Na ledě posledního týmu skupiny prohrála Horácká Slavie 1:3.

Šumperští Draci výborně bruslili, aktivně napadali a snažili se střílet z každé pozice. O výsledku rozhodla už první třetina. V ní domácí gólmana Nedvídka pokořili hned třikrát. Jiskričku naděje hostům vykřesal vteřinu před první sirénou Přibyl. Jenže další góly už nepadly. Domácí Lev ani hostující Luňák, který od druhé třetiny naskočil místo Nedvídka, už neinkasovali.

„Pro mě byl zápas docela prestižní, protože jsem v Třebíči tři roky působil. Podali jsme bojovný výkon, plný obětavosti a nasazení,“ řekl trenér Draků Jiří Otoupalík, který vyzdvihl výkony gólmanů.
„Šumperští hráči byli zarputilejší a bojovnější. Nás opět naprosto zklamala koncovka. Sice jsme nebyli o moc horší než domácí, hokej se ale hraje na góly,“ konstatoval třebíčský trenér Horešovský.

ŠUMPERK – TŘEBÍČ

3:1

Branky a nahrávky: 6. Rákos (Lev), 15. Kovář (Stejskal), 20. Osina (Fadrný) – 20. Přibyl (B. Sláma). Rozhodčí: Trombík – Jureček, Pala. Vyloučení: 7:8, navíc Fadrný (Šumperk) 10 minut. Využití: 2:1. Diváci: 1280. Třetiny: 3:1, 0:0, 0:0. Šumperk: Lev – Galvas, Osina, Hrčka, Paška, Novotný, Ondráček – Klejna, Fadrný, Bařica (41. Antonovič) – Kubica, Meluzín, Ambruz – Grill, Taragel, Brunec – Stejskal, Rákos, Kovář. Třebíč: Nedvídek (21. Luňák) – Hrbáček, B. Sláma, L. Sláma, Kaláb, Bulička, Dvořák – Čech, Dolníček, Sedlák, Přibyl, Zahradník Heřman, Šůrek, Obdržálek, Dibelka.