Ale i ty nabídly solidnía zajímavé partie. Třeba v Černíči padlo deset gólů, a jak domácí rezerva, taki Jamné se postaraly o rovnou polovinu. Divoké to bylo i v Cejlích, kde dostalo „béčko“ Luk nad Jihlavou výprask 3:10! Sledovaný byl i šlágr mezi mistrovským Antonínovým Dolem a druhým Stonařovem, který lídrovi sebral remízou bod.

V III. třídě to byla záležitost domácích týmů, které nedarovaly svým soupeřům ani bod! Bítovčice daly osm gólů, Věžnice a Stonařov B po sedmi. Divoký mač se hrál ve Větrném Jeníkově, kde rezerva Pukli mohutně dotahovala, ale prohře 4:5 nezabránila.

OKRESNÍ PŘEBOR

26. kolo:
ČERNÍČ B – JAMNÉ 5:5
Góly: 30. Janko, 40. Pavlíček, 42. a 43. Šimánek, 92. Hajdík – 16. Klíma, 48., 78. a 89. Kubín, 64. Šoukal. Rozhodčí: Jelínek. Bez ŽK. Diváci: 50. Poločas 4:1. Černíč B: Bouda – Deutschar (55. Novák), Štorek, Pavlíček, Lovětínský – Janko, Benedikt (20. Hajdík), Jileček (5. Beseda), Slavětínský – Šimánek, M. Leitkep. Jamné: Špejtek – Tlačbaba, Skryja, Lokvenc, Boháček – Beneš, Klíma, Pavlíček, Pytlík (46. Píbil) – Šoukal, Kubín.

CEJLE – LUKA N. J. B 10:3
Góly: 1., 8., 41. a 68. D. Čáp, 5., 72. a 78. Havel, 11. mareš, 35. Bednařík, 44. Radouš – 25. a 81. Bulant, 34. Vomela. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas 7:2. Cejle: Lačný – M. Bednařík, A. Čáp, Radouš, Mareš – J. Bednařík, Havlíček (61. Jilich), Buček, Havel – Kalaš, D. Čáp. Luka n. J. B: Hlávka – Čermák (69. Munduch), Hájek, Pešák, Guth – Pokorný, Procházka, Bulant, Kriegsmann – Poláček, Vomela.

A. DŮL – STONAŘOV 2:2
Góly: 20. Novák, 22. Slavík – 6. Vacek, 63. Šána. Rozhodčí: I. Kříž. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas 2:1. A. Důl: Hanusek – Zdarsa (48. Volák), Slavík, Čurda, Pirožek (57. Duba) – Vorálek, Göth, Pokorný, Krejčí – Šabatka, Novák (63. Gavallér). Stonařov: Měrtl – Čumpl, Škrdla, Šána, J. Urbánek – Kozojed, Vacek, D. Urbánek (63. Kubelka), Toth (76. Příhoda) – Šmarda, Špaček.

PUKLICE – KOZLOV 2:1
Góly: 6. R. Křišťál, 30. Novotný – 26. Bečka. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 1:2. Diváci: 37. Poločas 2:1. Puklice: Kabelka – V. Zeman, L. Zeman (31. Venhauer), Brussmann, Marek ůma – Novotný, Toufar, Martin Tůma, Skotar – R. Křišťál, Hudec (80. M. Křišťál). Kozlov: Lang – Štěpánek, Hendrych (68. Janeček), Hartman, Bečka – Lukáč, Matějíček, Mlsna, Pavlíček – Rosendorfský, V. Rychtecký.

ŽDÍREC – BRTNICE 2:1
Góly: 21. Bucl, 49. L. Záškoda – 90. Slatinský. Rozhodčí: Lysý. ŽK: 1:0. Diváci: 23. Poločas 1:0. Ždírec: Průša – Nepraš, L. Záškoda, Lorenc (46. Kliment), V. Fiala – Bucl, Pospíchal, Hanus – O. Záškoda, B. Fiala, Sedlák. Brtnice: Plaček – Z. Doležal, J. Doležal, Radek Kružík (84. Slatinský), P. Kružík – Roman Kružík, T. Doležal, J. Zelený, Března – Mrhal (65. D. Zelený), Frolda.

NADĚJOV – BATELOV 0:2
Góly: 7. Srňánek, 80. O. Beseda. Rozhodčí: Nerad. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas 0:1. Nadějov: Čejka – Mach, O. Klimeš, Pytlík, Pech – M. Tlačbaba, Pavlíček, Krejčí, Petschenka – Augustin (73. Oberreiter), L. Klimeš. Batelov: Růžička – Poledna, Koreš, L. Kapoun, O. Beseda – Houzar, Janoušek (68. Frydrychovský), Z. Kapoun, Hradecký – Srňánek, Marek.

RANTÍŘOV B – ST. ŘÍŠE B 2:3
Góly: 28. Grundza, 65. Cibulka – 9. Buzek, 67. a 87. Karkula. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 1:0. Diváci: 55. Poločas 1:1. Rantířov B: Fous – Hula, Housa, Cabúk, Holub – Lát, Karásek (74. Daněk), Kolb (81. Benda), Kozák – Grundza (46. Cibulka), Lupač. Stará Říše B: Svoboda – Vobůrka, Dohnal, D. Bartoň, Kouba – F. Bartoň, Kratochvíl, Pivonka, Buzek – Karkula, Florian.

III. TŘÍDA

26. kolo:
BÍTOVČICE – HYBRÁLEC 8:0
Góly: 6., 31., 34., 80. a 81. Novotný, 18. Matula, 38. Dvořák, 76. Horáček. Rozhodčí: Zimola. ŽK: 3:2. Diváci: 110. Poločas 5:0. Bítovčice: Kučera – Bartušek (46. Kourek), Caha, Šuhaj (60. Ďásek), Fejta (55. Dvořáček) – Komárek, Horáček, Dvořák, Matula – Novotný, Hrad. Hybrálec: Svoboda – Suk, Jiří Šiška, Lindourek (46. Vondruška I), Ehrenberger – Vystrčil (78. Delín), Pernička, Chalupský – Pytlík, Jan Šiška (46. Vondruška), Hrubý.

BRZKOV – DUŠEJOV 3:1
Góly: 35. M. Bárta, 40. M. Jaroš, 75. L. Jaroš – 60. R. Duba. Rozhodčí: Solař. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas 2:0. Brzkov: Š. Smutný – Novotný, S. Smutný, Végh, Dobrovolný – M. Laštovička, V. Laštovička, L. Jaroš – M. Bárta (49. Mokrý), M. Jaroš, P. Bárta (84. Škaroupka). Dušejov: Dvořák – Křížek, S. Koten, Hartman, L. Vopálenský – Habermann, Šťastný, R. Vopálenský, L. Duba (65. Schwarz) – R. Duba, Mikeš.

VĚŽNICE – Č. HRÁDEK 7:1
Góly: 14. Hanus, 20., 22. a 65. Szathmáry, 40. a 81. Vomela, 52. M. Klimeš – 60. Fabeš. Rozhodčí: Kremín. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas 4:0. Věžnice: Hanus – Dohnal (28. Vomela), Zvolánek, Tlačbaba, Shevchenko – Pachl, Zejda, M. Klimeš, Telčer – Szathmáry, Pospíšil. Červený Hrádek: Z. Nosek – F. Nosek, Svačina, P. Kasáček (77. Čermák), Pospíchal (65. Cech) – Fabeš, Trojan, Gall, Dohnal – M. Kasáček, Strnad (60. Štěpán).

V. JENÍKOV – PUKLICE B 5:4
Góly: 13. a 75. Svoboda, 40., 45. a 76. Skoupý (druhý z PK) – 34. Pauser, 74. Trunda, 77. Cirhan, 88. Driml. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 3:3. Diváci: 20. Poločas 3:1. Větrný Jeníkov: Hrstka – V. Hlaváček, Vrána (46. L. Hlaváček), Vochyán, Svoboda – Beran, Marek, Rauscher (60. Kořínek), Pudil – Skoupý, Mangl. Puklice B: Kabelka – Pauser, Driml, Kružík, Trunda – Dobrovolný (65. Trnka), Svoboda, Cirhan, Vondrák – Hons, Prchal.

STONAŘOV B – HODICE 7:0
Góly: 31. Turoň (PK), 33., 45., 69. a 73. Kozojed, 40. M. Škrdla, 58. Příhoda. Rozhodčí: I. Kříž. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas 4:0. Stonařov B: Měrtl – J. Urbánek, Kubelka (63. Lysý), Turoň, D. Urbánek (58. Pivoňka) – Příhoda, Kozojed, Vacek, M. Škrdla – Kubík, Štancl. Hodice: J. Novotný – M. Novotný, Volf, Hubený (68. Dolský), Jan Biskup – K. Biskup, Fišer, Josef Biskup, P. Biskup – Ilek, Surán (61. Srp).

TŘEŠŤ B – DOBRONÍN B 3:0
kontumace (hosté se nedostavili)

ROMA JIHLAVA – STŘÍTEŽ 4:2
Góly: 42. Longauer, 44. Gabor, 50. Dreveňák, 78. Karša – 25. Klíma (PK), 40. Sapola. Rozhodčí: Surán. ŽK: 2:3. Diváci: 30. Poločas 2:2. Roma Jihlava: O. Karša – L. Karša, Drevňák, Kováč (46. Toráč), Novák – Adam, Longauer, Švehla, Gabor – Karastojanov, Freitich. Střítež: Kříž – Klíma, Heger, Meloun, Ouroda (65. Holec) – Sobotka, Mezera, Wasserbauer, J. Sedmík – Novotný (75. Zelený), Sapola. (nv)