Radostnější je situace ve Stonařově, který doma porazil Jakubov a stále drží druhou příčku. Spokojeni musí být i v Lukách, která po jasné výhře ve Studenci opouští sestupové příčky. Naopak Puklice se s I. B třídou mohou pomalu loučit.

I. B TŘÍDA – SK. A

PELHŘIMOV B – KOSTELEC 9:2

Pelhřimovští si pohráli s hosty doslova jako kočka s myší a v poločase drtivě vedli 6:1, když si už ve 23. minutě Talich zkompletoval čistý hattrick. Po změně stran pelhřimovská kanonáda neustala a skóre postupně narostlo až na konečných 9:2. Tečku za utkáním udělal symbolicky nejproduktivnější hráč Pelhřimova v tomto utkání Talich, který uzavřel svůj výčet branek na čtyři.

Góly: 3., 6., 23. a 87. Talich, 19., 36. a 48. Liška, 28. Hrnčíř, 76. Rumanovský – 25. Fejt, 64. Číhal. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 6:1. Pelhřimov B: Dvořák – Hrnčíř, Heřmánek, Zabloudil (64. Pavouk), T. Máca, A. Hejda (52. Rumanovský), Blažek, L. Máca, J. Kmoch, Liška (60. Čmucha), Talich. Kostelec: Toms – J. Procházka, Feit, Novák, Páral - Zamastil, A. Procházka, Ohnsorg, M. Smejkal (74. Čírtek) - Číhal (74. Bartejs), Šmahel (76. Sekan).

I. B TŘÍDA – SK. B

STUDENEC – LUKA N. J. 0:5

O vítězi utkání se prakticky rozhodlo mezi desátou a osmnáctou minutou, kdy hosté čtyřikrát skórovali. A to hlavně díky Brnickému, který zaznamenal hattrick. Jednou se prosadil Boháček.

Ve druhé půli, která se dohrával už jen z povinnosti, hráči Luk udeřili ještě jednou. To dal výsledku konečnou podobu Petr Číhal.

Góly: 10. (PK), 16. a 18. Brnický, 15. Boháček, 81. P. Číhal. Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 3:2. Diváci: 110. Poločas: 0:4. Studenec: M. Strnad – D. Rousek (85. Tomáš), Vrba, Zahradníček, Kučerňák (46. Chalupa), M. Rousek, J. Strnad, K. Mrňa, Komárek, M. Mrňa. Luka: Čejka – Frühbauer, Brožek, Kabátek, Kubeš - Boháček, Trombolli, Doležálek, Hintnaus (58. F. Číhal) - Toman (71. P. Číhal), Brnický.

PUKLICE – MOHELNO 0:2

První půlka nabídla boj o každý míč a hrálo se převážně ve středu hřiště. Pukličtí sice měli mírnou převahu, ale zároveň zvětšovali svou velkou jarní bolest, kterou je koncovka. Tři vyložené šance vyzněly doprázdna.

A tak se po bezbrankové půlce osmělilo Mohelno, které z první vážnější akce už ve 46. minutě skórovalo. Po chybě obránce se Jiřík dostal k míči, otočil se a trefil míč přesně k tyči. Domácí mohli odpovědět, ale Medvík, Křišťál ani Hekerle střeleckou smůlu neprotrhli. Puklické trápení pět minut před koncem podtrhl gólem do odkryté svatyně Horký.

Góly: 46. Jiřík, 85. Horký. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas 0:0. Puklice: Klačka – K. Medvík, Trunda, R. Novotný, Zeman – Kružík, Tůma, D. Medvík, Škrdla (44. Lédl) – Křišťál (65. P. Novotný), Hekerle.

STONAŘOV – JAKUBOV 3:2

Už v první minutě se prosadil hostující Pacas, který dělal hlavně v první půlce domácím velké problémy. Jakubovský „šuter“ se postaral i odpověď na gólové zásahy Šány a Nešpora, kteří zaveleli k obratu. Poločasový stav ale mohl být na každé straně minimálně o dva góly vyšší.

Začátek druhé půlky vyšel pro změnu lépe Stonařovu, který díky hlavičce Bláhy po centru Šány se ujal vedení. A to si domácí i přes několik neproměněných šancí, ve kterých byl hlavně Příhoda, nakonec pohlídali.

Góly: 9. Šána, 20. Nešpor, 47. Bláha – 1. a 37. Pacas. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas 2:2. Stonařov: Krupica – Špaček, Bláha, Gavaller (83. Duba), Nešpor (70. Čumpl) – Skála, Šána, Šmarda, Kain (46. Příhoda) – Seknička, Jaroš.

BEDŘICHOV – VRCHOVINA B 0:2

Do úvodní šance se dostali hosté, ale branku Šány minuli. Bedřichov přesnou hru Vrchoviny eliminoval bojovností, ale gólu stejně nezabránil. Po špatné přihrávce ve středu hřiště si Follprech naběhl na parádní pas za beky a nezaváhal.

Druhá půlka začala za velikého lijáku, který ale hosty neodradil. Němeček pálil přesně do šibenice – 0:2. Sřídající Kolman sice hru oživil, ale Jan Vacek ani Heřmánek svoje šance neproměnili.

Góly: 34. O. Follprecht, 57. Němeček. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 3:1. Diváci: 20. Poločas 0:1. Bedřichov: Šána – Heřmánek, Paulík (60. Kolman), Pokorný, M. Vacek – Hora, Brnický, J. Vacek, Grepl – Volák (75. Cabúk), Mašek.