Gólovou dietu předvedli jihlavští junioři svým fanouškům proti Znojenským Orlům.

J U N I O Ř I

DUKLA JIHLAVA – ZNOJEMŠTÍ ORLI

0:1

Diváci na Horáckém zimním stadionu si na jediný gól museli počkat až na závěr třetí třetiny. Bohužel to ale byl gól Znojma, se kterým se budou potkávat i v blížící se extraligové sezoně. „Soupeř byl zhruba na naší úrovni. Bohužel my asi budeme v sezoně hrát někde u spodu,“ připouští trenér Karel Dvořák.

Okamžitě ale rozmělnil chmurné nálady. „Beru to pořád jako přípravu. Příležitost dostali jiní hráči. Zatím si hráče spíš oťukávám. Zjišťuji, jak je kdo odolný a jaké má hokejové srdce,“ uvedl šéf juniorské střídačky.

Branka: 57. Barák. Třetiny 0:0, 0:0, 0:1. Nájezdy: 1:0 - Pánek. Dukla Jihlava: Vajner (30. Navrátil) – Kašpar, Malina - Pekárek, Šustr - Chaloupka, Vejvoda – Kuřítko, Komůrka, Man – Láznička, Pánek, Novák – Dvořák, Dzurik, Vacek - Pometlo.

DUKLA JIHLAVA – TŘEBÍČ

1:4

Ani napotřetí se jihlavským juniorům nepodařilo v přípravě zvítězit. Včera doma podlehli stejně starým rivalům z Třebíče 1:4.

„Doplatili jsme na zbytečná vyloučení, za které nás soupeř potrestal dvěma góly. Třebíč využila naše hrubé chyby v defenzivě. My jsme naopak svoje gólové příležitosti nevyužili,“ okomentoval přípravné utkání kouč jihlavské Dukly Karel Dvořák.

Branka Jihlavy: 11. Komůrka. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:2. Třetiny: 1:1, 0:1, 0:2.
Jihlava: Tábor – Hobza, Rosendorf – Pekárek, Hájek – Zelený, Malin, Chaloupka, Vejvoda – Kuřítko, Komůrka, Láznička – Falta, Dzurik, Šaršok – Vacek, Novák, Pánek – Dvořák, Pometlo, Holec.

D O R O S T

TŘEBÍČ – DUKLA JIHLAVA

4:4

Derby s Třebíčí se pro jihlavské mladíky nevyvíjelo podle růžového scénáře.

Dukla nebyla kompletní, a to byla možná příčina lacině inkasovaných gólů, po kterých prohrávala už 1:4.

Svou bojovností nakonec dokázala s odvěkým rivalem remizovat. V závěru se ještě marně snažili strhnout vítězství na svou stranu.
„V přípravě nehrajeme na výsledky, ale na předvedenou hru a v tomhle směru splnil zápas to, co jsme od něj očekávali,“ říká kouč František Zeman.

Branky: 28. Vít, 36. a 52. Fryauf, 46. Němec - 26. Brychta, 48. Matějka, 56. Kuřítko, 60. Prokš. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Třetiny 0:0, 2:1, 2:3. Dukla Jihlava: Drbohlav (Šťastný) - Šidlík, Randa, Zmrhal, Dvořák, Tobola, Cirhan – Pěška, Matějka, Brychta – Musil, Mikeš, Prokš – Přidal, Polcar, Kuřítko.

SLAVIA PRAHA – DUKLA JIHLAVA

4:2

Fyzicky náročné dotahování zápasu proti Třebíči se podepsalo pod rychle docházející síly v nedělním zápase se Slavií.

„Bohužel jsme vydrželi hrát jen čtyřicet minut. Slavia hrála agresivní hokej, který jsme chtěli hrát my. Byli ale všude o krok před námi,“ hodnotí výkon Zeman, který zásadní problém vidí v přístupu hráčů k utkání.

„Myslím, že hráči dostali včas to správné upozornění, že musí přistoupit ke každému zápasu maximálně zodpovědně,“ zdvihá kouč výstražně prst.

Branky: 15. Kuřítko, 28. Malec. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Třetiny 1:1, 2:1, 1:1. Dukla Jihlava: Rittich (30. Jiří Šťastný) – Jaroslav Šťastný , Musil – Randa, Šidlík - Cirhan, Kvasnička – Malec, Zeman, Vysloužil - Polcar, Zídek, Pěška – Malý, Matějka, Kuřítko.