VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnické hokejové soutěže

JIHLAVA - Přinášíme vám výsledky mládežnických hokejových soutěží.

31.10.2007
SDÍLEJ:

Foto:

EXTRALIGA JUNIORŮ

Vítkovice – Sparta 6:4
Ostrava – Slavia 3:2
Třinec – Plzeň 3:4
Havířov – České Budějovice 7:1
Opava – Litvínov 1:2
Olomouc – Ústí nad Labem 6:1
JIHLAVA – Liberec 2:4
TŘEBÍČ – Mladá Boleslav 3:2
Znojmo – Pardubice 3:4 po prodl.
Kometa Group Brno – Hradec Králové 4:3
Vsetín – Karlovy Vary 4:2
Zlín – Kladno 5:2
Vítkovice – Slavia 3:4 po prodl.
Ostrava – Sparta 0:6
Třinec – České Budějovice 2:3 po prodl.
Havířov – Plzeň 0:1
Opava – Ústí nad Labem 4:3 po prodl.
Olomouc – Litvínov 4:0
JIHLAVA – Mladá Boleslav 2:7
TŘEBÍČ – Liberec 5:0
Znojmo – Hradec Králové 3:0
Kometa Group Brno – Pardubice 0:4
Vsetín – Kladno 5:6 po prodl.
Zlín – Karlovy Vary 8:0

1. Zlín 18 12 0 2 4 64:45 38
2. Vítkovice 17 10 1 2 4 71:53 34
3. Vsetín 18 9 3 1 5 67:61 34
4. TŘEBÍČ 16 9 2 2 3 52:43 33
5. Plzeň 17 7 4 3 3 63:48 32
6. Liberec 16 10 0 1 5 58:48 31
7. Pardubice 16 8 2 3 3 54:45 31
8. Sparta 17 9 1 1 6 59:41 30
9. Olomouc 18 9 1 1 7 59:52 30
10. Havířov 17 7 2 4 4 51:44 29
11. Karl. Vary 16 9 0 0 7 69:46 27
12. Slavia 17 7 3 0 7 53:48 27
13. Ml. Boleslav 16 6 3 2 5 49:38 26
14. Kladno 18 5 5 1 7 67:61 26
15. Třinec 16 5 2 4 5 44:48 23
16. Kometa Group 16 5 1 4 6 33:45 21
17. Hr. Králové 17 6 1 0 10 56:54 20
18. Litvínov 16 5 2 1 8 45:46 20
19. Opava 17 5 2 1 9 46:60 20
20. Č. Budějovice 16 4 1 2 9 34:52 16
21. Ostrava 16 4 2 0 10 40:64 16
22. Ústí n. L. 16 3 1 3 9 41:62 14
23. Znojmo 16 3 1 2 10 40:69 13
24. JIHLAVA 17 2 1 1 13 37:79 9

EXTRALIGA DOROSTU
Sparta – Vítkovice 5:2
Slavia – Ostrava 4:2
Plzeň – Třinec 3:4 po prodl.
Litvínov – Opava 3:4
Ústí nad Labem – Šumperk 0:1
Liberec – JIHLAVA 11:1
Mladá Boleslav – TŘEBÍČ 6:0
Pardubice –Olomouc 3:4
Hradec Králové- Kometa Group Brno 6:5 po prodl.
Kladno – Zlín 1:0
Sparta – Ostrava 3:1
Plzeň – Havířov 3:2
Ústí nad Labem – Opava 3:2 po prodl.
Litvínov – Šumperk 1:2
Mladá Boleslav – JIHLAVA 7:8
Liberec – TŘEBÍČ 7:0
Pardubice – Kometa Group Brno 8:3
Kladno – Vsetín 3:2 po prodl.
Karlovy Vary – Zlín 0:3
České Budějovice – Havířov 4:1
Slávia – Vítkovice 3:2 po prodl.
České Budějovice – Třinec 2:0
Hradec Králové – Olomouc 0:3

