VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnické hokejové soutěže

JIHLAVA - Přinášíme vám výsledky a tabulky mládežnických hokejových soutěží.

20.11.2007
SDÍLEJ:

Foto:

EXTRALIGA JUNIORŮ

Opava – Sparta 2:5
Olomouc – Slavia 2:1
JIHLAVA – Plzeň 0:4
TŘEBÍČ – České Budějovice 3:7
Znojmo – Litvínov 3:4
Kometa Group Brno – Ústí nad Labem 2:3
Vsetín – Liberec 2:1
Zlín – Mladá Boleslav 5:2
Vítkovice – Pardubice 4:1
Ostrava – Hradec Králové 1:3
Třinec – Karlovy Vary 2:0
Havířov – Kladno 4:3 po prodl.
Opava – Slavia 2:3 po prodl.
Olomouc – Sparta 1:3
JIHLAVA – České Budějovice 0:2
TŘEBÍČ – Plzeň 3:1
Znojmo – Ústí nad Labem 5:1
Kometa Group Brno – Litvínov 2:1 po prodl.
Vsetín – Mladá Boleslav 4:3
Zlín – Liberec 4:2
Vítkovice – Hradec Králové 4:2
Ostrava – Pardubice 3:4
Třinec – Kladno 9:4
Havířov – Karlovy Vary 2:5

Předehrávky:
Třinec – Ostrava 8:1
Havířov – Vítkovice 8:4
Opava – Zlín 3:2
Olomouc – Vsetín 3:4 po prodl.
TŘEBÍČ – Znojmo 4:0
Hradec Králové – Plzeň 4:5
Kladno – Sparta 5:4 po prodl.
Kometa Group Brno – TŘEBÍČ 3:4
Vsetín – JIHLAVA 6:2
Zlín –Olomouc 5:1
Slavia – Kladno 1:4
Litvínov – Pardubice 0:4
Liberec – Mladá Boleslav 1:4

1. Zlín 22 16 0 2 4 83:53 50
2. Vsetín 22 12 3 1 6 80:72 43
3. TŘEBÍČ 22 12 2 2 6 74:64 42
4. Sparta 21 12 2 1 6 75:47 41
5. Plzeň 21 9 5 3 4 75:56 40
6. Vítkovice 21 12 1 2 6 83:67 40
7. Pardubice 21 11 2 3 5 70:60 40
8. Karl. Vary 20 12 0 0 8 81:53 36
9. Třinec 21 9 2 5 5 68:57 36
10. Ml. Boleslav 21 8 4 2 7 69:54 34
11. Liberec 21 11 0 1 9 69:65 34
12. Kladno 22 7 5 2 8 90:81 33
13. Olomouc 22 10 1 1 10 66:62 33
14. Slavia 21 8 4 0 9 61:55 32
15. Havířov 21 7 3 4 7 58:60 31
16. Litvínov 21 8 2 2 9 61:61 30
17. Č. Budějovice 20 7 2 2 9 51:61 27
18. Kometa Brno 21 6 2 4 9 47:62 26
19. Hr. Králové 21 7 1 0 13 65:68 23
20. Ústí n. L. 20 6 1 3 10 56:75 23
21. Opava 21 5 2 4 10 57:77 23
22. Znojmo 21 4 1 3 13 54:87 17
23. Ostrava 21 4 2 0 15 51:91 16
24. JIHLAVA 21 2 1 1 17 41:97 9

EXTRALIGA DOROSTU

Sparta – Opava 4:3
Slavia – Šumperk 5:0
Plzeň – JIHLAVA 5:2
České Budějovice – TŘEBÍČ 3:4
Litvínov – Olomouc 11:3
Ústí nad Labem – Kometa Group Brno 1:3
Liberec – Vsetín 4:2
Mladá Boleslav – Zlín 1:7
Pardubice – Vítkovice 8:4
Hradec Králové – Ostrava 2:4
Karlovy Vary – Třinec 2:1
Kladno – Havířov 4:5 po prodl.
Slavia – Opava 4:2
Sparta – Šumperk 5:2
České Budějovice – JIHLAVA 5:3
Plzeň – TŘEBÍČ 6:0
Ústí nad Labem – Olomouc 5:4 po prodl.
Litvínov – Kometa Group Brno 2:1 po prodl.
Mladá Boleslav – Vsetín 2:1
Liberec – Zlín 4:6
Hradec Králové – Vítkovice 3:1
Pardubice – Ostrava 4:3
Kladno – Třinec 1:4
Karlovy Vary – Havířov 3:0

1. Sparta 22 16 1 2 3 91:46 52
2. Plzeň 22 16 1 2 3 96:52 52
3. Liberec 22 14 2 0 6 109:59 46
4. Ml. Boleslav 22 13 2 2 5 85:71 45
5. Karl Vary 22 13 2 1 6 80:50 44
6. Č. Budějovice 22 13 1 2 6 81:56 43
7. Kladno 22 13 1 2 6 83:59 43
8. Pardubice 22 14 0 1 7 88:68 43
9. Zlín 22 11 3 3 5 77:46 42
10. Slavia 22 10 5 2 5 84:57 42
11. Třinec 22 12 1 1 8 72:51 39
12. Vsetín 22 11 1 2 8 68:63 37
13. Opava 22 9 1 3 9 77:76 32
14. JIHLAVA 22 9 1 0 12 72:90 29
15. Kometa Brno 22 5 4 3 10 71:91 26
16. Vítkovice 22 6 3 1 12 65:73 25
17. Havířov 22 4 3 4 11 59:79 22
18. Litvínov 22 5 2 2 13 75:80 21
19. Šumperk 22 6 1 1 14 58:80 21
20. Ústí n. Lab. 22 3 3 4 12 52:82 19
21. Olomouc 22 5 1 2 14 56:111 19
22. TŘEBÍČ 22 6 0 1 15 40:119 19
23. Hr. Králové 22 5 1 0 16 41:80 17
24. Ostrava 22 4 1 0 17 45:85 14

LIGA JUNIORŮ – SKUPINA C

Krnov – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:2
Kroměříž – Orlová 2:3
HAVLÍČKŮV BROD – Uherské Hradiště 5:3
Frýdek-Místek – Nový Jičín 3:2
Prostějov – Kopřivnice 2:4
Kometa Brno – PELHŘIMOV 5:5
Přerov – Šumperk 2:7

předehrávka:
Šumperk – Kometa Brno 7:0

1. Šumperk 16 16 0 0 109:29 32
2. HAVL. BROD 14 10 2 2 59:32 22
3. Nový Jičín 14 8 2 4 51:25 18
4. Prostějov 14 6 4 4 45:41 16
5. Fr.-Místek 15 5 4 6 55:54 14
6. Krnov 14 5 4 5 52:66 14
7. ŽĎÁR N. SÁZ. 14 5 3 6 51:55 13
8. Přerov 14 6 1 7 45:54 13
9. Orlová 14 4 5 5 44:54 13
10. Uh. Hradiště 14 4 2 8 54:61 10
11. Kometa Brno 15 4 2 9 43:66 10
12. Kroměříž 14 4 2 8 38:61 10
13. Kopřivnice 14 3 2 9 36:54 8
14. PELHŘIMOV 14 2 3 9 33:63 7

LIGA DOROSTU – SKUPINA C

Znojmo – Přerov 2:3
PELHŘIMOV – Kometa Úvoz Brno 1:1
Kopřivnice – Prostějov 5:0
Nový Jičín – Frýdek-Místek 2:4
Uherské Hradiště – HAVLÍČKŮV BROD 1:5
Orlová – Kroměříž 9:2
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Hodonín 1:2

předehrávka: Prostějov – Hodonín 4:0

1. HAVL. BROD 14 13 0 1 91:19 26
2. Orlová 15 9 1 5 61:44 19
3. Prostějov 17 9 1 7 53:42 19
4. Kometa Úvoz 14 8 2 4 49:37 18
5. ŽĎÁR N. SÁZ. 15 8 1 6 45:49 17
6. Kopřivnice 14 8 0 6 46:37 16
7. PELHŘIMOV 14 6 3 5 36:42 15
8. Fr.-Místek 14 7 0 7 52:44 14
9. Znojmo 14 7 0 7 48:49 14
10. Přerov 14 5 2 7 38:53 12
11. Nový Jičín 14 4 1 9 33:36 9
12. Hodonín 15 4 1 10 31:63 9
13. Uh. Hradiště 14 2 4 8 38:69 8
14. Kroměříž 14 2 2 10 32:69 6

SPOLEČNÉ PŘEBORY JIŽNÍ MORAVY a VYSOČINY

Junioři

Bulldogs Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 4:4
Břeclav – Hodonín 7:3
Bulldogs Brno – Rosice 3:2
Technika Brno – Blansko 5:0
Blansko – Břeclav 4:5
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Technika Brno 4:6

1. Technika Brno 9 8 0 1 70:20 16
2. Břeclav 9 6 2 1 56:34 14
3. V. MEZIŘÍČÍ 10 3 4 3 39:46 10
4. Blansko 10 5 0 5 36:47 10
5. Rosice 9 3 1 5 36:38 7
6. Bulldogs 10 1 3 6 32:46 5
7. Hodonín 9 2 0 7 17:55 4

Dorost

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Břeclav 1:5
Břeclav – Technika Brno 2:1
Blansko – Technika Brno 4:1

1. Břeclav 8 6 1 1 36:19 13
2. Blansko 7 6 0 1 40:20 12
3. Technika Brno 9 1 2 6 18:37 4
4. V. MEZIŘÍČÍ 8 1 1 6 14:32 3

9. třídy

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Group Brno 4:0
TŘEBÍČ – PELHŘIMOV 14:1
Břeclav – Hodonín 1:8
Kometa Úvoz Brno – JIHLAVA 4:2
HAVLÍČKŮV BROD – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 8:4

1. TŘEBÍČ 16 12 3 1 120:38 27
2. HAVL. BROD 17 11 3 3 95:53 25
3. Hodonín 16 12 0 4 88:50 24
4. Kometa Group 17 10 3 4 74:34 23
5. JIHLAVA 16 10 1 5 63:44 21
6. Kometa Úvoz 17 8 4 5 59:61 20
7. ŽĎÁR N. SÁZ. 16 6 1 9 56:75 13
8. PELHŘIMOV 17 4 1 12 61:92 9
9. Břeclav 16 3 1 12 49:115 7
10. V. MEZIŘÍČÍ 16 3 0 13 42:100 6
11. Znojmo 16 2 1 13 46:91 5

8. třídy

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Group Brno 3:6
TŘEBÍČ – PELHŘIMOV 4:0
Břeclav – Hodonín 2:12
Kometa Úvoz Brno – JIHLAVA 3:4
HAVLÍČKŮV BROD – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 7:1

1. Kometa Group 17 16 0 1 122:24 32
2. Hodonín 16 13 1 2 127:31 27
3. HAVL. BROD 17 13 1 3 113:46 27
4. TŘEBÍČ 16 11 2 3 82:35 24
5. Znojmo 16 9 0 7 71:62 18
6. JIHLAVA 16 6 1 9 49:73 13
7. Kometa Úvoz 17 6 0 11 47:72 12
8. Břeclav 16 6 0 10 61:94 12
9. V. MEZIŘÍČÍ 16 4 0 12 25:83 8
10. ŽĎÁR N. SÁZ. 16 2 1 13 49:97 5
11. PELHŘIMOV 17 1 0 16 26:155 2

7. třídy

Znojmo – Technika Brno 12:0
Kometa Group Brno – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 9:6
PELHŘIMOV – TŘEBÍČ 4:2
Hodonín – Břeclav 10:3
JIHLAVA – Kometa Úvoz Brno 1:4
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HAVLÍČKŮV BROD 5:7

1. Kometa Group 18 15 0 3 104:36 30
2 Hodonín 18 13 2 3 119:69 28
3. HAVL. BROD 18 13 0 5 101:55 26
4. TŘEBÍČ 18 9 2 7 81:54 20
5. Kometa Úvoz 17 9 2 6 68:59 20
6. JIHLAVA 17 8 3 6 96:56 19
7. PELHŘIMOV 18 8 2 8 80:83 18
8. ŽĎÁR N. SÁZ. 17 7 3 7 102:69 17
9. V. MEZIŘÍČÍ 18 8 1 9 118:106 17
10. Znojmo 17 6 1 10 60:80 13
11. Břeclav 18 1 0 17 27:125 2
12. Technika Brno 18 1 0 17 30:194 2

6. třídy

Znojmo – Technika Brno 12:4
Kometa Group Brno – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 17:1
PELHŘIMOV – TŘEBÍČ 3:6
Hodonín – Břeclav 5:0
JIHLAVA – Kometa Úvoz Brno 3:2
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HAVLÍČKŮV BROD 0:6

1. Kometa Group 18 17 0 1 232:48 34
2. JIHLAVA 17 15 0 2 139:43 30
3. Znojmo 17 12 2 3 146:59 26
4. Kometa Úvoz 18 13 0 5 124:56 26
5. Hodonín 18 12 1 5 94:53 25
6. TŘEBÍČ 18 10 2 6 118:85 22
7. HAVL. BROD 18 7 1 10 80:89 15
8. ŽĎÁR N. SÁZ. 18 6 2 10 74:90 14
9. PELHŘIMOV 18 5 0 13 69:125 10
10. Technika 18 4 1 13 73:173 9
11. V. MEZIŘÍČÍ 18 1 0 17 40:169 2
12. Břeclav 18 0 1 17 30:229 1

5. třídy

Vídeň – Kometa Group Brno 1:7
PELHŘIMOV – TŘEBÍČ 3:1
Kometa Úvoz Brno – Hodonín 4:5
JIHLAVA – Břeclav 2:5
Znojmo – HAVLÍČKŮV BROD odloženo

1. Břeclav 6 6 0 0 40:7 12
2. Hodonín 6 5 1 0 56:9 11
3. HAVL. BROD 6 5 0 1 42:20 10
4. Kometa Group 7 3 2 2 39:15 8
5. Znojmo 6 4 0 2 23:14 8
6. JIHLAVA 7 3 0 4 31:28 6
7. Kometa Úvoz 6 2 1 3 25:28 5
8. V. MEZIŘÍČÍ 6 2 0 4 28:28 4
9. Vídeň 6 2 0 4 17:38 4
10. PELHŘIMOV 6 2 0 4 12:44 4
11. TŘEBÍČ 7 0 2 5 13:39 2
12. ŽĎÁR N. SÁZ. 7 0 2 5 14:70 2

4. třídy

Bratislava – Kometa Group Brno 0:4
Vídeň – Kometa Group Brno 1:5
PELHŘIMOV – TŘEBÍČ 3:4
Kometa Úvoz Brno – Hodonín 3:0
JIHLAVA – Břeclav 7:3
Vyškov – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 4:2
Znojmo – HAVLÍČKŮV BROD odloženo

dohrávka: Znojmo – Bratislava 5:3

1. Kometa Group 8 7 1 0 61:15 15
2. JIHLAVA 9 6 1 2 58:20 13
3. TŘEBÍČ 8 5 2 1 55:29 12
4. Vyškov 9 5 2 2 34:22 12
5. Kometa Úvoz 7 5 1 1 26:12 11
6. Bratislava 9 4 1 4 43:36 9
7. PELHŘIMOV 7 4 0 3 42:26 8
8. HAVL. BROD 7 4 0 3 23:16 8
9. Hodonín 8 3 1 4 56:30 7
10. V. MEZIŘÍČÍ 8 3 1 4 35:41 7
11. Znojmo 8 2 2 4 20:43 6
12. ŽĎÁR N. SÁZ. 8 1 2 5 35:44 4
13. Břeclav 7 0 0 7 14:86 0
14. Vídeň 9 0 0 9 7:89 0
20.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Za ohlášení bomby dostal invalida 300 hodin obecně prospěšných prací

Zoo Jihlava.

Rodiče poslali zoologické zahradě první splátku za ubitého plameňáka

Pátý ročník Vysočina festu je za dveřmi

Jihlava – Největší hvězdy nejen české hudební scény se objeví v krajském městě Vysočiny již začátkem prázdnin. Ve dnech 6. až 8. července se totiž uskuteční pátý ročník hudební přehlídky Vysočina fest, kterému bude předcházet dvoudenní akce Fest na rozjezd. Tato předskokanská akce každoročně vyprodaného festivalu se uskuteční v úterý 4. a ve středu 5. července na jihlavském Masarykově náměstí.

Nejlepší steak v Brně připravil gastrotým z Vysočiny

Brno, Jihlava – Nejlepší steak jako Brno připravil o víkendu na hradě Veveří nedaleko Brna tým Gastroakademie Kraje Vysočina. Pod vedením Libora Homolky z jihlavské střední školy se o kulinářskou megapoctu zasloužili jihlavský David Hájek a havlíčkobrodští Jakub Karbusický a Jakub Brož.

DOTYK.CZ

Prima vyhodila vedoucího vydání Diváckých zpráv neprávem, rozhodl soud

Obvodní soud pro Prahu 8 rozhodl po třech letech ve sporu mezi televizí Prima a vedoucím vydání jejích Diváckých zpráv Jiřím Fröhlichem. Ten se soudil o neplatnost okamžitého zrušení svého pracovního poměru. Soudkyně obvodního soudu dala Fröhlichovi za pravdu. Rozsudek zatím nenabyl platnost, obě strany se mohou odvolat.

V Cejli třídí odpad celá vesnice

Vysočina - Žáci ze škol na Vysočině třídí papírový odpad po stovkách kil. V šestnáctém ročníku soutěže s panem Popelou ve sběru papíru obsadili osm z deseti míst. V separování odpadu soupeřily školy z Kraje Vysočina a Jihočeského kraje.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies