TŘEBÍČ – ML. BOLESLAV

4:3

Začátek zápasu patřil jednoznačně favorizovaným hostům, kteří lépe kombinovali a v prvních patnácti minutách se dostali hned do několika gólových šancí.
Pak se začali prosazovat také hráči Horácké Slavie. Ti se po vydařených akcích dostali do dvougólového vedení. Boleslav sice dokázala vyrovnat, domácí ale strhli vedení dvěma brankami opět na svou stranu a ani třetí gól hostujícího Mikulíka už jim ho nesebral.

„Výsledek je samozřejmě velice dobrý,“ neskrýval radost trenér Třebíče Josef Horešovský. „Nesmíme ale vítězství přeceňovat. Boleslav nás přestřílela, hrála hodně útočně. Nám naštěstí fungovala dobře obrana a dařilo se také oběma gólmanům.“

Pozadu v ofenzivě však nezůstávala ani Horácká Slavia. O pěkné kombinace se staralo především nově sestavené útočné trio Vilém Burian, Oliverius, Kukla.

Další přípravné utkání sehraje Třebíč už dnes ve čtvrtek od 18 hodin s Jihlavou.

Branky: 17. V. Burian, 24. Kukla, 38. Matušík, 45. L. Sláma – 30., 31. a 58. Mikulík. Vyloučení: 9:5, navíc Luňák (Třebíč) 10 minut. Využití: 2:2. Třetiny: 1:0, 2:2, 1:1. Třebíč: Luňák (31. Míča) – Hrbáček, Kaláb, B. Sláma, L. Sláma, Roháčik, Pálka, Bulička, Dvořák – Přibyl, Dolníček, Dibelka – V. Burian, Oliverius, Kukla – Matušík, Zahradník, Kubica – Kundela, Bula, J. Burian.