1. Sparta 18 13 1 2 2 78:38 43
2. Plzeň 18 13 1 2 2 78:43 43
3. Liberec 18 11 2 0 5 89:48 37
4. Slavia 18 8 5 2 3 72:45 36
5. Kladno 18 11 1 1 5 68:46 36
6. Ml. Boleslav 18 11 1 1 5 71:58 36
7. Karl. Vary 17 10 2 0 5 64:39 34
8. Č. Budějovice 18 10 1 2 5 61:44 34
9. Pardubice 18 11 0 1 6 70:56 34
10. Zlín 18 8 3 3 4 60:37 33
11. Třinec 18 9 1 1 7 58:46 30
12. Opava 18 8 1 3 6 65:59 29
13. Vsetín 17 8 1 2 6 51:50 28
14. JIHLAVA 18 9 0 0 9 58:74 27
15. Vítkovice 18 6 2 1 9 55:54 23
16. Kometa Group 18 4 4 2 8 63:78 22
17. Šumperk 18 6 1 1 10 51:61 21
18. Olomouc 18 5 1 1 11 45:82 18
19. Ústí n. L. 18 3 2 4 9 42:66 17
20. Havířov 18 3 2 3 10 50:67 16
21. Hr. Králové 18 4 1 0 13 35:69 14
22. Litvínov 18 3 1 2 12 56:70 13
23. Ostrava 18 3 1 0 14 36:70 11
24. TŘEBÍČ 18 3 0 1 14 30:106 10

LIGA JUNIORŮ – SKUPINA C

Krnov – HAVLÍČKŮV BROD 1:1
Kroměříž – Frýdek-Místek 5:3
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Prostějov 3:3
Orlová – Kometa Brno 3:0
Uherské Hradiště – Přerov 2:6
Nový Jičín – Šumperk 3:7
Kopřivnice – PELHŘIMOV 3:5
PELHŘIMOV – Krnov 4:7
Šumperk – Kopřivnice 6:0
Přerov – Nový Jičín 5:3
Kometa Brno – Uherské Hradiště 4:3
Prostějov – Orlová 2:3
Frýdek-Místek – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:5
HAVLÍČKŮV BROD – Kroměříž 7:3

1. Šumperk 11 11 0 0 70:17 22
2. HAVL. BROD 11 7 2 2 41:23 16
3. Nový Jičín 11 7 1 3 43:20 15
4. Prostějov 11 5 3 3 37:33 13
5. ŽĎÁR N. S. 11 5 2 4 42:37 12
6. Přerov 11 5 1 5 39:42 11
7. Krnov 11 4 3 4 39:58 11
8. Fr.-Místek 11 3 4 4 40:36 10
9. Uh. Hradiště 11 4 2 5 46:46 10
10. Orlová 11 2 5 4 32:43 9
11. Kroměříž 11 3 2 6 28:47 8
12. Kometa 11 3 1 7 31:45 7
13. PELHŘIMOV 11 2 2 7 24:43 6
14. Kopřivnice 11 1 2 8 24:46 4

LIGA DOROSTU – SKUPINA C

Znojmo – Kopřivnice 3:1
PELHŘIMOV – Nový Jičín 3:2
Přerov – Uherské Hradiště 4:4
Kometa Úvoz Brno – Orlová 0:2
Prostějov – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 0:1
Frýdek-Místek – Hodonín 8:0
HAVLÍČKŮV BROD – Kroměříž 9:0
Kroměříž – Znojmo 5:6
Hodonín – HAVLÍČKŮV BROD 1:11
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Frýdek-Místek 4:2
Orlová – Prostějov 4:1
Uherské Hradiště – Kometa Úvoz 4:4
Nový Jičín – Přerov 1:2
Kopřivnice – PELHŘIMOV 1:3

1. HAVL. BROD 11 10 0 1 74:17 20
2. Prostějov 13 7 1 5 44:30 15
3. Orlová 12 7 1 4 47:34 15
4. ŽĎÁR N. S. 12 7 1 4 36:37 15
5. Kometa Úvoz 11 6 1 4 40:34 13
6. Fr.-Místek 11 6 0 5 43:34 12
7. Kopřivnice 11 6 0 5 35:28 12
8. Znojmo 11 6 0 5 38:40 12
9. Přerov 11 4 2 5 31:42 10
10. PELHŘIMOV 11 4 2 5 27:38 10
11. Nový Jičín 11 3 1 7 27:29 7
12. Kroměříž 11 2 2 7 25:49 6
13. Uh. Hradiště 11 1 4 6 31:58 6
14. Hodonín 11 2 1 8 22:50 5

SPOLEČNÉ PŘEBORY JIŽNÍ MORAVY a VYSOČINY

Junioři

Rosice – Technika Brno 5:3
Břeclav – Bulldogs Brno 3:3
Hodonín – Blansko 1:2
Blansko – Rosice 5:2
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Hodonín 7:2
Technika Brno – Břeclav 3:2

