I. B TŘÍDA - SK. A

ČERNÍČ – HUMPOLEC B 3:1
Utkání bylo dlouho vyrovnané. Oba celky předváděly pohledný fotbal, který nebyl chudý na herní kombinace a kvalitní akce na obou stranách. V 22. minutě se po chybě domácích hráčů dostali hosté do protiútoku a Kubíček střelou k tyči otevřel skóre. Krátce nato odpověděl s trochou štěstí po přihrávce přes obranu trefou pod šibenici Lovětínský. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu, nicméně domácí byli vyrovnávacím gólem řádně povzbuzeni.
Zápas byl i v druhé polovině nadále vyrovnaný. Až v šestašedesáté minutě se Borkovec ze standardní situace pokusil dát branku hlavou, Michut míč vyrazil před sebe a Lojka ho dorazil. Před třetí a poslední brankou zápasu si Lovětínský krásně pohrál s obranou a dokázal i přesně zakončit. „Bylo to o tom, kdo dá gól, dali jsme ho my, a pak jsme už jen kontrolovali na 3:1,“ zhodnotil utkání trenér domácích František Distel.

Góly: 25. a 82. Lovětínský, 66. Lojka – 22. Kubíček. Rozhodčí: Invald. ŽK: 3:2. Diváci: 88. Poločas 1:1. Černíč: Novák – Leitkep V., Lojka, Leitkep M. (53. Doležal), Borkovec – Lacina, Novák, Janoušek (87. Beseda), Brom – Lovětínský, Čermák (41. Hajdík). Humpolec B: Michut – Pecha, Doležal, Kotlík (77. Eremka), Prokop – Šilpoch, Kříženecký, Kubíček, Žatečka - Beránek, Podoba.

I. B TŘÍDA - SK. B

HARTVÍKOVICE – V. BERANOV 2:1
Utkání nezačalo pro domácí optimálně, po špatném sklepnutí se do šance řítili hosté, ale vše zachránil skluzem Jakub Sýkora. První poločas nabídl vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. „Soupeř měl dva rychlé útočníky, kteří nám dělali problémy,“ poznamenal hartvíkovický trenér Luděk Hadraba. Jeho svěřenci se ujali vedení, když brankářem vyražený míč doklepl do sítě Horký. Domácí ve druhém poločase přidali a začali mít víc šancí než Velký Beranov. Přesto musel hostitelský tým několikrát podržet brankář Chalupa. Hartvíkovické nakonec nezlomil ani vlastní gól znamenající vyrovnání. „Do útoku jsem vysunul Kubu Sýkoru a dal k němu Melkese,“ povídal domácí kouč. A tento tah mu vyšel. Sýkora prošel přes dva protihráče, posunul míč právě Martinu Melkesovi, a ten trefil šibenici. „Kluci makali od první do poslední minuty a zaslouží si pochvalu. Po smolném gólu jsme zvedli hlavy a zaslouženě rozhodli,“ uzavřel hodnocení Hadraba.

Góly: 25. Horký, 86. M. Melkes – 73. vlastní Chalupa. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. V. Beranov: Markovič (46. Matějíček) – P. Kittler, Štumar, Ganzwohl, Eliáš, Smejkal, R. Kittler, Tomášek, Křenek (79. M. Vrtal), Havlín, A. Vrtal (71. Neshyba).

KNĚŽICE – RAPOTICE 1:3
V začátku zápasu měli hosté převahu. První gól utkání dal ale až po 38. minutách hlavou Milan Laš z rohového kopu, kdy domácí obránci zaspali. Odpovědět dokázal až v druhém poločasu Krajcr, který uklidil míč do prázdné branky po centru Pavelky. Vyrovnaný zápas rozhodl v závěru hostující Sobotka, který dokázal přeběhnout celé hřiště. Po jeho první brance na 2:1 jedenáct minut před koncem se hra otevřela, a tentýž hráč dokázal Hausera překonat ještě jednou v poslední minutě.

„Obrany bránily dobře, i oba gólmani byli velice dobří,“ pochválil vedoucí týmu Kněžic Jaroslav Vejmělek, který také uznal, že hosté byli více fotbaloví.
Góly: 62. Krajcr – 38. Milan Laš, 79. a 89. Sobotka. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 1:4. Diváci: 99. Poločas 0:1. Kněžice: Hauser – Brychta, Indra, Svoboda, Kříž – Diviš, Zelenka, Krajcr, Salák – Krupica, Vlček (46. Pavelka).