KAMENICE – JANOVICE 5:3

Domácí vykřesali jiskru naděje na záchranu, ale s nervovými soustavami svých fanoušků si opět pořádně pohráli. V prvním poločase hráli jako z partesu. Skóre otevřel Tuček a pak dvěma slepenými góly Vaněk zvýšil na 3:0.

Když v nástupu do druhé půle přidal J. Strašík čtvrtou branku, vypadalo to, že má Slovan cestu ke třem bodům doslova vydlážděnou. Jenže parádní náskok domácí ukolébal a zkušení hosté se dostali zpět do hry. V 76. minutě tak Kamenice vedla už jen o gól a musela se o vítězství strachovat. To ale udržela, když pátou pojistku přidal Kotek.

Góly: 20. a 23. Vaněk, 9. Tuček, 47. J. Strašík, 79. Kotek – 53. a 76. Padrnos, 50. Zamazal. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Janovice: Bratršovský – Soural, Špendlíček, Tržil, Reiterman, Zamazal, Lapeš, Chramosta (86. Komárek), Mareš, Vomela (46. Lokvenc, 71. Došek), Padrnos.

DLOUHÁ VES – DOBRONÍN 3:3

Domácí sice již od 11. minuty vedli gólem Lukačiny, potom však inkasovali v rozmezí deseti minut dvě nešťastné branky. Nezlomilo je to. Do přestávky hráli pohledný fotbal a srovnali na 2:2. Osm minut po pauze fauloval dobronínský gólman Chvátal, byl vyloučen a Lukačina proměnil penaltu na 3:2. Domácí však v domnění, že proti oslabenému soupeři to půjde samo, přestali bojovat a přišel i trest v podobě vyrovnávacího gólu.

Góly: 11. a 53. Lukačina (druhý z PK), 37. Henzl – 15. a 25. Vaněk, 60. Krautšnajdr. Rozhodčí: Kalina. ŽK. 0:3. ČK: 0:1. Diváci: 120. Poločas: 2:2. Dobronín: Chvátal – Diviš (46. Kračnajdr), Skořepa, Laňa, Sobotka – F. Diviš, Vaněk, Sedláček, Krajčí – Kalců, Hlávka.

I. A TŘÍDA – SK. B

RANTÍŘOV – BUDIŠOV 0:0

Domácí vstoupili do zápasu aktivně, vytvořili si územní převahu a dostali se do šancí. Živného střelu ale vytáhl gólman hostů na tyčku. Kubík pak dvakrát zbytečně čekal a obrana jeho střely zblokovala. Hosté přijeli s hlubokým obranným blokem a v první půlce takřka Kremína neohrozili.

Ve druhé půlce měl Rantířov stále více míč na kopačkách, ale budišovskou svatyni už tolik neohrožoval.

Naopak hostům málem vyšel jeden smrtící brejk. Pár minut před koncem se tváří v tvář zjevil Nováček před Kremínem, který ale na jeho střelu vytasil skvělý zákrok a pro svůj tým zachránil alespoň bod.

Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 1:4. Diváci: 70. Rantířov: Kremín – Fila, Svítil, Hájek, Karol (67. Vácha) – Kubík, Živný, Vlček, Kavka – Kovačík (69. Vaněk), Oberreiter (71. Zeman).

TŘEŠŤ – ČÁSLAVICE-SÁDEK 3:4

Po oboustranně opatrném začátku se domácí dostali do vedení, když Svěrák ideálně poslal do úniku Svobodu, který potvrdil roli střelce a nedal Kružíkovi šanci.

Čáslavice na začátku druhé části srovnaly krok, Jindřicha překonal Šimek, ale jeho gólovou radost po chvíli přehlušily branky Chalupského a Svěráka – 3:1. To ale nebylo vše. Čáslavice se semkly a v rozmezí čtvrthodiny se postaraly o obrat. Hlavní roli v rozhodujících okamžicích sehrál Pleš a Šimek, který zkompletoval hattrick.

Góly: 18. P. Svoboda, 58. Chalupský, 64. Svěrák – 55., 67. a 71. Šimek, 66. Pleš. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas 1:0. Třešť: Jindřich – Gregor, Rod, Trnka, Mikeš (74. Krch) – Guttwald, Svěrák, Krejčí, P. Svoboda (49. Chalupský) – Kříž (62. Kodys), Veselý.

KŘIŽANOV – STARÁ ŘÍŠE 1:1

Zachraňující se Křižanov vybojoval proti favorizované Staré Říši cenný bod, když využil jedinou vážnější šanci, kterou si během devadesáti minut vypracoval.

Hostující celek byl po celý průběh utkání lepším týmem, ale po půlhodině hry inkasoval, když se nadvakrát prosadil kanonýr domácích Aleš Burian. Zaslouženého vyrovnání se lídr tabulky dočkal ve druhé půli, když se po rohu trefil Merhaut.

V nastaveném čase domácímu Křižanovu málem daroval tři body hostující brankář Korovjak, kterému z rukou vypadla střela Klimeše, ale vše zachránil na brankové čáře pohotový hostující obránce.

Góly: 28. A. Burian – 65. Merhaut. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 4:0. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Stará Říše: Korovjak – Hamara, Hekerle, Holub, Šeda – Procházka (85. Ticháček), Merhaut, Rýgl, Rychtecký – Pazderník (70. Štěpnička), Pokorný.