Dorost Dukly nebodoval

JIHLAVA - Domácí prostředí tentokrát žádné body extraligovým dorostencům HC Dukla nepřineslo. Liberec i Mladá Boleslav byly nad síly jihlavských hokejistů.

18.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

extraliga dorostu

JIHLAVA - LIBEREC

1:6

V pátek se hrál jednoznačný zápas. Liberec měl od prvních minut jasně navrch a naděje Dukly na bodový zisk utnul už v první třetině.

„Liberec přijel se čtyřmi vyrovnanými pětkami a udělil nám lekci ve všech směrech. To byla jiná kategorie,“ zhodnotil trenér František Zeman.

Branky a nahrávky: 30. Brychta (Kolda, Polcar) - 8. Mulač (Chlouba), 12. Bortňák (Jánošík), 17. Chlouba (Kulda, Skalický), 22. Chlouba (Sobotka), 33. Chlouba (Příkazský), 58. Chlouba (Vlach, Filippi). Rozhodčí: Pešina - Jonáš, Musílek. Vyloučení: 6:10, navíc Kolda (Jihlava) - Kulda (Libere) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 150. Třetiny: 0:3, 1:2, 0:1. Jihlava: Klimeš (17. Šťastný) - Šidlík, Brychta, Musil, Cirhan, Hejl, Kolda, Randa, Kvasnička - Kuřítko, Pěška, Prokš, Zídek, Vysloužil, Zeman, Polcar, Mikeš.

JIHLAVA - MLADÁ BOLESLAV

2:4

Dukla začala velmi dobře. Kasalý poslal svůj tým do vedení a hosty gólem rozhodil.

Druhé dějství se začalo hrát podle not hostů a jednobrankové manko musela po dvou minutách doháněť Dukla. O vyrovnání se pak postaral Kuřítko.
Rozuzlení celého utkání měli čtyři minuty před koncem na holi domácí, ale vyloženou šancí pohrdli. Boleslavská odpověď byla razantnější a gólová.

Jiránek dvě minuty před koncem nezaváhal a Protivný v poslední minutě Jihlavě zápas zprotivil.

„Hostující trenér před hráči smekl, že nečekal, že Jihlava bude hrát takhle a bod si minimálně zasloužila. Ale to nám nestačí,“ dodává Zeman.

Branky a nahrávky: 7. Kasalý (Zídek), 28. Kuřítko (D. Musil) - 21. Kadaně (Sochor, Jiránek), 22. Rys (Lenc), 58. Jiránek (Sochor), 60. Protivný (Rys). Vyloučení: 7:7. Využití: 1:0. Třetiny: 1:0, 1:2, 0:2. Jihlava: Šťastný - D. Musil, Kvasnička, Kolda, Randa, Cirhan, Hejl - Vysloužil, Mikeš, Polcar - Pěška, Zeman, Kuřítko - Zídek, Kasalý, Brychta.

18.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Výlov Štěpnického rybníka.

Kniha Procházka panstvím Telč vyzdvihuje rybnikářství

Opilý muž rozkopal výlohy

Trenér Petr Vlk: O postupu rozhodl hned první zápas baráže

Jihlava – Je dalším z havlíčkobrodských rodáků, kteří se podíleli na úspěších jihlavského hokeje. Třiapadesátiletý trenér Petr Vlk, bývalý útočník a československý reprezentant, získal s Duklou jako aktivní hráč dva mistrovské tituly.