BEDŘICHOV – TELČ 1:4
Pro domácí šlo o premiéru 'v novém ročníku, ale ta jim pořádně zhořkla. Už 3. minuta naznačila, že největším problémem bude proměňování šancí. Lacina hlavičkoval v dobré pozici, ale Vašina byl pozorný. Pak měl dobrou příležitost Kolman, jenže trefil brankáře a dorážka šla nad. Göth se poté ocitl sám na penaltě, ale gólman Telče bravurním zákrokem míč vyrazil. Hostům naopak stačilo málo,a hned z toho byla branka. Po rychlém brejku a střele se trochu musel červenat Šána. Vyrovnat mohl do přestávky Pojer, ale i jeho hlavičku Vašina zlikvidoval.

Bedřichov se pokoušel výsledek zvrátit, Janák šel z boku sám, ovšem neproměnil. To na druhé straně se po hodině hry slavilo podruhé. Zásluhu na tom měl skórující Beňo. A když už se bedřichovský Grepl zapsal do listiny střelců, radost z toho neměl, protože po odrazu od tyče si dal „vlastňáka“! Až v 82. minutě odčaroval Vašinovo kouzlo Kolman. To ale Telč mrzet nemuselo, protože po dvou minutách zasadil domácím čtvrtou ránu Jančo.

Góly: 82. Kolman – 35. a 84. Jančo ml., 61. Beňo, 82. vlastní Grepl. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas 1:0. Bedřichov: Šána – Mašek, Paulík, Grepl, Mareš – Novák, Göth, Poul (64. Antoš), Pojer (46. Janák) – Lacina, Kolman. Telč: Vašina – Fortelný, Kadlec, Nosek, Smejkal (80. Žákovský) – Jančo, Havlík (88. Doležal), Páral, Matouš – Klobas, Beňo.

První ročník Přísekohraní přilákal na autíčka a další hračky několik stovek návštěvníků.
Děti se vyřádily v muzeu s autíčky

KAMENICE – TŘEŠŤ 4:1
V herně vyrovnaném prvním poločase měli úvodní šanci hosté, ale L. Hadač Kamenici při střele Roda podržel. Udeřilo tedy na druhé straně. Ve 21. minutě si do vápna naběhl Melzoch a umístěnou hlavičkou otevřel skóre. Ve 36. minutě už se radovali i hosté, pohlednou akci zakončil Lacina. Radost jim ale vydržela jen dvě minuty, pak razantní střelou z voleje vrátil domácím vedení Melzoch. Po přestávce se dlouho na góly čekalo, závěr přinesl navýšení náskoku Kamenice. V 81. minutě střelou z vápna udeřil J. Hadrava a skóre uzavřel střídající Dejmek.

Góly: 21. a 38. Melzoch, 81. J. Hadrava, 85. Dejmek – 36. Lacina. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 2:0. Diváci: 132. Poločas: 2:1. Třešť: Kousal – Nechvátal, Novotný, P. Svoboda, Kříž, Lacina (59. Lupač), J. Svoboda, Lovětínský, Ivan, Gutwald (63. Kantor), Rod.

ŽIROVNICE – DOBRONÍN 2:6
Domácí byli sice častěji u míče, ale Dobronín uměl využívat šance, které si tvořil po rychlých protiútocích. Proto hosté snadno získali dvoubrankové vedení, které v závěru poločasu vynulovali Cajz a z penalty T. Houška. Dobronín ovšem gólově orámoval přestávku, z brejků udeřili Svoboda a Pospíchal. Slavoj už se ve druhém poločase střelecky neprosadil, naopak výhru zvýraznil T. Sedláček.

Góly: 42. Cajz, 44. T. Houška (PK) – 2. a 47. Pospíchal, 13. Smejkal, 45. Svoboda, 63. a 71. T. Sedláček. Rozhodčí: Novák. ŽK: 4:3. Poločas: 2:3. Dobronín: Kotrba – Macek, L. Sedláček, Cink, Laňka, Smejkal (51. Horáček), Štefko (74. Novotný), Pospíchal, Svoboda, Chramosta (71. Meloun), T. Sedláček.

V první půli se valila na branku Jihlavy útočná lavina červenobílých. Aktivní byla i středeční posila Eduard Sobol.
Jako kočka s myší. Slavia nedala Jihlavě šanci

H. BOROVÁ – KOSTELEC 0:2
Domácím zápas vůbec nevyšel a od začátku tahali za kratší konec. Ve 25. minutě si nerozuměli borovští stopeři, čehož využil Číhal k vedoucímu gólu. Ve stejném duchu se pokračovalo i po přestávce, fotbalovější Kostelec měl zápas pod kontrolou a odměnou mu byl druhý gól z kopačky Flégra, který využil nerozhodnost středových záložníků.

Góly: 25. Číhal, 71. Flégr. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 5:3. Diváci: 65. Poločas: 0:1. Kostelec: Toman – Doležal (76. Nikodým), Flégr (83. Tomášek), Sekan, Vavroušek – Číhal, Kružík, Fejt, Čekal (65. Gabrhel) – Procházka, Lapeš.

I. A TŘÍDA – SK. B

BUDIŠOV-NÁRAMEČ– ČERNÍČ 0:0
V zápase rozdílných poločasů měli zpočátku herně navrch hosté. Nováček soutěže si v úvodním dějství vytvořil i několik slibných šancí, které ale neproměnil. Domácí po změně stran převzali otěže, měli tlak i několik možností ke skórování, které však zůstaly také nevyužity.

Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 1:1. Diváci: 220. Černíč: M. Novák – M. Leiktep, Dokulil, Borkovec, V. Leiktep – Lacina, Lojka, Čermák, Janoušek (86. R. Novák) – P. Novák, Hajdík (80. Solař).

Polovinu hradu Roštejn v současné době obsadili dělníci. Na malém a velkém ochozu, v kapli a botanickém sále se pustili do celkové obnovy hradu, projekt chce navázat na dobu před vyhořením v roce 1915.