1. Technika 6 5 0 1 48 15 10
2. Břeclav 6 3 2 1 36:23 8
3. V. MEZIŘÍČÍ 6 3 2 1 24:27 8
4. Rosice 6 3 0 3 26:23 6
5. Blansko 6 3 0 3 21:31 6
6. Bulldogs 6 0 2 4 21:31 2
7. Hodonín 6 1 0 5 10:36 2

Dorost

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Blansko 1:3
Břeclav – Technika Brno 6:2

1. Blansko 3 3 0 0 18:5 6
2. Břeclav 3 2 0 1 11:6 4
3. V. MEZIŘÍČÍ 4 1 0 3 5:12 2
4. Technika Brno 4 1 0 3 10:21 2

9. třídy

PELHŘIMOV – JIHLAVA 2:5
Kometa Group Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 6:0
Znojmo – HAVLÍČKŮV BROD 2:7
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Úvoz Brno 3:0
TŘEBÍČ – Břeclav 6:1
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – PELHŘIMOV 4:2
Břeclav – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:4
Kometa Úvoz Brno – Znojmo 5:2
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Group Brno 2:4
JIHLAVA – Hodonín 5:2

1. TŘEBÍČ 12 9 2 1 87:31 20
2. HAVL. BROD 13 8 3 2 74:42 19
3. Kometa Group 13 8 2 3 53:25 18
4. Hodonín 12 9 0 3 67:45 18
5. JIHLAVA 13 8 1 4 49:35 17
6. Kometa Úvoz 13 6 4 3 50:46 16
7. ŽĎÁR N. S. 13 5 1 7 50:63 11
8. PELHŘIMOV 13 3 1 9 43:68 7
9. V. MEZIŘÍČÍ 13 3 0 10 36:78 6
10. Břeclav 12 2 1 9 39:75 5
11. Znojmo 13 1 1 11 34:74 3

8. třídy

PELHŘIMOV – JIHLAVA 2:6
Kometa Group Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 9:0
Znojmo – HAVLÍČKŮV BROD 4:7
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Úvoz Brno 4:1
TŘEBÍČ – Břeclav 5:1
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – PELHŘIMOV 4:0
Břeclav – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:3
Kometa Úvoz – Znojmo 6:3
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Group 2:3
JIHLAVA – Hodonín 0:11

1. Kometa Group 13 13 0 0 98:18 26
2. Hodonín 12 10 0 2 99:24 20
3. HAVL. BROD 13 10 0 3 82:36 20
4. TŘEBÍČ 12 8 1 3 69:29 17
5. Znojmo 13 8 0 5 59:50 16
6. JIHLAVA 13 5 1 7 41:63 11
7. Kometa Úvoz 13 5 0 8 35:55 10
8. Břeclav 12 5 0 7 49:64 10
9. V. MEZIŘÍČÍ 13 3 0 10 21:64 6
10. ŽĎÁR N. S. 13 2 0 11 38:78 4
11. PELHŘIMOV 13 0 0 13 15:125 0

7. třídy

Technika Brno – Hodonín 4:14
JIHLAVA – PELHŘIMOV 1:2
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Kometa Group Brno 4:8
HAVLÍČKŮV BROD – Znojmo 9:0
Kometa Úvoz Brno – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:3
Břeclav – TŘEBÍČ 1:10
TŘEBÍČ – Technika Brno 6:0
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Břeclav 8:0
Znojmo – Kometa Úvoz Brno 3:3
Kometa Group Brno – HAVLÍČKŮV BROD 3:2
PELHŘIMOV – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 4:5
Hodonín – JIHLAVA 2:2

1. Hodonín 14 11 1 2 91:46 23
2. Kometa Group 14 11 0 3 77:28 22
3. HAVL. BROD 14 9 0 5 70:41 18
4. TŘEBÍČ 14 8 1 5 66:38 17
5. Kometa Úvoz 13 8 1 4 59:42 17
6. JIHLAVA 13 6 3 4 70:42 15
7. V. MEZIŘÍČÍ 14 7 1 6 87:78 15
8. ŽĎÁR N. S. 13 5 2 6 68:50 12
9. PELHŘIMOV 14 5 2 7 72:79 12
10. Znojmo 13 4 1 8 43:70 9
11. Technika Brno 13 1 0 12 21:134 2
12. Břeclav 13 0 0 13 18:98 0

6. třídy

Technika Brno – Hodonín 1:14
JIHLAVA – PELHŘIMOV 12:2
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Kometa Group Brno 1:17
HAVLÍČKŮV BROD – Znojmo 7:7
Kometa Úvoz Brno – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:0
Břeclav – TŘEBÍČ 2:11
TŘEBÍČ-Technika Brno 21:1
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Břeclav 19:1
Znojmo – Kometa Úvoz 3:4
Kometa Group – HAVLÍČKŮV BROD 24:2
PELHŘIMOV – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 12:3
Hodonín – JIHLAVA 3:5

1. Kometa Group 14 14 0 0 188:24 28
2. Kometa Úvoz 14 12 0 2 105:37 24
3. JIHLAVA 13 11 0 2 101:36 22
4. Znojmo 13 9 1 3 93:48 19
5. Hodonín 14 8 1 5 71:45 17
6. TŘEBÍČ 14 8 0 6 90:75 16
7. ŽĎÁR N. S. 14 5 1 8 58:61 11
8. HAVL. BROD 14 5 1 8 61:79 11
9. PELHŘIMOV 14 4 0 10 55:99 8
10. Technika 13 2 1 10 52:131 5
11. V. MEZIŘÍČÍ 14 1 0 13 33:132 2
12. Břeclav 13 0 1 12 22:162 1

5. třídy

Znojmo – JIHLAVA 7:3
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HAVLÍČKŮV BROD 0:4
Břeclav – PELHŘIMOV 5:0
Hodonín – TŘEBÍČ 6:0
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Úvoz Brno 3:3

1. HAVL. BROD 5 4 0 1 38:18 8
2. Znojmo 5 4 0 1 21:10 8
3. Hodonín 3 3 0 0 32:3 6
4. Břeclav 3 3 0 0 16:2 6
5. Kometa Úvoz 4 2 1 1 19:13 5
6. Kometa Group 4 2 0 2 28:10 4
7. JIHLAVA 4 2 0 2 19:17 4
8. VEL. MEZIŘÍČÍ 4 1 0 3 8:19 2
9. PELHŘIMOV 4 1 0 3 9:26 2
10. ŽĎÁR N. S. 5 0 2 3 12:43 2
11. TŘEBÍČ 4 0 1 3 7:30 1
12. Vídeň 3 0 0 3 8:26 0

4. třídy

Znojmo – JIHLAVA 5:5
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HAVLÍČKŮV BROD 1:6
Břeclav – PELHŘIMOV 1:14
Hodonín – TŘEBÍČ 4:7
Vyškov – Vídeň 5:3
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Úvoz Brno 5:5

1. Kometa Group 4 4 0 0 40:7 8
2. Hodonín 5 3 1 1 53.18 7
3. JIHLAVA 6 3 1 2 42:17 7
4. TŘEBÍČ 4 3 1 0 30:17 7
5. Bratislava 5 3 1 1 34:19 7
6. Vyškov 5 3 1 1 21:10 7
7. Kometa Úvoz 5 3 1 1 16:12 7
8. PELHŘIMOV 5 3 0 2 37:21 6
9. HAVL. BROD 5 3 0 2 17:13 6
10. VEL. MEZIŘÍČÍ 6 2 1 3 28:31 5
11. ŽĎÁR N. S. 5 0 2 3 24:30 2
12. Znojmo 5 0 1 4 11:37 1
13. Břeclav 4 0 0 4 10:67 0
14. Vídeň 6 0 0 6 5:69 0
31.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

I domy umírají vstoje.

V kavárně se bude předčítat o historii

Zlatý den. 11. srpna 2016 se Lukáš Krpálek stal olympijským vítězem. Jaká bude jeho další sezona?

Krpálek v roce nula. Čeká ho těžký přestup

Některé sjezdovky v kraji kvůli dešti přerušily provoz

Vysočina – Jsou prázdniny, ale na Vysočině se včera kvůli dešti zastavily některé lyžařské vleky. A prázdno bylo i na sjezdovkách, které zůstaly v provozu.

Vysočina připomene architekta Santiniho

Jihlava, Žďársko – Vysočina letos připomene odkaz Jana Blažeje Santiniho-Aichla (1677 až 1723) při příležitosti 340. výročí jeho narození.

Zmatení řezníci či pekaři. Nevědí, zda mají povinně dávat účtenky

Za týden touto dobou už to nebude možné – odejít z prodejny bez toho, aniž by prodavač vytiskl účtenku s unikátním kódem.

Vysočinu zastupuje v Lahti pouze Polášek, Štursa se nominace vzdal

Lahti, Nové Město na Moravě – Česká nominace na světový šampionát v klasickém lyžování, které začná dnes, je známa.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies