OBRAZEM: Ždírec doma deklasoval rantířovskou zálohu

Jihlavsko – Uplynulé páté kolo ve fotbalovém okresním přeboru mužů nabídlo hned několik zajímavých mačů a výsledků. O gólovépřestřelky opět nebyla nouze, což dokazuje i fakt, že v sedmi utkáních padlo dohromady 47 branek!

5.9.2017

Šlágr 5. kola okresního přeboru mužů mezi Brtnicí
(v zeleném) a Cejlí dopadl lépe pro domácí fotbalisty. Ti vyhráli 3:2, a v tabulce svého soka o bod přeskočili.Foto: Deník / Loskot Jaroslav

Tahákem byla bezesporu řež dvou neporažených, Brtnice hostila výběr Cejle, se kterým si dokázala poradit, a po výhře 3:2 tak nadále zůstává neporažena. Stejně tak i Nadějov, který ale doma jen remizoval s Jamným 3:3, a tím přišel o šanci bodově se vzdálit druhé Brtnici na čele tabulky.

Zajímavý šlágr dvou „exbétřídních“ týmů se hrál v Kněžicích. Tam přijel Stonařov, který si domů odvezl cennou výhru 2:1.

Jedenáctigólovou výhrou se blýskl Ždírec, nabito mělo i „béčko“ Staré Říše, a při chuti byli také hráči Kozlova.

OKRESNÍ PŘEBOR

BRTNICE – CEJLE 3:2
Góly: 34. Vyskočil, 72. P. Kružík, 85. M. Plaček – 13. a 66. Dolejší (druhý z PK). Rozhodčí: Staněk. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas 1:1. Brtnice: J. Plaček – Z. Doležal, R. Kružík, M. Plaček, Smolík – D. Zelený, P. Kružík, J. Zelený, Doležal – Vyskočil (88. Slatinský), Března. Cejle: Lačný – Radouš, Mareš, Pazderník, Dolejší, Fišer (60. Slavětínský), Havlíček, D. Čáp, Špindler (77. Zlatuška), Vítů, Zelinka.

KOZLOV – LUKA N. J. B 5:2
Góly: 7. a 35. Matějíček, 20. a 66. Slezák, 37. Mlsna – 21. Bulant, 41. Čihal (PK). Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas 4:2. Kozlov: Lang – Hartman, Kliment, Mlsna, Rosendorfský – Rychtecký, Štěpánek, Pavlíček (46. Bečka), Slezák – Lukáč, Matějíček. Luka n. J. B: Petr – Hájek (46. Neuman), Munduch, Pokorný, Guth – Rychlý, Kreigsmann (46. Čermák), Votava, Poláček (72. Procházka) – Bulant, Čihal.

ST. ŘÍŠE B – PUKLICE 8:2
Góly: 27., 39., 47. a 54. Karkula, 29. a 59. Rygl, 51. Pokorný, 71. F. Bartoň – 18. D. Medvík, 22. Hudec. Rozhodčí: Surán. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas 3:2. Stará Říše B: Neuman – Vobůrka, D. Bartoň, Dohnal, Kouba – Rygl, Fabeš (69. Ratkovský), Pokorný, Kratochvíl – Štěpnička (75. Novotný), Karkula (57. F. Bartoň). Puklice: Kabelka – Marek Tůma, Tišl, Martin Tůma, Toufar – V. Kos, D. Medvík (65. A. Kos), K. Medvík, Brussmann – Vondrák, Hudec.

TŘEŠŤ B – BATELOV 2:2
Góly: 22. Kacafírek, 78. Pittner – 18. Vostál, 47. Koreš. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (74. Svoboda). Diváci: 93. Poločas 1:1. Třešť B: Šebesta – Lovětínský, Novotný, Novák, Pittner, Švejda (46. Kubala), Lašan (71. Kubát), Kacafírek, Vrátil, Pěnička, Svoboda. Batelov: Růžička – O. Beseda, Z. Kapoun, Benedikt (38. Poledna), Houzar – Srňánek, Hradecký, Havlíček, L. Kapoun – Vostál, Koreš (62. Blaško).

ŽDÍREC – RANTÍŘOV B 11:1
Góly: 8., 11., 34., 35., 40. a 80. O. Záškoda, 29. Vaněk, 31. Bucl, 61. Klíma, 68. Hanus, 70. Pospíchal – 65. Mikulec. Rozhodčí: Zimola. ŽK: 1:3. Diváci: 55. Poločas 7:0. Ždírec: Průša – Lorenc, Jaroš, Vaněk, J. Nepraš – Forman, Hanus, Pospíchal, O. Záškoda – Bucl (48. Klíma), Pruknar. Rantířov B: Böhm – Hula, Procházka, Horáček, Cabúk – Bukovan (46. Mikulec), Kolb, Kubín, Grundza – Kourek, Daněk (68. Housa).

KNĚŽICE – STONAŘOV 1:2
Góly:74. Piša – 34. M. Škrdla, 65. J. Urbánek. Rozhodčí: Holub. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas 0:1. Kněžice: Kourek – Zelenka, Indra, Mrkvica, Brchyta (82. Pavelka) – Šlechta (69. Svoboda), Krajcr, Sobotka, Uher – Vlček (46. Piša), Krupica. Stonařov: Měrtl – M. Škrdla, Šána, Láznička (84. Kubelka), Plavec – Čumpl, J. Urbánek, Nešpor, Toth – Z. Urbánek, Rychlík (87. Petrů).

NADĚJOV – JAMNÉ 3:3
Góly: 33. L. Klimeš, 47. O. Klimeš, 73. Augustin – 4. Klíma, 62. a 89. P. Tlačbaba. Rozhodčí: Jakl. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas 1:1. Nadějov: Čejka – Doležal, Kislinger, O. Klimeš, Mach – Krejčí, Novotný, Hubený, Pavlíček – Augustin (84. Oberreiter), L. Klimeš. Jamné: Špejtek – M. Tlačbaba, Skryja, Pytlík, Boháček – Kučera, Kubín, J. Klíma (70. Šoukal), Pavlíček – P. Tlačbaba, Vágner.