BRNO – JIHLAVA 2:0

V prvním poločase si větší příležitosti vytvořili hráči Vysočiny, pokusy Mešanoviče či Kučery však za gólmanem Krbečkem neskončily, stejně jako na druhé straně rána Přerovského.

Góly začaly padat až po změně stran. Hned v 56. minutě zahrával rohový kop Střeštík a po gólu Kalabišky vedla Zbrojovka 1:0. Vyrovnat mohl jihlavský Gába, ale opět se vyznamenal Krbeček. Tak vzápětí opět udeřili domácí, střílený centr Marošiho se odrazil od Rabušice až do sítě.

„Proti Jihlavě jsme se vyvarovali chyb a měli jsme i dobré okamžiky ve hře dopředu,“ zhodnotil asistent brněnského kouče Petr Čuhel.

„V první půli jsme byli určitě lepší. Škoda, že jsme šance prohospodařili. Jsme ve fázi kondiční přípravy, máme těžké nohy, zlepšení koncovky se určitě dočkáme,“ uvedl na webu jihlavského klubu útočník Muris Mešanović.

Góly: 56. Kalabiška, 81. Rabušic. Rozhodčí: Dobrovolný – Večeřa, Mikel. Bez karet. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Jihlava: Svoboda – Veselý, Šimáček, Gavrič (80. Ptáček), Cihlář (46. Görner) – Kopic, Gába, Karlík (46. Demeter), Šilinger – Mešanovič (61. Da Silva), Kučera (46. Tecl).