VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnické hokejové soutěže

JIHLAVA - Přinášíme vám výsledky a tabulky mládežnických hokejových soutěží.

20.11.2007
SDÍLEJ:

Foto:

EXTRALIGA JUNIORŮ

Opava – Sparta 2:5
Olomouc – Slavia 2:1
JIHLAVA – Plzeň 0:4
TŘEBÍČ – České Budějovice 3:7
Znojmo – Litvínov 3:4
Kometa Group Brno – Ústí nad Labem 2:3
Vsetín – Liberec 2:1
Zlín – Mladá Boleslav 5:2
Vítkovice – Pardubice 4:1
Ostrava – Hradec Králové 1:3
Třinec – Karlovy Vary 2:0
Havířov – Kladno 4:3 po prodl.
Opava – Slavia 2:3 po prodl.
Olomouc – Sparta 1:3
JIHLAVA – České Budějovice 0:2
TŘEBÍČ – Plzeň 3:1
Znojmo – Ústí nad Labem 5:1
Kometa Group Brno – Litvínov 2:1 po prodl.
Vsetín – Mladá Boleslav 4:3
Zlín – Liberec 4:2
Vítkovice – Hradec Králové 4:2
Ostrava – Pardubice 3:4
Třinec – Kladno 9:4
Havířov – Karlovy Vary 2:5

Předehrávky:
Třinec – Ostrava 8:1
Havířov – Vítkovice 8:4
Opava – Zlín 3:2
Olomouc – Vsetín 3:4 po prodl.
TŘEBÍČ – Znojmo 4:0
Hradec Králové – Plzeň 4:5
Kladno – Sparta 5:4 po prodl.
Kometa Group Brno – TŘEBÍČ 3:4
Vsetín – JIHLAVA 6:2
Zlín –Olomouc 5:1
Slavia – Kladno 1:4
Litvínov – Pardubice 0:4
Liberec – Mladá Boleslav 1:4

1. Zlín 22 16 0 2 4 83:53 50
2. Vsetín 22 12 3 1 6 80:72 43
3. TŘEBÍČ 22 12 2 2 6 74:64 42
4. Sparta 21 12 2 1 6 75:47 41
5. Plzeň 21 9 5 3 4 75:56 40
6. Vítkovice 21 12 1 2 6 83:67 40
7. Pardubice 21 11 2 3 5 70:60 40
8. Karl. Vary 20 12 0 0 8 81:53 36
9. Třinec 21 9 2 5 5 68:57 36
10. Ml. Boleslav 21 8 4 2 7 69:54 34
11. Liberec 21 11 0 1 9 69:65 34
12. Kladno 22 7 5 2 8 90:81 33
13. Olomouc 22 10 1 1 10 66:62 33
14. Slavia 21 8 4 0 9 61:55 32
15. Havířov 21 7 3 4 7 58:60 31
16. Litvínov 21 8 2 2 9 61:61 30
17. Č. Budějovice 20 7 2 2 9 51:61 27
18. Kometa Brno 21 6 2 4 9 47:62 26
19. Hr. Králové 21 7 1 0 13 65:68 23
20. Ústí n. L. 20 6 1 3 10 56:75 23
21. Opava 21 5 2 4 10 57:77 23
22. Znojmo 21 4 1 3 13 54:87 17
23. Ostrava 21 4 2 0 15 51:91 16
24. JIHLAVA 21 2 1 1 17 41:97 9

EXTRALIGA DOROSTU

Sparta – Opava 4:3
Slavia – Šumperk 5:0
Plzeň – JIHLAVA 5:2
České Budějovice – TŘEBÍČ 3:4
Litvínov – Olomouc 11:3
Ústí nad Labem – Kometa Group Brno 1:3
Liberec – Vsetín 4:2
Mladá Boleslav – Zlín 1:7
Pardubice – Vítkovice 8:4
Hradec Králové – Ostrava 2:4
Karlovy Vary – Třinec 2:1
Kladno – Havířov 4:5 po prodl.
Slavia – Opava 4:2
Sparta – Šumperk 5:2
České Budějovice – JIHLAVA 5:3
Plzeň – TŘEBÍČ 6:0
Ústí nad Labem – Olomouc 5:4 po prodl.
Litvínov – Kometa Group Brno 2:1 po prodl.
Mladá Boleslav – Vsetín 2:1
Liberec – Zlín 4:6
Hradec Králové – Vítkovice 3:1
Pardubice – Ostrava 4:3
Kladno – Třinec 1:4
Karlovy Vary – Havířov 3:0

1. Sparta 22 16 1 2 3 91:46 52
2. Plzeň 22 16 1 2 3 96:52 52
3. Liberec 22 14 2 0 6 109:59 46
4. Ml. Boleslav 22 13 2 2 5 85:71 45
5. Karl Vary 22 13 2 1 6 80:50 44
6. Č. Budějovice 22 13 1 2 6 81:56 43
7. Kladno 22 13 1 2 6 83:59 43
8. Pardubice 22 14 0 1 7 88:68 43
9. Zlín 22 11 3 3 5 77:46 42
10. Slavia 22 10 5 2 5 84:57 42
11. Třinec 22 12 1 1 8 72:51 39
12. Vsetín 22 11 1 2 8 68:63 37
13. Opava 22 9 1 3 9 77:76 32
14. JIHLAVA 22 9 1 0 12 72:90 29
15. Kometa Brno 22 5 4 3 10 71:91 26
16. Vítkovice 22 6 3 1 12 65:73 25
17. Havířov 22 4 3 4 11 59:79 22
18. Litvínov 22 5 2 2 13 75:80 21
19. Šumperk 22 6 1 1 14 58:80 21
20. Ústí n. Lab. 22 3 3 4 12 52:82 19
21. Olomouc 22 5 1 2 14 56:111 19
22. TŘEBÍČ 22 6 0 1 15 40:119 19
23. Hr. Králové 22 5 1 0 16 41:80 17
24. Ostrava 22 4 1 0 17 45:85 14

LIGA JUNIORŮ – SKUPINA C

Krnov – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:2
Kroměříž – Orlová 2:3
HAVLÍČKŮV BROD – Uherské Hradiště 5:3
Frýdek-Místek – Nový Jičín 3:2
Prostějov – Kopřivnice 2:4
Kometa Brno – PELHŘIMOV 5:5
Přerov – Šumperk 2:7

předehrávka:
Šumperk – Kometa Brno 7:0

1. Šumperk 16 16 0 0 109:29 32
2. HAVL. BROD 14 10 2 2 59:32 22
3. Nový Jičín 14 8 2 4 51:25 18
4. Prostějov 14 6 4 4 45:41 16
5. Fr.-Místek 15 5 4 6 55:54 14
6. Krnov 14 5 4 5 52:66 14
7. ŽĎÁR N. SÁZ. 14 5 3 6 51:55 13
8. Přerov 14 6 1 7 45:54 13
9. Orlová 14 4 5 5 44:54 13
10. Uh. Hradiště 14 4 2 8 54:61 10
11. Kometa Brno 15 4 2 9 43:66 10
12. Kroměříž 14 4 2 8 38:61 10
13. Kopřivnice 14 3 2 9 36:54 8
14. PELHŘIMOV 14 2 3 9 33:63 7

LIGA DOROSTU – SKUPINA C

Znojmo – Přerov 2:3
PELHŘIMOV – Kometa Úvoz Brno 1:1
Kopřivnice – Prostějov 5:0
Nový Jičín – Frýdek-Místek 2:4
Uherské Hradiště – HAVLÍČKŮV BROD 1:5
Orlová – Kroměříž 9:2
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Hodonín 1:2

předehrávka: Prostějov – Hodonín 4:0

1. HAVL. BROD 14 13 0 1 91:19 26
2. Orlová 15 9 1 5 61:44 19
3. Prostějov 17 9 1 7 53:42 19
4. Kometa Úvoz 14 8 2 4 49:37 18
5. ŽĎÁR N. SÁZ. 15 8 1 6 45:49 17
6. Kopřivnice 14 8 0 6 46:37 16
7. PELHŘIMOV 14 6 3 5 36:42 15
8. Fr.-Místek 14 7 0 7 52:44 14
9. Znojmo 14 7 0 7 48:49 14
10. Přerov 14 5 2 7 38:53 12
11. Nový Jičín 14 4 1 9 33:36 9
12. Hodonín 15 4 1 10 31:63 9
13. Uh. Hradiště 14 2 4 8 38:69 8
14. Kroměříž 14 2 2 10 32:69 6

SPOLEČNÉ PŘEBORY JIŽNÍ MORAVY a VYSOČINY

Junioři

Bulldogs Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 4:4
Břeclav – Hodonín 7:3
Bulldogs Brno – Rosice 3:2
Technika Brno – Blansko 5:0
Blansko – Břeclav 4:5
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Technika Brno 4:6

1. Technika Brno 9 8 0 1 70:20 16
2. Břeclav 9 6 2 1 56:34 14
3. V. MEZIŘÍČÍ 10 3 4 3 39:46 10
4. Blansko 10 5 0 5 36:47 10
5. Rosice 9 3 1 5 36:38 7
6. Bulldogs 10 1 3 6 32:46 5
7. Hodonín 9 2 0 7 17:55 4

Dorost

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Břeclav 1:5
Břeclav – Technika Brno 2:1
Blansko – Technika Brno 4:1

1. Břeclav 8 6 1 1 36:19 13
2. Blansko 7 6 0 1 40:20 12
3. Technika Brno 9 1 2 6 18:37 4
4. V. MEZIŘÍČÍ 8 1 1 6 14:32 3

9. třídy

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Group Brno 4:0
TŘEBÍČ – PELHŘIMOV 14:1
Břeclav – Hodonín 1:8
Kometa Úvoz Brno – JIHLAVA 4:2
HAVLÍČKŮV BROD – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 8:4

1. TŘEBÍČ 16 12 3 1 120:38 27
2. HAVL. BROD 17 11 3 3 95:53 25
3. Hodonín 16 12 0 4 88:50 24
4. Kometa Group 17 10 3 4 74:34 23
5. JIHLAVA 16 10 1 5 63:44 21
6. Kometa Úvoz 17 8 4 5 59:61 20
7. ŽĎÁR N. SÁZ. 16 6 1 9 56:75 13
8. PELHŘIMOV 17 4 1 12 61:92 9
9. Břeclav 16 3 1 12 49:115 7
10. V. MEZIŘÍČÍ 16 3 0 13 42:100 6
11. Znojmo 16 2 1 13 46:91 5

8. třídy

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Group Brno 3:6
TŘEBÍČ – PELHŘIMOV 4:0
Břeclav – Hodonín 2:12
Kometa Úvoz Brno – JIHLAVA 3:4
HAVLÍČKŮV BROD – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 7:1

1. Kometa Group 17 16 0 1 122:24 32
2. Hodonín 16 13 1 2 127:31 27
3. HAVL. BROD 17 13 1 3 113:46 27
4. TŘEBÍČ 16 11 2 3 82:35 24
5. Znojmo 16 9 0 7 71:62 18
6. JIHLAVA 16 6 1 9 49:73 13
7. Kometa Úvoz 17 6 0 11 47:72 12
8. Břeclav 16 6 0 10 61:94 12
9. V. MEZIŘÍČÍ 16 4 0 12 25:83 8
10. ŽĎÁR N. SÁZ. 16 2 1 13 49:97 5
11. PELHŘIMOV 17 1 0 16 26:155 2

7. třídy

Znojmo – Technika Brno 12:0
Kometa Group Brno – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 9:6
PELHŘIMOV – TŘEBÍČ 4:2
Hodonín – Břeclav 10:3
JIHLAVA – Kometa Úvoz Brno 1:4
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HAVLÍČKŮV BROD 5:7

1. Kometa Group 18 15 0 3 104:36 30
2 Hodonín 18 13 2 3 119:69 28
3. HAVL. BROD 18 13 0 5 101:55 26
4. TŘEBÍČ 18 9 2 7 81:54 20
5. Kometa Úvoz 17 9 2 6 68:59 20
6. JIHLAVA 17 8 3 6 96:56 19
7. PELHŘIMOV 18 8 2 8 80:83 18
8. ŽĎÁR N. SÁZ. 17 7 3 7 102:69 17
9. V. MEZIŘÍČÍ 18 8 1 9 118:106 17
10. Znojmo 17 6 1 10 60:80 13
11. Břeclav 18 1 0 17 27:125 2
12. Technika Brno 18 1 0 17 30:194 2

6. třídy

Znojmo – Technika Brno 12:4
Kometa Group Brno – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 17:1
PELHŘIMOV – TŘEBÍČ 3:6
Hodonín – Břeclav 5:0
JIHLAVA – Kometa Úvoz Brno 3:2
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HAVLÍČKŮV BROD 0:6

1. Kometa Group 18 17 0 1 232:48 34
2. JIHLAVA 17 15 0 2 139:43 30
3. Znojmo 17 12 2 3 146:59 26
4. Kometa Úvoz 18 13 0 5 124:56 26
5. Hodonín 18 12 1 5 94:53 25
6. TŘEBÍČ 18 10 2 6 118:85 22
7. HAVL. BROD 18 7 1 10 80:89 15
8. ŽĎÁR N. SÁZ. 18 6 2 10 74:90 14
9. PELHŘIMOV 18 5 0 13 69:125 10
10. Technika 18 4 1 13 73:173 9
11. V. MEZIŘÍČÍ 18 1 0 17 40:169 2
12. Břeclav 18 0 1 17 30:229 1

5. třídy

Vídeň – Kometa Group Brno 1:7
PELHŘIMOV – TŘEBÍČ 3:1
Kometa Úvoz Brno – Hodonín 4:5
JIHLAVA – Břeclav 2:5
Znojmo – HAVLÍČKŮV BROD odloženo

1. Břeclav 6 6 0 0 40:7 12
2. Hodonín 6 5 1 0 56:9 11
3. HAVL. BROD 6 5 0 1 42:20 10
4. Kometa Group 7 3 2 2 39:15 8
5. Znojmo 6 4 0 2 23:14 8
6. JIHLAVA 7 3 0 4 31:28 6
7. Kometa Úvoz 6 2 1 3 25:28 5
8. V. MEZIŘÍČÍ 6 2 0 4 28:28 4
9. Vídeň 6 2 0 4 17:38 4
10. PELHŘIMOV 6 2 0 4 12:44 4
11. TŘEBÍČ 7 0 2 5 13:39 2
12. ŽĎÁR N. SÁZ. 7 0 2 5 14:70 2

4. třídy

Bratislava – Kometa Group Brno 0:4
Vídeň – Kometa Group Brno 1:5
PELHŘIMOV – TŘEBÍČ 3:4
Kometa Úvoz Brno – Hodonín 3:0
JIHLAVA – Břeclav 7:3
Vyškov – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 4:2
Znojmo – HAVLÍČKŮV BROD odloženo

dohrávka: Znojmo – Bratislava 5:3

1. Kometa Group 8 7 1 0 61:15 15
2. JIHLAVA 9 6 1 2 58:20 13
3. TŘEBÍČ 8 5 2 1 55:29 12
4. Vyškov 9 5 2 2 34:22 12
5. Kometa Úvoz 7 5 1 1 26:12 11
6. Bratislava 9 4 1 4 43:36 9
7. PELHŘIMOV 7 4 0 3 42:26 8
8. HAVL. BROD 7 4 0 3 23:16 8
9. Hodonín 8 3 1 4 56:30 7
10. V. MEZIŘÍČÍ 8 3 1 4 35:41 7
11. Znojmo 8 2 2 4 20:43 6
12. ŽĎÁR N. SÁZ. 8 1 2 5 35:44 4
13. Břeclav 7 0 0 7 14:86 0
14. Vídeň 9 0 0 9 7:89 0
20.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Režisér Marek Najbrt natáčí v prostoru hradu v Ledči nad Sázavou filmovou pohádku Čertí brko.
25

Hrad v Ledči obsadili filmaři. Natáčejí pohádku Čertí brko

Ilustrační foto

Pošta na náměstí bude zavřená

Letní kina opět táhnou, vstupné je většinou dobrovolné

Vysočina – Mezi oblíbené prázdninové kratochvíle patří letní kino.

Nevěnoval se řízení a s pluhem zavadil o strom

Jersín – Na silnici třetí třídy v obci Jersín havaroval traktor s pluhem.

Během sobotního požáru haly nebyl nikdo zraněn

Jihlava – Škoda téměř patnáct milionu korun. To je výsledek sobotního požáru v hale jihlavské společnosti Kronospan, zabývající se zpracováním dřeva v ulici Na Hranici v jihlavské části Bedřichov.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení