Starší dorostenci FC Vysočina proti Zbrojovce Brno rozhodli v nastavené hře

Jihlava – Dorostenci FC Vysočina ve středu odehráli čtvrté kolo Moravskoslezské dorostenecké ligy, kdy se starším po velice vyrovnaném utkání podařilo zvítězit až v nastavené hře proměněnou penaltou a mladší, kterým se nepodařilo zopakovat výborný výkon z Třince, prohráli 2:3.

27.8.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

MSDL – STARŠÍ

JIHLAVA – BRNO 1:0
„Utkání se vyvíjelo velmi dobře, měli jsme v první minutě velkou šanci, kterou Urbánek neproměnil. Postupem času měla hra menší spád, hrálo se nahoru dolů a šance byly na obou stranách. Soupeř měl také obrovskou šanci, kterou na poslední chvíli dokázal obránce Míka vyrazit z brankové čáry. V závěru poločasu se ocitl ještě ve velké „gólovce“ Vokoun, kterému hlavičku zneškodnil brněnský brankář.
Druhý poločas byl vyrovnaný. Na začátku měl velkou šanci jihlavský Daniel Kavka, kterému se po střele z přímého kopu míč odrazil od břevna na čáru, situace byla velice sporná, ale rozhodčí branku neuznali. Poté si hosté vytvořili tlak, kdy nás podržel brankář Jícha. Tlak hostů jsme v závěru utkání dokázali zvrátit a po standardní situaci jsme dokázali vytěžit pokutový kop, kdy v malém vápně brněnský brankář fauloval jednoho z našich hráčů a Urbánek chladnokrevně proměnil penaltu.
S výkonem celého mužstva jsem velice spokojen a každému hráči jsem poděkoval,“ okomentoval trenér Petr Kuchta.

Gól: 92. Urbánek (PK). ŽK: 70. Kyzlink a 92. Urbánek. Poločas: 0:0. Jihlava: Jícha - Míka, Vonásek (84. Bialek), Čížek, Tvrdý - Kyzlink, Masopust, Hráček, Urbánek (92. Švec) - Kavka (89. Brancuzský), Vokoun (73. Kulík).

MSDL – MLADŠÍ

JIHLAVA – BRNO 2:3
„Od začátku utkání jsme byli horší než soupeř. Zbrojovka byla pohyblivější a lehčí v pohybu. Přehrávala nás především v krajních prostorech a těžila z našich individuálních chyb. Prohrávali jsme již 0:2 a dokázali ze standardních situací srovnat. Ve druhém poločase však byla naše hra doslova tragická. V naší hře chyběla kreativita a tvořivost, kterou jsme nahrazovali pouze bojovností, to však na této úrovni již nestačí. Brno nás jasně přehrálo a zaslouženě vyhrálo, bylo lepší ve všech činnostech. Výsledek je pro nás ještě milosrdný a výkon mužstva obrovským zklamáním,“ zhodnotil trenér David Oulehla.

Góly: 19. Maruš a 40. Rejthar. ŽK: 48. Maruš a 56. Vařejka. ČK: 72. Břínek. Poločas: 2:2. Jihlava: Břínek - Poul, Rejthar, Ujčík, Severa (19. Vařejka) - Čáp (19. Vopršal), Kubát Jaroslav, Hron, Homola (72. Zimola) - Maruš, Veselský.
27.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

Do soutěže Do práce na kole je možné se nyní registrovat

Nehoda s tragickým koncem mezi Bílým Kamenem a Větrným Jeníkovem

Řidič nezvládl řízení, na následky zranění zemřel

Modeláři z celé republiky představí nejlepší kousky

Jihlava – O Štít města Jihlavy, tak se jmenuje akce, která se uskuteční v sobotu 25. března v reklektářích Hotelu Gustav Mahler v centru krajské Jihlavy.

Vlk sražený na D1 na Vysočině pocházel z Karpat, ukázaly analýzy

Vysočina - Vlk, kterého tento měsíc zabilo auto na dálnici D1 na Vysočině, pocházel až z Karpat. Prokázaly to genetické analýzy jeho tkáně. Zvíře tak zřejmě urazilo z místa svého narození několik set kilometrů. Mohlo jít o mladého samce, který hledal nové teritorium, protože zjara jsou dlouhé přesuny vlků nejčastější.

Rodiče tří chlapců se omluvili

Jihlava – Je to případ, který před čtrnácti dny otřásl veřejností. Trojice malých kluků ubila jednoho z plameňáků v jihlavské zoologické zahradě. Po týdnu mediálního vzruchu přišli rodiče výtečníků za vedením zoo a nabídli řešení vzniklé situace.