Skupina A

JANOVICE – VĚŽNICE 5:0

Na velmi dobře připraveném trávníku, a před početnou návštěvou předvedli Sapeláci výborný výkon. Svého dobře hrajícího soupeře nepustili do žádné vážnější šance, naopak sami vstřelili pět branek. Nejkrásnější byl úvodní gól Špendlíčka, který krásným lobem vstřelil vítěznou branku. Z pohledu domácího trenéra Babínka se jednalo o jednoznačný zápas, který mohl skončit ještě větším rozdílem. „Celý tým si zaslouží pochvalu“ dodal.

Góly: 21., 41. Špendlíček, 40., 61. Padrnos, 75. Reiterman. Rozhodčí: Kurka. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Janovice: Musil – Chramosta (67. Došek), Soural, Tržil, Lokvenc – Zmamazal, Lapeš, Špendlíček, Slezák – Reiterman (75. Vomela), Padrnos (77. Komárek). Věžnice: Bořil – Staněk (85. Obořil), Brukner, Černý, Šebesta – Neuvirt, Šimoníček, Wasserbauer, Chalupník (58. Prokeš) – Pertlíček, Martínek.

DOBRONÍN – LEDEČ 1:2

Do zápasu vstoupily oba týmy velmi aktivně. Po dvaceti minutách využil zaváhání ledečských obránců Krejčí, a střelou na zadní tyč nedal Vytiskovy šanci. Poté měli více míč na kopačkách hosté, ale do zakončení je Dobronínští nepustili. Ve druhém poločase spálili domácí Kalců dvě tutovky, nejprve mířil do tyče, poté zklamal sám před brankářem o třetí gólovku se postaral Göth jehož lob skončil na břevně. Na druhé straně přišly dvě standardky, z nichž padly dva góly, které znamenali vítězství hostů. „Standardky jsou naše slabina. Vždy se děsím, jak to dopadne“ poukázal na trn v dobronínské patě trenér Haubert. Raritou bylo taktické střídání padesátiletého trenéra hostů.

Góly: 20. Krejčí – 78. Vosika, 85. Mikula. Rozhodčí: Masopust. ŽK:2:2. ČK. 0:1 (71. Pechanec). Diváci: 60. Poločas: 1:0. Dobronín: Chvátal – Laňka, J. Diviš, V. Diviš (45. M. Sedláček), Vaněk – Göth, L. Sedláček, Hlávka (75. Krautšnajdr), T. Sedláček - Krejčí, Kalců. Ledeč: Vytiska – Janovec, Geher (75. Mikula), Pešek, Pokorný - Hauser, Pechanec, Vosika, Šťastný - Turek, Šimek (88. Kafka).

Skupina B

STARÁ ŘÍŠE – ŠEBKOVICE 5:0

Do zápasu vstoupili domácí bleskově, když hned ve druhé minutě uvolnil Kratochvíl Riegela, který vstřelil rozhodující branku zápasu. Hosté se prezentovali tvrdými zákroky, a tak již v 15. minutě skončil zápas pro Berouna, jenž po likvidačním zákroku na půlící čáře viděl červený kartonek. Ve 33. minutě našel Kratochvíl Rychteckého, který se nemýlil. Po přestávce se hrálo ve stejném duchu, ostré fauly z jedné strany a góly na druhé. „Jsme rádi, že jsme přežili ve zdraví,“ zlobil se domácí trenér Luděk Kovačík na hru hostů.

Góly: 2. Riegel, 33., 75. Rychtecký, 52. Pazderník, 60. Hradil. Rozhodčí: Klement. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (15. Beroun). Diváci: 212. Poločas: 2:0. Stará Říše: Neumann – Procházka, Holub (55. Šeda), Hekerle (70. Kouba) Merhaut – Hradil Pazderník, Riegel, Vaňkat (55. Pokorný) – Rychtecký, Kratochvíl. Šebkovice: Kuba – Roupec, Beroun, Tržil, Riegel - T.klubal (63.Pecka), V. kotačka, Říha, Přibyl (65. Uhlíř) - P. Kotačka, Nohel (70. K. Klubal).

TŘEŠŤ – RANTÍŘOV 0:1

První poločas byly domácí herně lepší, ovšem neproměnili dvě vyložené gólové šance, což se jim nakonec stalo osudným Ve druhém poločase převzali iniciativu hosté, z rychlého protiútoku vstřelili v 63. minutě branku, a domácím do konce nic nedovolili, respektive si výsledek zkušeně pohlídali.

„Nedáme branku, nemůžeme vyhrát. Projevil se malý důraz našich hráčů před brankou soupeře,“ zhodnotil zápas domácí trenér Luboš Wiederlechner.

Gól: 63. Kovačík. Rozhodčí: Burian. ŽK:1:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Třešť: Jindřich – Rod, Gregor, Kříž, Mikeš (81. Chalupský) - Svěrák, Trnka, Krejčí (72. Kadlec) - Gutwald, Svoboda. Rantířov: Šereda – Kalný, Hájek, Fila, Živný - Oberreiter (88. Benda), Vlček, Karol (76. Vaněk), Svítil - Kafka, Kovačík.

14. KOLO

KŘIŽANOV – RANTÍŘOV 0:1

Na křižanovském hřišti se hrálo vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Ve 35. minutě se ocitl v jedné z nich domácí Navrátil po kolmé přihrávce Nobichta, ale nedal. Na konci první půle kopali hosté penaltu, kterou proměnil Kovačík. Druhý poločas se odehrával hlavně uprostřed hřiště, domácí si žádnou výraznější příležitost k vyrovnání nevypracovali.

Gól: 45. Kovačík. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Křižanov: Bajer – Pálka, Klimeš, Střecha, Boček – Ilenčík, Nobicht, Veselý, Kubiš (75. Pavlík) – Navrátil (55. A. Burian), Petr. Rantířov: Šereda – Kalný, Hájek, Fila, Živný – Oberreiter (85. Smrčka), Vlček, Zeman (74. Vaněk), Perma (91. Benda) – Kavila, Kovačík.