Janovice, Dobronín a Stonařov uspěly na hřištích soupeřů. Rantířov s Třeští nezaváhaly doma.

POHLED – JANOVICE 0:2

Již v 10. minutě trestali hosté pochybení Janďourka vedoucím gólem - 0:1 . O čtyři minuty později skvěle zasáhl domácí brankář Růžička. I po změně stran pokračovalo domácí trápení a za deset minut opět po vlastním pochybení rychlý Padrnos zvýšil na 2:0. Hosté se již soustředili na hlídání výsledku, zápas se jenom dohrával bez gólových šancí na obou stranách.

Góly: 10. Reitermann, 55. Padrnos. Rozhodčí: Bína. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Janovice: Bratršovský - Zadina, Špendlíček (14. Matějíček), Lapeš, Reitermann – Zamazal, Černý, Barák, Čurda – Varhaník, (63. Šuhaj), Padrnos.

LEDEČ – DOBRONÍN 0:2

Domácí začali utkání lépe, již ve čtvrté minutě zaváhal ve velké šanci Geher. Pak dvakrát nebezpečně zahrozil Voplakal. Na konci poločasu doběhl zdánlivě ztracený míč hostující Smejkal a dorážkou se prosadil Hypeš – 0:1.

Po přestávce se přestalo Ledečským dařit v poli, hostujícího gólmana vylekala jen střela Hoffmanna z 60. minuty. Hosté hráli na brejky, což se jim vyplatilo. Nejprve Lukáš Sedláček příležitost neproměnil, potom se prosadil Smejkal na konečných 0:2.

Góly: 42. Hypeš, 87. Smejkal. Rozhodčí. Pffeiffer. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Dobronín: Chvátal – Skořepa, Hypeš, Laňka, T. Sedláček - L. Sedláček, Krejčí, Sobotka (75. Mikšíček), Forman (46. Vaněk) - Záškoda (85. Diviš), Smejkal.

I. A TŘÍDA – SK. B
RAPOTICE – STONAŘOV 2:5

Jako první se prosadili domácí, ale tým z Jihlavska odpověděl za deset minut Jarošem. Ve 29. minutě Stér prošel přes tři obránce a bylo to 2:1. Hosté ale vzápětí Šmardou kontrovali na 2:2.

Druhá půlka už byla v režii Stonařova. V 65. minutě ho dostal do vedení Gavaler. Hostitelé při hře vabank inkasovali ještě dvakrát, když se podruhé v utkání prosadili Jaroš a Gavaler.

Góly: 10. vlastní, 29. Stér – 20. a 84. Jaroš, 65. a 86. Gavaler, 30. Šmarda. Rozhodčí: Křenek. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 2:2. Stonařov: Mertl – Pokorný (46. Příhoda), Bláha, Špaček, Paiskr, Šmarda, Jaroš, Šána, Grepl (88. Palvec), Vevera (85. Cumpl), Gavaler.

RANTÍŘOV – KŘIŽANOV 2:0

První poločas byl vyrovnaný, ale blíže ke gólu měli hosté. Těm hned dvakrát překazili radost pohotoví rantířovští zadáci. Na druhé straně neuspěl ani Kavka, jehož projektil zastavilo břevno.

Ve druhé půlce se Rantířov nadechl k náporu, který vyvrcholil velmi dobře sehranou poslední dvacetiminutovkou. Ta také přinesla i branky. Střídající Kovačík nejdříve po skrumáži nahrál pod sebe na volného Vaňka, který před prázdnou brankou neměl problém se zakončením. V poslední minutě Kovačík uvolnil Račka, který poslal míč kolem bezmocného Homoly a tím uzavřel i účet sobotního zápasu.

Góly: 75. Vaněk, 90. Raček. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas 0:0. Rantířov: Šereda – Kalný, Smrčka, Hájek, Karol (76. Raček) – Kubík, Živný, Kavka, Benda – Pecha (46. Kovačík), Vaněk (78. Horáček).

TŘEŠŤ – PŘIBYSLAVICE 1:0

Na začátek utkání se hosté dostali do tlaku, ale branku domácích neohrozili. Hra se pomalu vyrovnala, jenže do vyložených šancí se ani jeden celek nedokázal probít.

Druhá půlka začala oboustranně opatrně a Přibyslavice hrozily po standardních situacích, ovšem skórovat nedokázaly. A tak rozhoda 64. minuta, kdy Guttwald poslal míč do vápna a jeden z beků ho odkopl tak nešťastně, že nastřelil dotírajícího Trnku, od kterého se odrazil do sítě.

Hosté otevřeli hru a domácí mohli několikrát vedení pojistit, jenže ve vyložených šancích neuspěli Trnka ani Chalupský, kteří měli hned dvojnásobnou příležitost.

Gól: 64. Trnka. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (90. Kratochvíl). Diváci: 100. Poločas 0:0. Třešť: Jindřich – Rod (46. Tausch), Kříž, Gregor, Veselý – Krejčí, Mikeš, Trnka, Rejcha – Guttwald (70. Sedláček), Pěnička (87. Chalupský).