11.45 ml., Stonařov).
Krajský přebor žáků: Žďár - V. Meziříčí (Krejčí (ZR). 9.00 ml. a 10.45 st.), Padov - M. Budějovice (Holub, 9.00 st. a 10.45 ml.), Chotěboř - H. Brod B (Cupl, 9.00 ml. a 10.30 st.), Bedřichov – Bystřice (Sýkora, 9.00 st. a 10.45 ml.), Humpolec – Kamenice (Švehla, 10.00 st. a 11.45 ml.), Třebíč B – Telč (Kalina, 10.00 st. a 11.45 ml.), Ledeč – Jemnicko (Volf, 9.30 st. a 11.15 ml.).

NEDĚLE
Divize: Ždírec nad Doubravou – Otrokovice, Žďár nad Sázavou – Třebíč (10:15) – umělá tráva.
Krajský přebor: V. Bíteš – Okříšky (Kuchyňa), Nová Ves – Herálec HB (Jm KFS).
I. A třída – skupina A: Ledeč – Spedice (Zadina), Dlouhá Ves – Štoky (Jar. Kůrka), Přibyslav – Věžnice (Cupl), Pacov - Janovice (Švehla), Habry – Chotěboř (Pavlas).
I. A třída - skupina B: Křižanov – Šebkovice (Šetek), Bohdalov – Herálec ZR (Jm KFS), Třešť – Budišov (Šimák), St. Říše – Rapotice (Dlouhý), Čáslavce - V. Meziříčí B (Hájek).
I. B třída – skupina A: Pelhřimov B – Chotěboř B (Obrtlík), Humpolec B – Tis (Holub, 14.00), Budíkov - G. Jeníkov (Carda), Černovice – Lípa (Janko), H. Borová – Kožlí (Krecht).
I. B třída – skupina B: Rudíkov – Mohelno (Prokop), Stonařov – Křoví (Čamra), Rozsochy – Jakubov (Sochor), Studenec – Vrchovina B (Kalina), Hrotovice – Luka (Kliner).
MS liga dorostu: Jihlava B – Kroměříž (10:00 st. a 12.00 ml. – hř. Na Stoupách).
Krajský přebor dorostu: Chotěboř – Třeníč B (Trocha, 12.15 st. a 14.30 ml.), V. Bíteš – Bedřichov (Slezák, 9.45 st. a 12.15 ml.), Okříšky – Polná (Martenek, 10.00 st. a 12.30 ml.), Třešť – Měřín (Burian, 9.45 ml. a 12.00 st.), padov – Batelov (Ságl, 9.30 st. a 12.00 ml.), Ledeč – Žďár (Dušek, 9.30 st. a 11.45 ml.).
I. třída dorostu - skupina A: Světlá – Přibyslav (Šťastný, 12.00).
I. třída dorostu - skupina B: N. Syrovice - Nová Ves (Jurka, 11.30), Svratka – Třebelovice (Jar. Beneš, 12.00), Radostín – Náměšť (Jos. Staněk, 12.00), Telč – Jaroměřice (Švec, 12.00).
MS divize žáků: Třebíč – Pelhřimov (10:00 st. a 11.45 ml.).

Není-li uvedeno jinak, zápasy se hrají od 14.30.

Okresní soutěže:

SOBOTA
Okresní přebor: Batelov - Puklice B, Dobronín B – Brtnice, Polná B – Nadějov (hřiště Věžnice).
III. třída – sk. A: Kamenice - Bítovčice B, Hybrálec – Věžnice (hřiště Na Stoupách Jihlava), Střížov – Roma.
III. třída – sk. B: Cejle – Smrčná.
III. třída – sk. C: Třešť C – Černíč, Brtnice B – Mrákotín.
OP st. žáků: Cejle – Kozlov (12.00).

NEDĚLE
Okresní přebor: Kněžice – Bítovčice, Rantířov B - Třešť B, V. Beranov – Jamné, Telč - A. Důl, Růžená – Hodice.
III. třída - sk. A: Střítež – Brzkov, Nadějov B - Kozlov (10.30, hřiště Rybné), Ždírec - Luka n. J. B.
III. třída - sk. B: Rohozná - Měšín (10.30), Dušejov - Hybrálec B, Střítež B - V. Jeníkov (10.30), Kostelec B - Batelov B.
III. třída - sk. C: Kněžice B - St. Říše B (10.15), Pavlov – Telč B, Č. Hrádek - Hodice B.
OP st. žáků: Rantířov - Kouty (12.30), Stonařov - Puklice (12.00, hřiště Pavlov), Černíč - St. Říše (13.00), V. Beranov - Brtnice (12.30), Růžená - Kněžice (12.30).

Pokud není uvedeno jinak, začínají zápasy mužů v 14.30.

(pal, vb)

Autor: Edita Palkovičová

24.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bazén Evžena Rošického.

Školáci si mohou zaplavat v bazénu

Jarní prázdniny.

Školáci si užívají prázdnin

Žihadla už jsou po výhře v derby třetí

Předposlední kolo základní části druhé ligy nabídlo především atraktivní derby přestřelku v Moravských Budějovicích.

Poradí o právních problémech rodiny

Jihlava – Rodinné právov kostce.

Učeň z Jihlavy vyhrál v Polsku soutěž s účesem na karneval

Jihlava – Když se dnes sedmnáctiletý student Filip Komárek před dvěma lety rozhodoval, co půjde studovat po základní škole, kadeřník byl pro něj jasnou volbou.

Program rodičů: Hlavně zajistit hlídání potomků

Štoky – Prázdniny znamenají pro Veroniku Hájkovou především nutnost naplánovat program na jednotlivé dny. Bydlí s manželem a dvěma dcerami ve Štokách, které leží na cestě mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Děvčata chodí do první a čtvrté třídy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies