Plány se nám rozsypaly po deseti minutách, řekl Kopecký

Jihlava - „Pro nás byl důležitý moment zápasu vyloučení a penalta, po kterém jsme šli do desíti. Soupeř proměnil, od té doby dominoval v celém zápase, zaslouženě vyhrál. Vadí mi, že jsme v některých situacích po vyloučení působili příliš zlomeným dojmem. Některé věci jsme mohli dotáhnout lépe. Na druhé straně kvalita Jablonce v přečíslení je velká, nám síly ubývaly. Výsledek je takový, jaký je.

17.9.2017

Ivan Kopecký.Foto: Deník / Zeman Jaroslav

O čem trenér Kopecký přemýšlel ve 12. minutě, když už se zdálo být rozhodnuto? Přece jen se na Jablonec také poctivě připravovali.

Přemýšlíte o tom, jak se dá takové utkání při troše štěstí zvládnout. Snažili jsme se hned reagovat, nahradit vyloučeného. Napadali jsme hráče, abychom to zvládli i v deseti, udrželi balón a zvládli brejkové situace. Po zisku míče jsme ale ihned šli do ztráty. Soupeř nám nedal šanci.

V Jablonci se vám dlouhodobě nedaří? Proč?
Těžko k tomu říct. Nevím, jestli to dnes vůbec byla penalta. Byly to tři čtyři různé situace. Rozhodčí pískl proti nám. Ale Jablonec svoji hráčskou kvalitu určitě má. Na nás už je to několikátá penalta. A ta byla rozhodujícím momentem utkání. Neviděl jsem tu situaci, nechci to hodnotit. Netuším, za co rozhodčí pískají penaltu. Škoda, že jsme si to nemohli s Jabloncem rozdat na férovku.

S čím jste do Jablonce přijel?
Nechtěli jsme být určitě v takovém bloku, naopak, chtěli jsme být aktivní. Ale rozsypalo se to po deseti minutách.

Jak se tým z takového výprasku oklepe?
Musí se oklepat rychle, musí se připravit na další mistrák.

Autor: Pavel Mikeš

17.9.2017 VSTUP DO DISKUSE

Na Roller Tour si přijdou na své vyznavači koleček

Pár vypadl z okna bytu ve druhém patře

Drama ve Světlé skončilo vítězstvím Třeště

Vysočina – Osmé kolo fotbalové I. A třídy skupiny B vůbec nevyšlo Černíči, která inkasovala v Náměšti osm branek!

Fanoušci skupiny Kabát zaplní hned dva zimní stadiony na Vysočině

Vysočina – Známá kapela Kabát na podzim zavítá také na Vysočinu. Během dvou měsíců zde odehraje dva koncerty, a to v Třebíči a Jihlavě.

Po pádu z Karlova mostu zemřel herec Jan Tříska, učitel z Obecné školy

Smutná zpráva. Oblíbený český herec Jan Tříska, který v sobotu spadl z Karlova mostu v Praze do Vltavy, zemřel. Představiteli učitele z filmu Obecná škola bylo osmdesát let. Od pondělí měl natáčet snímek Na střeše.

Kometa porazila Jihlavu 4:2. Výhru přihrály výpady Němce

Jihlava, Brno /FOTOGALERIE/ – Na třetí pokus se povedlo. Hokejisté brněnské Komety konečně zvítězili v domácím prostředí za tři body a vyhnuli se loterii v prodloužení či dotahování výsledku. Kometa v sedmém kole extraligy přehrála Duklu Jihlava 4:2 a první vítězství si v brněnském dresu připsal už i novic Michal Barinka.