Puklice si ve šlágru smlsly na Kněžicích

Jihlavsko – Ve fotbalovém okresním přeboru jsou po druhém kole už jen dva týmy, které mají stoprocentní bilanci. Hráči Cejle sice měli co dělat, ale nakonec zdolali rezervu Staré Říše.

15.8.2017

Ilustrační fotoFoto: Josef Hlaváček

Na vítězné vlně se veze i nováček Třešť B, který tentokrát překvapil v Jamné. Tahákem kola byl ale bezesporu boj Puklic s Kněžicemi. Na „exbétřídní“ hosty se přišlo na puklické hřiště podívat 150 diváků, kteří mohli sledovat, jak domácí svého soka přejeli 5:2!

OKRESNÍ PŘEBOR
LUKA N. J. B – BRTNICE 1:2
Góly: 88. Čada – 58. a 76. Frolda. Rozhodčí: Kalaš. ŽK: 1:0. Diváci: 48. Poločas 0:0. Luka B: Petr – Pokorný, Šimek, Munduch, Čada – Votava (61. Hájek), Bulant, Poláček (46. Kreigsmann), Guth – Stejskal, Pekárek (46. Bauška). Brtnice: J. Plaček – J. Doležal, M. Plaček, R. Kružík, Smolík – Zelený, T. Doležal (65. Brancuzský), P. Kružík, Března – Marek (75. Z. Doležal), Frolda (79. Slatinský).

STONAŘOV – ŽDÍREC 4:0
Góly: 8. a 59. Škrdla, 17. Toth, 80. Rychlík. Rozhodčí: Preifer. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas 2:0. Stonařov: Turoň – Kabelka (60. Čumpl), Škrdla, Šána, Příhoda – Šmarda, Toth (46. Rychlík), Plavec, Urbánek – Nešpor, Láznička (68. Vevera). Ždírec: Průša – Lorenc, Fiala, Klíma, J. Nepraš – Forman, L. Záškoda (68. Vampola), Pospíchal, O. Záškoda – L. Nepraš, Pruknar (51. Novák).

RANTÍŘOV B – BATELOV 0:2
Góly: 17. a 72. Vostál. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas 0:1. Rantířov B: Böhm – Cabúk, Procházka, Kourek (70. J. Holub), Karásek – K. Holub, Kula, Kolb, Pavlíček (46. Lupač) – Lát, Grundza (59. Klíma). Batelov: Cháb – Ramach, Marek, Z. Kapoun, Srňánek – L. Kapoun, Vostál, Blaško, Hradecký – Havlíče (46. Blaško), Koreš (83. Svěrák).

PUKLICE – KNĚŽICE 5:2
Góly: 8. Tůma, 13. a 48. Skotar, 25. Hudec, 60. Brussmann – 51. Mrkvica, 59. Krupica. Rozhodčí: I. Kříž. ŽK: 3:0. Diváci: 150. Poločas 3:0. Puklice: Kabelka – V. Zeman, Brussman (65. Medvík), L. Zeman, Marek Tůma – Martin Tůma, Novotný (59. Venhauer), Toufar, Skotar – Hudec (73. Kos), Křišťál. Kněžice: Kourek – Zelenka, Kříž, Šlechta, Indra – Sobotka, Diviš, Piša (46. Brychta), Vlček (46. Krajcr) – Mrkvica, Krupica (65. Pavelka).

KOZLOV – NADĚJOV 0:3
Góly: 35. Novotný, 79. a 83. Pavlíček. Rozhodčí: Jakl. ŽK: 1:1. Diváci: 51. Poločas 0:1. Kozlov: Lang – Bečka, Boháček, Hartman, Hendrych – Matějíček, Mlsna, Pavlíček, V. Rychtecký – Štěpánek, Janeček. Nadějov: Čejka – Doležal, Pech, Novotný, O. Klimeš – Krejčí, Mach, K. Klimeš, Tlačbaba – Pavlíček, Fazekaš.

JAMNÉ – TŘEŠŤ B 1:3
Góly: 63. M. Tlačbaba – 41. Herkner, 55. Svoboda, 82. Vrátil. Rozhodčí: Surán. ŽK: 5:3. ČK: 1:0 (83. Kaňka). Diváci: 50. Poločas 0:1. Jamné: Špejtek – M. Tlačbaba, Skryja (67. Píbil), Boháček, Kučera – Kubín (55. Pytlík), Lokvenc, Kaňka, Klíma – Pavlíček, P. Tlačbaba (63. Varhaník). Třešť B: Šebesta – Kubala, Kodys, Novák, Pittner – Herkner, Nosek (78. Svoboda), Lašan, Vrátil, Svoboda (55. Vondrák) – Kacafírek (46. Lacina).

CEJLE – STARÁ ŘÍŠE B 3:2
Góly: 13., 57. a 68. M. Bednařík – 25. a 70. Karkula. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas 1:1. Cejle: Lačný – Havel, M. Bednařík, A. Čáp, Havlíček – Kalaš, Mareš, Pazderník (80. Slavětinský), Radouš (90. D. Čáp) – Huďa, Zelinka. Stará Říše B: Činčera – Vobůrka, D. Bartoň, Pokorný, Kouba – Kratochvíl, F. Bartoň, Fabeš, Ratkovský (65. Novotný) – Karkula, Štěpnička.

15.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Hokejové utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji mezi HC Dynamo Pardubice (červenobílém) a HC Dukla Jihlava  (ve žlutém)) v pardudubické Tipsport areně.
23

Nováček zaspal úvod, obrana Dukly byla až příliš prostupná

Houbařské úlovky Romany Hrdličkové z Nových Dvorů u Polné.
4

Našli jste plné koše hub nebo ukázkové hřiby? Pochlubte se ostatním!

Vysočina chce napsat proti Baníku omluvenku

Jihlava – Klíčový týden. Nejbližší dvě ligová kola odehrají jihlavští fotbalisté na svém hřišti oproti oběma nováčkům soutěže. A budou to velmi důležitá střetnutí. Vysočina je v tabulce na posledním místě a domácí ztráty si už dál nemůže dovolit. V neděli od 17 hodin se na stadionu v Jiráskově ulici jako první představí Baník Ostrava.

Filtry pevných částic pro nafťáky zlevňují. Alespoň u některých značek

Filtr pevných částic je jedním z největších strašáků u moderních dieselových ojetin. Mnoho řidičů má pocit, že když se jedná „pouze o věc ekologie“ mohou filtr bez obav vyndat, nicméně faktem je, že jeho přítomnost v autě má dost velké opodstatnění. Je tedy velmi dobrou zprávou, že se cena nových filtrů vyvíjí příznivým trendem.

Vydal se na lup, ale našel jen tisícovku. Poškodil majetek

Polná – V noci ze středy 20. na čtvrtek 21. září se neznámý pachatel vloupal do jedné z firem na Tyršově ulici v Polné.

Pochutná si Dukla na pardubickém perníku?

Jihlava - Víkend na cestách. Následující dvě extraligová kola odehrají hráči Dukly Jihlava na stadionech nejbližších soupeřů. V neděli se představí na ledě úřadujících šampionů v Brně. Už dnes se ale pokusí obrat o body pardubické Dynamo.