I. B TŘÍDA – SK. A

HABRY – KOSTELEC 4:3

Domácí se dostali rychle do vedení, když Melechovský svým důrazem vybojoval balon pro Běláka a ten se nemýlil. Jenže pak domácí prohráli souboj a bylo srovnáno. Po centru Kloučka se ale pak prosadil Melechovský. Jenže Kostelec do poločasu dokonal obrat. Nejprve po chybě gólmana, který pustil za záda padák od Nikodýma, a pak byl na zadní tyči nehlídaný Kočí. Po změně stran po domluvě v kabině se domácí zvedli. Nejprve Melechovský po sérii rohů srovnal. A v 91. minutě se prosadil po centru Korela Fanta. „Byl to ubojovaný výsledek, ale ve druhém poločase jsme zaslouženě otočili zápas a získali první jarní tři body,“ řekl trenér Habrů Jiří Černý.

Góly: 5. Bělák, 31. a 69. Melechovský, 91. Fanta – 10. a 39. Kočí, 36. Nikodým. Rozhodčí: Bouda. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 2:3. Kostelec: Novák – Čekal (67. Doležal), Lapeš, Procházka, Vavroušek – Flégr, Fejt, Nikodým (79. Gabrhel), Číhal – Kočí, Sekan.

TIS – ČERNÍČ 1:6

Horší vstup do zápasu Tis nemohl mít. V páté minutě prohrával už 2:0. „Po zpackaném úvodu nebylo o co hrát, soupeř byl ve všech činnostech lepší,“ smutnil trenér Tisu Miloslav Kozlík. Hosté následně utekli až na 4:0. Do poločasu sice snížil Hortenský, ale po přestávce Černíč přidala další dva góly, a další šance pochytal domácí gólman Sojka. „Hráli jsme bez pohybu a nasazení,“ dodal Kozlík.
Góly: 36. Hortenský – 5. Brom, 23. a 28. Lovětinský, 3. a 56. Lacina, 63. Novák. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:1. Diváci: 53. Poločas: 1:4. Černíč: M. Novák – V. Leitkep, Brom (67. Beseda), Lojka, M. Leitkep – Borkovec, Petr Novák, Pavel Novák, Janoušek (R. Novák) – Lacina, Lovětinský (46. Hajdík).

I. B TŘÍDA – SK. B

ŠTĚPÁNOV – KNĚŽICE 4:0

Třetí výhru v řadě si připsali fotbalisté Štěpánova. Proti Kněžicím měli od úvodních minut navrch, byť žádná extra podívaná to nebyla. „Herně jsme se trochu trápili, ale výsledek byl zcela jednoznačný. Kněžice působily velice odevzdaným dojmem,“ překvapilo trenéra Štěpánova Ivo Jílka. Skóre zápasu otevřel ve 34. minutě Ludvík, který se šikovně uvolnil a podél gólmana zakončil.

Ve druhé půli domácí rychle uklidnil proměněnou penaltou Kovalchuk. V 71. minutě přišla další podařená kombinace Štěpánova a Šikula do prázdné branky zvýšil už na 3:0. Konečnou podobu výsledku pak dal svým druhým gólem v zápase Ludvík. „Stopera Sedláčka jsem použil v ofenzivě a ta změna se znovu osvědčila,“ pochvaloval si Jílek.

Góly: 34. a 76. Ludvík, 51. Kovalchuk (PK), 71. Šikula. Rozhodčí: Invald. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Kněžice: Kourek (46. Jurka) – Brychta, Indra, Diviš, Kříž – Zelenka, Uher, Krajcr (76. Piša), Salák – Mrkvica, Krupica.

V. BERANOV – NEDVĚDICE 3:1

Zápas nezačal pro domácí moc šťastně, protože hned po sedmi minutách hry se kolem hostujícího Havlíčka shlukovali jeho spoluhráči, a slavili s ním vedoucí branku. Beranovští se pak zbytek celého prvního poločasu marně snažili dobýt svatyni Tužinského. Povedlo se to až v úplném závěru Ganzwohlovi, který proměnil pokutový kop.

Hosté hráli i ve druhé půlce „od podlahy“ a rozhodčí Dvořák nestačil tasit žluté karty. Tu viděla přesná polovina hráčů Nedvědice, která navíc odjela s prázdanou. V 73. minutě dokonal obrat střídající Havlín, a třetí pojistku pak přidal svou druhou trefou v utkání Ganzwohl.

Góly: 44. a 80. Ganzwohl (první z PK), 73. Havlín – 7. Havlíček. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:6. Diváci: 80. Poločas 1:1. Velký Beranov: Markovič – Štumar, P. Kittler, Smejkal, Tomášek (46. A. Vrtal) – Hladílek (88. M. Vrtal), Eliáš, R. Kittler, Křenek – Neshyba (29. Havlín), Ganzwohl.