VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnické hokejové soutěže

JIHLAVA - Přinášíme vám výsledky mládežnických hokejových soutěží.

31.10.2007
SDÍLEJ:

Foto:

EXTRALIGA JUNIORŮ

Vítkovice – Sparta 6:4
Ostrava – Slavia 3:2
Třinec – Plzeň 3:4
Havířov – České Budějovice 7:1
Opava – Litvínov 1:2
Olomouc – Ústí nad Labem 6:1
JIHLAVA – Liberec 2:4
TŘEBÍČ – Mladá Boleslav 3:2
Znojmo – Pardubice 3:4 po prodl.
Kometa Group Brno – Hradec Králové 4:3
Vsetín – Karlovy Vary 4:2
Zlín – Kladno 5:2
Vítkovice – Slavia 3:4 po prodl.
Ostrava – Sparta 0:6
Třinec – České Budějovice 2:3 po prodl.
Havířov – Plzeň 0:1
Opava – Ústí nad Labem 4:3 po prodl.
Olomouc – Litvínov 4:0
JIHLAVA – Mladá Boleslav 2:7
TŘEBÍČ – Liberec 5:0
Znojmo – Hradec Králové 3:0
Kometa Group Brno – Pardubice 0:4
Vsetín – Kladno 5:6 po prodl.
Zlín – Karlovy Vary 8:0

1. Zlín 18 12 0 2 4 64:45 38
2. Vítkovice 17 10 1 2 4 71:53 34
3. Vsetín 18 9 3 1 5 67:61 34
4. TŘEBÍČ 16 9 2 2 3 52:43 33
5. Plzeň 17 7 4 3 3 63:48 32
6. Liberec 16 10 0 1 5 58:48 31
7. Pardubice 16 8 2 3 3 54:45 31
8. Sparta 17 9 1 1 6 59:41 30
9. Olomouc 18 9 1 1 7 59:52 30
10. Havířov 17 7 2 4 4 51:44 29
11. Karl. Vary 16 9 0 0 7 69:46 27
12. Slavia 17 7 3 0 7 53:48 27
13. Ml. Boleslav 16 6 3 2 5 49:38 26
14. Kladno 18 5 5 1 7 67:61 26
15. Třinec 16 5 2 4 5 44:48 23
16. Kometa Group 16 5 1 4 6 33:45 21
17. Hr. Králové 17 6 1 0 10 56:54 20
18. Litvínov 16 5 2 1 8 45:46 20
19. Opava 17 5 2 1 9 46:60 20
20. Č. Budějovice 16 4 1 2 9 34:52 16
21. Ostrava 16 4 2 0 10 40:64 16
22. Ústí n. L. 16 3 1 3 9 41:62 14
23. Znojmo 16 3 1 2 10 40:69 13
24. JIHLAVA 17 2 1 1 13 37:79 9

EXTRALIGA DOROSTU
Sparta – Vítkovice 5:2
Slavia – Ostrava 4:2
Plzeň – Třinec 3:4 po prodl.
Litvínov – Opava 3:4
Ústí nad Labem – Šumperk 0:1
Liberec – JIHLAVA 11:1
Mladá Boleslav – TŘEBÍČ 6:0
Pardubice –Olomouc 3:4
Hradec Králové- Kometa Group Brno 6:5 po prodl.
Kladno – Zlín 1:0
Sparta – Ostrava 3:1
Plzeň – Havířov 3:2
Ústí nad Labem – Opava 3:2 po prodl.
Litvínov – Šumperk 1:2
Mladá Boleslav – JIHLAVA 7:8
Liberec – TŘEBÍČ 7:0
Pardubice – Kometa Group Brno 8:3
Kladno – Vsetín 3:2 po prodl.
Karlovy Vary – Zlín 0:3
České Budějovice – Havířov 4:1
Slávia – Vítkovice 3:2 po prodl.
České Budějovice – Třinec 2:0
Hradec Králové – Olomouc 0:3

1. Sparta 18 13 1 2 2 78:38 43
2. Plzeň 18 13 1 2 2 78:43 43
3. Liberec 18 11 2 0 5 89:48 37
4. Slavia 18 8 5 2 3 72:45 36
5. Kladno 18 11 1 1 5 68:46 36
6. Ml. Boleslav 18 11 1 1 5 71:58 36
7. Karl. Vary 17 10 2 0 5 64:39 34
8. Č. Budějovice 18 10 1 2 5 61:44 34
9. Pardubice 18 11 0 1 6 70:56 34
10. Zlín 18 8 3 3 4 60:37 33
11. Třinec 18 9 1 1 7 58:46 30
12. Opava 18 8 1 3 6 65:59 29
13. Vsetín 17 8 1 2 6 51:50 28
14. JIHLAVA 18 9 0 0 9 58:74 27
15. Vítkovice 18 6 2 1 9 55:54 23
16. Kometa Group 18 4 4 2 8 63:78 22
17. Šumperk 18 6 1 1 10 51:61 21
18. Olomouc 18 5 1 1 11 45:82 18
19. Ústí n. L. 18 3 2 4 9 42:66 17
20. Havířov 18 3 2 3 10 50:67 16
21. Hr. Králové 18 4 1 0 13 35:69 14
22. Litvínov 18 3 1 2 12 56:70 13
23. Ostrava 18 3 1 0 14 36:70 11
24. TŘEBÍČ 18 3 0 1 14 30:106 10

LIGA JUNIORŮ – SKUPINA C

Krnov – HAVLÍČKŮV BROD 1:1
Kroměříž – Frýdek-Místek 5:3
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Prostějov 3:3
Orlová – Kometa Brno 3:0
Uherské Hradiště – Přerov 2:6
Nový Jičín – Šumperk 3:7
Kopřivnice – PELHŘIMOV 3:5
PELHŘIMOV – Krnov 4:7
Šumperk – Kopřivnice 6:0
Přerov – Nový Jičín 5:3
Kometa Brno – Uherské Hradiště 4:3
Prostějov – Orlová 2:3
Frýdek-Místek – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:5
HAVLÍČKŮV BROD – Kroměříž 7:3

1. Šumperk 11 11 0 0 70:17 22
2. HAVL. BROD 11 7 2 2 41:23 16
3. Nový Jičín 11 7 1 3 43:20 15
4. Prostějov 11 5 3 3 37:33 13
5. ŽĎÁR N. S. 11 5 2 4 42:37 12
6. Přerov 11 5 1 5 39:42 11
7. Krnov 11 4 3 4 39:58 11
8. Fr.-Místek 11 3 4 4 40:36 10
9. Uh. Hradiště 11 4 2 5 46:46 10
10. Orlová 11 2 5 4 32:43 9
11. Kroměříž 11 3 2 6 28:47 8
12. Kometa 11 3 1 7 31:45 7
13. PELHŘIMOV 11 2 2 7 24:43 6
14. Kopřivnice 11 1 2 8 24:46 4

LIGA DOROSTU – SKUPINA C

Znojmo – Kopřivnice 3:1
PELHŘIMOV – Nový Jičín 3:2
Přerov – Uherské Hradiště 4:4
Kometa Úvoz Brno – Orlová 0:2
Prostějov – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 0:1
Frýdek-Místek – Hodonín 8:0
HAVLÍČKŮV BROD – Kroměříž 9:0
Kroměříž – Znojmo 5:6
Hodonín – HAVLÍČKŮV BROD 1:11
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Frýdek-Místek 4:2
Orlová – Prostějov 4:1
Uherské Hradiště – Kometa Úvoz 4:4
Nový Jičín – Přerov 1:2
Kopřivnice – PELHŘIMOV 1:3

1. HAVL. BROD 11 10 0 1 74:17 20
2. Prostějov 13 7 1 5 44:30 15
3. Orlová 12 7 1 4 47:34 15
4. ŽĎÁR N. S. 12 7 1 4 36:37 15
5. Kometa Úvoz 11 6 1 4 40:34 13
6. Fr.-Místek 11 6 0 5 43:34 12
7. Kopřivnice 11 6 0 5 35:28 12
8. Znojmo 11 6 0 5 38:40 12
9. Přerov 11 4 2 5 31:42 10
10. PELHŘIMOV 11 4 2 5 27:38 10
11. Nový Jičín 11 3 1 7 27:29 7
12. Kroměříž 11 2 2 7 25:49 6
13. Uh. Hradiště 11 1 4 6 31:58 6
14. Hodonín 11 2 1 8 22:50 5

SPOLEČNÉ PŘEBORY JIŽNÍ MORAVY a VYSOČINY

Junioři

Rosice – Technika Brno 5:3
Břeclav – Bulldogs Brno 3:3
Hodonín – Blansko 1:2
Blansko – Rosice 5:2
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Hodonín 7:2
Technika Brno – Břeclav 3:2

1. Technika 6 5 0 1 48 15 10
2. Břeclav 6 3 2 1 36:23 8
3. V. MEZIŘÍČÍ 6 3 2 1 24:27 8
4. Rosice 6 3 0 3 26:23 6
5. Blansko 6 3 0 3 21:31 6
6. Bulldogs 6 0 2 4 21:31 2
7. Hodonín 6 1 0 5 10:36 2

Dorost

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Blansko 1:3
Břeclav – Technika Brno 6:2

