Rozhodly dvě rychlé branky

Jihlava – Dorostenecké B-týmy FC Vysočina se střetly s rezervou brněnské Zbrojovky. Starší výběr si utkání prohrál v samotném úvodu, mladíci dokázali otočit nepříznivý stav a vyhrát.

9.2.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Němec

STARŠÍ DOROST

JIHLAVA B – BRNO B 0:3

Už v páté minutě vedli hosté o dvě branky. „Dostali jsme branku po chybě gólmana a pak to ze třiceti metrů trefili do šibenice. Brno bylo lepším týmem, ale i my jsme tam měli několik příležitostí, které se nevyužily,“ nastiňuje kouč Jihlavy B Petr Kuchta.

Z prohry si ale těžkou hlavu nedělá. „Vzhledem k tomu, že se buduje mužstvo úplně nanovo, tak to chvilku potrvá, než se to poskládá,“ dodává.

Poločas 0:3. Jihlava B: Jícha - Míka, Mlčoch, Hanousek, Pokorný (46. Průcha) - Zavadil, Bialek, Kavka (78. Pokorný), Urbánek - Brancuzský (46. Kulík), Morava.

MLADŠÍ DOROST

JIHLAVA B – BRNO B 4:3

„Do utkání chodíme z plné zátěže a na hře to především v prvním poločase bylo vidět. Ve druhém jsme však soupeře přehráli a výsledek otočili,“ říká kouč David Oulehla.

Góly: Hron, Trojánek, Jar. Kubát, Prokop. Poločas 1:2. Jihlava B: Pelikus (41. Zimola) - Zima (41. Poul), Kriegsmann (41. Prokop), Košík (70. Kriegsmann), Severa - Hron, Kubát Jar., Ujčík, Homola (31. Vařejka) - Trojánek (77. Zima), Vopršal (31. Veselský).

9.2.2011

Jihlavská radnice chystá v dubnu deratizaci města

Senior point Jihlava. Ilustrační foto.

Senior Point v Jihlavě chystá přednášky pro důchodce

Hejtman dostal dvě petice, jedna se týkala také letiště

Vysočina – Celkem pět peticí a 231 stížností dorazilo v loňském roce na Krajský úřad Kraje Vysočina.

Dukla ztratila mečbol v oslabeních. O postupujícím se rozhodne v pátek

Jihlava - Je srovnáno. Ačkoliv měli jihlavští hokejisté po čtyřech zápasech semifinále s Kladnem všechny trumfy v rukách, po středeční porážce 2:3 jim zbývá už jen jediný. Výhoda domácího prostředí v rozhodujícím sedmém zápase. Dva pokusy už Dukla vyplýtvala a dopustila, aby se kladenští Rytíři se v sérii obdivuhodně zvedli.

Pět individuálních medailí. Na úvod sezony excelovala Tereza Horáková

Hradec Králové – Zimní sezona v krátkém bazénu je už dávno minulostí, o víkendu začala v plné parádě letní část. Prvním kolem totiž odstartoval nový ročník Českého poháru Arena Cup.