KOSTELEC – TIS 0:1

Kostelec se doma trápí. To se potvrdilo i v utkání s Tisem, který, ač v tabulkovém postavení je až ve spodních patrech, byl po většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě si tak odvezl všechny body. Domácí celek bojoval, ale na fotbalovější projev hostů to prostě nestačilo.

Již v první půli měl hostující Zezulák na kopačce gól, ale to ještě dokázal výborně zakročit Toms. Po obrátce sice domácí zvýšili aktivitu, ale do žádné větší šance se nedostali. Naopak v 62. minutě, po dlouhém výkopu hostujícího Holcmana, přišlo nedorozumění v domácí stoperské dvojici, které využil Zezulák, a hlavou přeloboval gólmana, dal tak vítězný gól. Zbytek zápasu si hosté pohlídali a zaslouženě zvítězili.

Gól: 62. Zezulák. Rozhodčí: Jirsa. ŽK: 1:3. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Kostelec: Toms – Páral (69. Čírtek), J. Procházka, Novák, Fejt – Kružík (77. Sekan), Šmahel, Zamastil, Smejkal – Bartejs, Číhal (46. A. Procházka). Tis: Holcman – Kučera, Kumdžák, P. Benák, Mil. Kozlík – J. Benák, Benda (56. Kafka), J. Valenta, Rosecký – Zezulák (90. P. Valenta), Miřátský (88. Mar. Kozlík).

Skupina B

STUDENEC – PUKLICE 4:0

Hosté začali aktivně a hned ze začátku trefili břevno. Potom byli aktivnější Studenečtí a v 16. minutě Holoubek otevřel skóre. Druhý poločas byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Puklice si určitě takovou prohru nezasloužily, ale je takový je fotbal.

Góly: 16. Holoubek, 61. M. Strnad, 69. Mrňa, 83. J. Strnad. Rozhodčí: Kamenský. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Studenec: M. Rousek – Vrba (46. Řezáč, 79. Kučerňák), P. Strnad, J. Strnad, M. Strnad - K. Mrňa (74. D. Rousek), Komárek, Hájek, Zahradníček - Matějek, Holoubek. Puklice: Štěpán – Medvík, Trunda, M. Tišl (67. Špendlíček), Zeman - Hrdlička, N. Tůma, Novotný, Škrdla - Křišťál (76. Tišl), M. Tůma (66. Novotný).

LUKA – KŘOVÍ 0:1

Zápas rozhodla vlastní branka když Frühbauer tečoval ostrý nákop hostů a přeloboval domácího brankáře. Domácí hlavně ve druhé půli měli více ze hry, nastřelili pouze tyčku a břevno. Největší šanci spálil již v prvním poločase Bratršovský, když nedal sólový nájezd. Hosté pak využili z minima maximum.

„Hráči za bojovnost a nasazení zaslouží pochvalu, a pokud budeme hrát jako dnes, tam můžeme dojít v pohodě k záchraně“ komentoval výkon svých svěřenců Voltava.

Góly: 15. vlastní. Rozhodčí: Franc. ŽK: 0:4. Diváci: 250. Poločas: 0:1. Luka: Plavec – Frühbauer (56. Toman), Kubeš, Doležálek, Boháček - Vařejka (68. Číhal), Horáček, Kabátek (85. Böhm), Trombelli – Bratršovský, Hintnaus. Křoví: Sára – Hamřík, Kalvoda, L. Němec, Jirásek - Dočkal, Šustáček, M. Němec (77. Koudelka), Rostínský (66. Suchomel) - Cupák (59 Pekárek), Tichý.

ROZSOCHY – STONAŘOV 1:1

Hosté začali lépe a dostávali Rozsochy od úvodních minut pod tlak. Byli to však paradoxně domácí, kteří se díky povedenému přímému kopu Padrtky ujali vedení. Stonařov zaslouženě vyrovnal na začátku druhé půle a jakoby se spokojil s remízou přestal být aktivní. Iniciativu přebrali domácí a byl to opět Padrtka, který mohl rozhodnout. Svůj samostatný únik však neproměnil.

Góly: 28. Padtrka – 50. Gavaller. Rozhodčí: Čech. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Rozsochy: Juračka – E. Šibor, R. Šibor, Kalvoda, T. Zítka – Šťastný (76. Navrátil), A. Bureš, Padrtka, Šafránek – Kučera (22. Holý), Cacek (87. Vališ). Stonařov: Šmarda – Špaček, Bláha, Fazekaš (46. Čuhel), Nešpor (73. Příhoda) – Skála, Seknička, Jaroš, Duba – Šána, Gavaller.

BEDŘICHOV – RUDÍKOV 3:1

První poločas měli domácí jasnou převahu, když si Vacek vypracoval dvě pěkné šance, nejprve za pomocí štěstí trefil Trnkovu branku, a poté si poradil se čtveřicí obránců a propálil Trnku. NásledovalY další vyložené šance, ale Grepl místo zakončení centroval na spoluhráče. Po chybě z levé strany se k odraženému míči od brankáře dostal Mikyska a snížil na rozdíl jedné branky.

Ve druhém poločase si domácí pohlídali vedení, navíc Mašek zvýšil na 3:1, když dorazil do sítě střelu aktivního Vacka.

Góly: 12. a 29. Vacek, 75. P. Mašek – 44. Mikyska. Rozhodčí: Holub. ŽK:2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Bedřichov: Roudenský – Heřmánek, Číhal, Paiskr, Vacek - Hora, D. Mašek, Grepl (78. Pokorný), Paulík (69. P. Mašek) - Brnický, Lacina (46. Telčer). Rudíkov: L. Trnka – Benáček, Kafka, M. Mejzlík, J. Trnka (30 Le. Mikyska) - Nožička, Salák (63. Rojík), Lu. Mikyska, Pažourek – J. Mejzlík, Šula.