I. B třída – skupina A

ČERNOVICE – KOSTELEC 1:1

Domácí nastoupili poprvé s Němcem a Makovičkou, ve vyrovnaném utkání však podali matný výkon. Hra postrádala moment překvapení, proto si aktivnější hosté vytvořili několik brankových přáíležitostí, které však zbrkle zahodili. Radovali se jen ve 28. minutě, kdy je dostal do vedení Šmahel. Druhý poločas byl ze strany domácích lepší, penaltou vyrovnal Bohuslavický.

Rozhodnout mohl Tille, který v závaru nedokázal dopravit míč do prázdné branky.

Góly: 65. (PK) Bohuslavický - 28. Šmahel. Rozhodčí: Fridrichovský. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Černovice: Mach – Kohout, Novák, Němec, Bohuslavický, Stark, Petrák (75. Pěnka), Makovička, Hadrava, Tille, Scheufler. Kostelec: Hampl – Páral, Doležal, Novák, Číhal, Zamastil, Ohnsorg, Králík (80. Löw), Bartejs, Kružík, Šmahel.

I. B třída – skupina B

TELČ - JAKUBOV 2:3

Začátek utkání byl zcela v režii domácí Telče, hosté hrozili z brejků. První gól Jakubova padl ranou z třiceti metrů. Podruhé se hosté mohli radovat, když svůj samostatný nájezd proměnil Slavíček. Domácí dokázali svou aktivitou stav vyrovnat.

V 78. minutě po střele z vápna neudržel jakubovický brankář Klíma míč a Aleš Chalupa vsítil kontaktní branku. O čtyři minuty později srazili ve vápně hostující obránci Jakubce a Milan Chalupa se z nařízené penalty nemýlil. Telč ale remízu neudržela. V 88. minutě se po dobře zahraném rohu radoval Pacas. „Zápas se musel divákům líbit, protože bylo hodně příležitostí. Sice jsme byli lepší, ale kvůli individuálním chybám jsme dostali všechny tři branky,“ mrzí telčského kouče Petra Kozáka.

Góly: 78. A. Chalupa, 82. M. Chalupa (z penalty) - 40. Košák, 68. Slavíček, 88. Pacas. Rozhodčí: Palát. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Telč: Nedorost – A. Chalupa, Šeda (70. Petrů), Šohájek, Jančok – Straka, Hejda (46. Holý), Bartůšek, M. Chalupa – Jakubec, Kříž (85. Švec). Jakubov: Klíma – Šteflíček, Tržil, Dunkler, Ondráček – Branř, Košák, Pacas (80. Slavíček), Forman – Zíka, Lojda.

LUKA N. J. - MĚŘÍN 0:2

V prvním poločase měli domácí optickou převahu a míč častěji na svých kopačkách. Paradoxně to ale byli v útoku důraznější hosté, kteří se pěknou fotbalovou akcí ujali, těsně před odchodem do kabin, vedení.

Po přestávce to byli opět Loučtí, kteří se snažili tvořit. Vystřídavší hráči ale bohužel hru domácích nepozvedli. Velkým problémem bylo pro domácí mužstvo vytváření brankových příležitostí. Hosté následně ještě jeden gól přidali a zaslouženě si tedy z, pouť slavících Luk, odvezli tři body.

Góly: 44. Heřmánek, 60. Šoukal. Rozhodčí: Holub. ŽK: 4:3. Diváci: 400. Poločas: 0:1. Luka: Šmarda – Kubeš, Hlávka, Tlačbaba (46. Havelka), Zadina (56. Telcer) – Šimánek, Trombelli, Doležálek, Merhaut – Láznička (69. Hintenaus), Kubát. Měřín: Sysel – Matousek, Vrzáček, Šoukal, Doležal – Tomáš Uchytil I., Tomáš Uchytil II., Kolda (75. Chaloupka), Heřmánek (85. Haman) - Lethajer (65. Vokoun), Robotka.

HROTOVICE – BEDŘICHOV 7:4

Diváci viděli neobvyklou přestřelku, domácí vedli ve 30. minutě o jednu branku. Ještě do přestávky však svítilo na ukazateli skóre divokých 3:3. Po změně stran se Bedřichov dostal do vedení po brance Tůmy. Hrotovice však rozpoutaly střelecké orgie, jejich dirigentem se stal Horváth, který svůj skvělý výkon vyšperkoval hattrickem a měl tak největší zásluhu na domácím vítězství. „Oba brankáři si vybrali slabší den,“ přiznává hrotovický asistent trenéra Jan Dobrovolný.

Góly: 11. David, 39., 79. a 84. Horváth, 45. Fiala, 73. a 74. Kristinus – 33. Bláha, 40. a 49. Tůma, 42. Pavlík. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 1:4. Diváci: 250. Poločas: 3:3. Hrotovice: J. Slatinský – Škoda, Krajčo, Nevtípil, P. Slatinský (46. Mlejnek) – Pelán, Pachr (37. Kristinus), David, Horváth – Salák, Fiala (70. Holoubek). Bedřichov: Šereda – Vanko, Číhal, T. Tůma, Pavlík – D. Oberreiter (78. Cabuk), D. Mašek, Bláha, P. Tůma (61. Pokorný) – Kocmánek, A. Oberreiter (78. P. Mašek).