1. Blansko 3 3 0 0 18:5 6
2. Břeclav 3 2 0 1 11:6 4
3. V. MEZIŘÍČÍ 4 1 0 3 5:12 2
4. Technika Brno 4 1 0 3 10:21 2

9. třídy

PELHŘIMOV – JIHLAVA 2:5
Kometa Group Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 6:0
Znojmo – HAVLÍČKŮV BROD 2:7
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Úvoz Brno 3:0
TŘEBÍČ – Břeclav 6:1
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – PELHŘIMOV 4:2
Břeclav – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:4
Kometa Úvoz Brno – Znojmo 5:2
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Group Brno 2:4
JIHLAVA – Hodonín 5:2

1. TŘEBÍČ 12 9 2 1 87:31 20
2. HAVL. BROD 13 8 3 2 74:42 19
3. Kometa Group 13 8 2 3 53:25 18
4. Hodonín 12 9 0 3 67:45 18
5. JIHLAVA 13 8 1 4 49:35 17
6. Kometa Úvoz 13 6 4 3 50:46 16
7. ŽĎÁR N. S. 13 5 1 7 50:63 11
8. PELHŘIMOV 13 3 1 9 43:68 7
9. V. MEZIŘÍČÍ 13 3 0 10 36:78 6
10. Břeclav 12 2 1 9 39:75 5
11. Znojmo 13 1 1 11 34:74 3

8. třídy

PELHŘIMOV – JIHLAVA 2:6
Kometa Group Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 9:0
Znojmo – HAVLÍČKŮV BROD 4:7
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Úvoz Brno 4:1
TŘEBÍČ – Břeclav 5:1
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – PELHŘIMOV 4:0
Břeclav – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:3
Kometa Úvoz – Znojmo 6:3
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Group 2:3
JIHLAVA – Hodonín 0:11

1. Kometa Group 13 13 0 0 98:18 26
2. Hodonín 12 10 0 2 99:24 20
3. HAVL. BROD 13 10 0 3 82:36 20
4. TŘEBÍČ 12 8 1 3 69:29 17
5. Znojmo 13 8 0 5 59:50 16
6. JIHLAVA 13 5 1 7 41:63 11
7. Kometa Úvoz 13 5 0 8 35:55 10
8. Břeclav 12 5 0 7 49:64 10
9. V. MEZIŘÍČÍ 13 3 0 10 21:64 6
10. ŽĎÁR N. S. 13 2 0 11 38:78 4
11. PELHŘIMOV 13 0 0 13 15:125 0

7. třídy

Technika Brno – Hodonín 4:14
JIHLAVA – PELHŘIMOV 1:2
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Kometa Group Brno 4:8
HAVLÍČKŮV BROD – Znojmo 9:0
Kometa Úvoz Brno – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:3
Břeclav – TŘEBÍČ 1:10
TŘEBÍČ – Technika Brno 6:0
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Břeclav 8:0
Znojmo – Kometa Úvoz Brno 3:3
Kometa Group Brno – HAVLÍČKŮV BROD 3:2
PELHŘIMOV – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 4:5
Hodonín – JIHLAVA 2:2

1. Hodonín 14 11 1 2 91:46 23
2. Kometa Group 14 11 0 3 77:28 22
3. HAVL. BROD 14 9 0 5 70:41 18
4. TŘEBÍČ 14 8 1 5 66:38 17
5. Kometa Úvoz 13 8 1 4 59:42 17
6. JIHLAVA 13 6 3 4 70:42 15
7. V. MEZIŘÍČÍ 14 7 1 6 87:78 15
8. ŽĎÁR N. S. 13 5 2 6 68:50 12
9. PELHŘIMOV 14 5 2 7 72:79 12
10. Znojmo 13 4 1 8 43:70 9
11. Technika Brno 13 1 0 12 21:134 2
12. Břeclav 13 0 0 13 18:98 0

6. třídy

Technika Brno – Hodonín 1:14
JIHLAVA – PELHŘIMOV 12:2
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Kometa Group Brno 1:17
HAVLÍČKŮV BROD – Znojmo 7:7
Kometa Úvoz Brno – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:0
Břeclav – TŘEBÍČ 2:11
TŘEBÍČ-Technika Brno 21:1
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Břeclav 19:1
Znojmo – Kometa Úvoz 3:4
Kometa Group – HAVLÍČKŮV BROD 24:2
PELHŘIMOV – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 12:3
Hodonín – JIHLAVA 3:5

1. Kometa Group 14 14 0 0 188:24 28
2. Kometa Úvoz 14 12 0 2 105:37 24
3. JIHLAVA 13 11 0 2 101:36 22
4. Znojmo 13 9 1 3 93:48 19
5. Hodonín 14 8 1 5 71:45 17
6. TŘEBÍČ 14 8 0 6 90:75 16
7. ŽĎÁR N. S. 14 5 1 8 58:61 11
8. HAVL. BROD 14 5 1 8 61:79 11
9. PELHŘIMOV 14 4 0 10 55:99 8
10. Technika 13 2 1 10 52:131 5
11. V. MEZIŘÍČÍ 14 1 0 13 33:132 2
12. Břeclav 13 0 1 12 22:162 1

5. třídy

Znojmo – JIHLAVA 7:3
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HAVLÍČKŮV BROD 0:4
Břeclav – PELHŘIMOV 5:0
Hodonín – TŘEBÍČ 6:0
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Úvoz Brno 3:3

1. HAVL. BROD 5 4 0 1 38:18 8
2. Znojmo 5 4 0 1 21:10 8
3. Hodonín 3 3 0 0 32:3 6
4. Břeclav 3 3 0 0 16:2 6
5. Kometa Úvoz 4 2 1 1 19:13 5
6. Kometa Group 4 2 0 2 28:10 4
7. JIHLAVA 4 2 0 2 19:17 4
8. VEL. MEZIŘÍČÍ 4 1 0 3 8:19 2
9. PELHŘIMOV 4 1 0 3 9:26 2
10. ŽĎÁR N. S. 5 0 2 3 12:43 2
11. TŘEBÍČ 4 0 1 3 7:30 1
12. Vídeň 3 0 0 3 8:26 0

4. třídy

Znojmo – JIHLAVA 5:5
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HAVLÍČKŮV BROD 1:6
Břeclav – PELHŘIMOV 1:14
Hodonín – TŘEBÍČ 4:7
Vyškov – Vídeň 5:3
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Úvoz Brno 5:5

1. Kometa Group 4 4 0 0 40:7 8
2. Hodonín 5 3 1 1 53.18 7
3. JIHLAVA 6 3 1 2 42:17 7
4. TŘEBÍČ 4 3 1 0 30:17 7
5. Bratislava 5 3 1 1 34:19 7
6. Vyškov 5 3 1 1 21:10 7
7. Kometa Úvoz 5 3 1 1 16:12 7
8. PELHŘIMOV 5 3 0 2 37:21 6
9. HAVL. BROD 5 3 0 2 17:13 6
10. VEL. MEZIŘÍČÍ 6 2 1 3 28:31 5
11. ŽĎÁR N. S. 5 0 2 3 24:30 2
12. Znojmo 5 0 1 4 11:37 1
13. Břeclav 4 0 0 4 10:67 0
14. Vídeň 6 0 0 6 5:69 0
31.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Přísný režim: Hokejisté musí v osm večer odevzdat mobily

Ilustrační foto

Za ohlášení bomby dostal invalida 300 hodin obecně prospěšných prací

Rodiče poslali zoologické zahradě první splátku za ubitého plameňáka

Jihlava – První splátku za ubitého plameňáka má už jihlavská zoo na účtu. Rodiče dětí, které v březnu ubily v jihlavské zoo plameňáka, poslali peníze, jak slíbili.

Pátý ročník Vysočina festu je za dveřmi

Jihlava – Největší hvězdy nejen české hudební scény se objeví v krajském městě Vysočiny již začátkem prázdnin. Ve dnech 6. až 8. července se totiž uskuteční pátý ročník hudební přehlídky Vysočina fest, kterému bude předcházet dvoudenní akce Fest na rozjezd. Tato předskokanská akce každoročně vyprodaného festivalu se uskuteční v úterý 4. a ve středu 5. července na jihlavském Masarykově náměstí.

Nejlepší steak v Brně připravil gastrotým z Vysočiny

Brno, Jihlava – Nejlepší steak jako Brno připravil o víkendu na hradě Veveří nedaleko Brna tým Gastroakademie Kraje Vysočina. Pod vedením Libora Homolky z jihlavské střední školy se o kulinářskou megapoctu zasloužili jihlavský David Hájek a havlíčkobrodští Jakub Karbusický a Jakub Brož.

DOTYK.CZ

Prima vyhodila vedoucího vydání Diváckých zpráv neprávem, rozhodl soud

Obvodní soud pro Prahu 8 rozhodl po třech letech ve sporu mezi televizí Prima a vedoucím vydání jejích Diváckých zpráv Jiřím Fröhlichem. Ten se soudil o neplatnost okamžitého zrušení svého pracovního poměru. Soudkyně obvodního soudu dala Fröhlichovi za pravdu. Rozsudek zatím nenabyl platnost, obě strany se mohou odvolat.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies