VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnické hokejové soutěže

Jihlava - Přinášíme vám výsledky a tabulky mládežnických hokejových soutěží.

19.2.2008
SDÍLEJ:

Foto:

EXTRALIGA JUNIORŮ
Zlín – Ostrava 2:3 sn
Vsetín – Vítkovice 3:5
Kometa Brno – Třinec 4:6
Znojmo – Havířov 1:6
TŘEBÍČ – Opava 10:2
JIHLAVA – Olomouc 2:8
České Budějovice – Ústí nad Labem 2:5
Slavia – Liberec 1:3
Sparta – Mladá Boleslav 3:2
Kladno – Pardubice 2:5
Karlovy Vary – Hradec Králové 5:2
Plzeň – Litvínov 7:1
Opava – Znojmo 6:4
Havířov – Kometa Brno 5:0
Třinec – Vsetín 6:5
Vítkovice – Zlín 2:3
Hradec Králové – Kladno 3:4
Pardubice – Sparta 6:4
Mladá Boleslav – Slavia 2:3 po prodl.
Liberec – Plzeň 5:4 po prodl.
Litvínov – České Budějovice 0:1
Ostrava – JIHLAVA 9:3
Olomouc – TŘEBÍČ 5:0
Ústí nad Labem – Karlovy Vary 2:4

1. Zlín 43 28 0 4 11 155:103 88
2. Plzeň 44 20 8 7 9 169:125 83
3. Třinec 44 24 3 5 12 162:137 83
4. Slavia 44 21 9 0 14 137:108 81
5. K. Vary 44 24 4 0 16 168:118 80
6. Sparta 44 24 3 2 15 149:111 80
7. Pardubice 44 23 4 3 14 146:129 80
8. Vítkovice 44 25 1 2 16 163:136 79
9. Havířov 44 19 5 6 14 147:112 73
10. Litvínov 44 20 2 7 15 129:121 71
11. TŘEBÍČ 44 20 2 5 17 147:152 69
12. Č. Budějovice 44 20 3 3 18 123:130 69
13. Kladno 44 17 6 5 16 172:150 68
14. Olomouc 44 21 1 3 19 142:126 68
15. Mladá Boleslav 44 14 8 6 16 130:124 64
16. Vsetín 43 18 4 2 19 154:155 64
17. Opava 44 16 4 6 18 145:165 62
18. Liberec 44 17 3 2 22 136:144 59
19. Ústí nad L. 44 14 3 7 20 129:157 55
20. Hr. Králové 44 17 1 1 25 140:142 54
21. Kometa Brno 44 14 4 4 22 131:144 54
22. Ostrava 44 13 7 1 23 137:168 54
23. Znojmo 44 8 1 5 30 105:191 31
24. JIHLAVA 44 3 1 1 39 82:250 12

EXTRALIGA DOROSTU
Vítkovice – Zlín 4:3 sn
Ostrava – Vsetín 6:2
Třinec – Kometa Brno 1:5
Havířov – Šumperk 2:3
Opava – JIHLAVA 5:4
Olomouc – TŘEBÍČ 4:0
Litvínov – České Budějovice 5:2
Liberec – Slavia 4:5 sn
Mladá Boleslav – Sparta 7:2
Pardubice – Karlovy Vary 5:2
Hradec Králové – Kladno 4:1
Ústí nad Labem – Plzeň 2:7
JIHLAVA – Olomouc 1:5
Šumperk – Opava 6:3
Kometa Brno – Havířov 2:5
Vsetín – Třinec 7:4
Zlín – Ostrava 3:0
TŘEBÍČ – Vítkovice 5:2
Karlovy Vary – Hradec Králové 3:2 po prodl.
Sparta – Pardubice 7:1
Slavia – Mladá Boleslav 6:4
Plzeň – Liberec 8:0
České Budějovice – Ústí nad Labem 2:1
Kladno – Litvínov 1:5

1. Plzeň 44 27 7 3 7 205:114 98
2. Sparta 44 29 2 4 9 170:108 95
3. Zlín 44 27 3 6 8 161:92 93
4. Liberec 44 23 6 3 12 181:123 84
5. K. Vary 44 23 5 5 11 155:111 84
6. Třinec 43 25 2 2 14 149:103 81
7. Č. Budějovice 44 23 3 4 14 145:119 79
8. Kladno 44 23 2 3 16 168:140 76
9. Opava 44 20 6 4 14 164:146 76
10. Slavia 44 18 8 4 14 156:133 74
11. Vítkovice 44 20 5 2 17 137:124 72
12. Ml. Boleslav 44 20 3 3 18 166:177 69
13. Pardubice 44 20 1 5 18 156:154 67
14. Vsetín 43 19 3 4 17 134:134 67
15. Olomouc 44 17 2 4 21 129:175 59
16. JIHLAVA 44 15 5 2 22 142:161 57
17. Hr. Králové 44 12 6 5 21 103:140 53
18. Litvínov 44 14 2 5 23 148:161 51
19. Šumperk 44 14 1 4 25 111:152 48
20. Havířov 44 10 6 5 23 126:155 47
21. Kometa Brno 44 11 5 3 25 134:174 46
22. Ostrava 44 12 2 4 26 119:155 44
23. TŘEBÍČ 44 11 1 1 31 91:208 36
24. Ústí nad L. 44 4 4 5 31 81:172 25

LIGA JUNIORŮ – SKUPINA C
Skupina o postup
Šumperk – Orlová 5:0 kont.
Nový Jičín – HAVLÍČKŮV BROD 3:3
Kometa Brno – Kopřivnice 6:0
Kroměříž – HAVLÍČKŮV BROD 3:6
Šumperk – Přerov 4:2
Orlová – Frýdek-Místek 5:4
Prostějov – Nový Jičín 2:2
Nový Jičín – Kroměříž odloženo
Frýdek-Místek – Prostějov 5:2
Přerov – Orlová 1:1
HAVLÍČKŮV BROD – Šumperk 4:4

1. Šumperk 33 30 1 2 217:69 61
2. HAVL. BROD 33 22 5 6 135:87 49
3. Orlová 33 14 7 12 107:127 35
4. Nový Jičín 32 15 4 13 105:95 34
5. Prostějov 33 13 8 12 117:110 34
6. Přerov 33 16 2 15 118:112 34
7. Fr.-Místek 33 14 5 14 117:125 33
8. Kroměříž 32 12 2 18 96:138 26

Skupina o udržení
Kometa Brno – Kopřivnice 6:0
PELHŘIMOV – Uherské Hradiště 3:2
Krnov – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 3:2

9. ŽĎÁR N. SÁZ. 31 13 3 15 110:106 29
10. Uh. Hradiště 31 12 2 17 122:121 26
11. Kometa Brno 29 11 2 16 93:106 24
12. Krnov 30 9 6 15 100:146 24
13. PELHŘIMOV 30 9 5 16 81:117 23
14. Kopřivnice 31 5 2 24 76:135 12

LIGA DOROSTU – SKUPINA C
Skupina o postup

Prostějov – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 4:5
HAVLÍČKŮV BROD – Orlová 4:2
Kopřivnice – Frýdek-Místek 7:4
Znojmo – Kometa Úvoz Brno 6:4
Kometa Úvoz Brno – Prostějov 3:3
Frýdek-Místek – Znojmo 2:5
Orlová – Kopřivnice 3:1
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – HAVLÍČKŮV BROD 7:2

Dohrávka: Kopřivnice – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 6:2
Předehrávka: Frýdek-Místek – Kopřivnice 7:0

1. HAVL. BROD 33 29 1 3 201:60 59
2. Znojmo 33 20 2 11 135:109 42
3. Kopřivnice 34 19 1 14 120:104 39
4. Kometa Úvoz 33 16 5 12 104:100 37
5. Orlová 33 15 6 12 110:110 36
6. Fr.-Místek 34 16 2 16 121:111 34
7. ŽĎÁR N. SÁZ. 33 15 3 15 90:107 33
8. Prostějov 33 12 5 16 95:108 29

Pořadí ve skupině o udržení

9. PELHŘIMOV 31 10 10 11 74:89 30
10. Nový Jičín 31 12 4 15 95:77 28
11. Přerov 31 10 6 15 86.111 26
12. Uh. Hradiště 31 7 8 16 91:121 22
13. Kroměříž 31 9 4 18 64:121 22
14. Hodonín 31 7 1 23 70:128 15

SPOLEČNÉ PŘEBORY JIŽNÍ MORAVY a VYSOČINY


Junioři
Rosice – Hodonín 3:4
Břeclav – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 1:3
Technika Brno – Bulldogs Brno 14:6

Dohrávka: Bulldogs Brno – Technika Brno 2:12

1. Technika Brno 20 18 1 1 157:46 37
2. Blansko 21 12 1 8 87:92 25
3. Břeclav 21 11 1 9 100:83 23
4. Hodonín 22 10 2 10 75:104 22
5. VEL. MEZIŘÍČÍ 22 7 4 11 81:100 18
6. Rosice 21 5 3 13 81:99 13
7. Bulldogs Brno 21 4 2 15 63:120 10

Dorost
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Blansko 4:1
Břeclav – Technika Brno 2:0

1. Břeclav 22 16 2 4 96:52 34
2. Blansko 22 12 3 7 86:70 27
3. VEL. MEZIŘÍČÍ 22 7 2 13 50:77 16
4. Technika Brno 22 4 3 15 55:88 11

Finále žákovských soutěží

O 1. – 6. místo

9. třídy
Kometa Group Brno – Hodonín 4:1
Hodonín – Kometa Úvoz Brno 5:4
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Group Brno 1:5
JIHLAVA – TŘEBÍČ 1:4
Kometa Úvoz Brno – TŘEBÍČ 2:4
Kometa Group Brno – JIHLAVA 3:0
Hodonín - HAVLÍČKŮV BROD 3:4

1. TŘEBÍČ 14 14 0 0 88:28 28
2. Kometa Group 13 9 2 2 48:25 20
3. HAVL. BROD 14 4 4 6 33:49 12
4. Hodonín 13 3 3 7 28:55 9
5. JIHLAVA 14 3 2 9 40:56 8
6. Kometa Úvoz 14 2 1 11 39:63 5

8. třídy
Hodonín – Kometa Úvoz Brno 8:2
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Group Brno 0:4
JIHLAVA – TŘEBÍČ 1:3
Kometa Úvoz Brno – TŘEBÍČ 2:2
Kometa Group Brno – JIHLAVA 6:1
Hodonín – HAVLÍČKŮV BROD 5:3
Dohrávka: Kometa Group Brno – Hodonín 7:2

1. Kometa Group 13 11 1 1 67:14 23
2. Hodonín 13 10 1 2 85:47 21
3. HAVL. BROD 14 7 0 7 49:42 14
4. TŘEBÍČ 14 5 2 7 35:49 12
5. Kometa Úvoz 14 3 2 9 31:70 8
6. JIHLAVA 14 2 0 12 31:76 4

7. třídy
Kometa Úvoz Brno – Hodonín 2:3
Kometa Group Brno – HAVLÍČKŮV BROD 4:3
TŘEBÍČ – JIHLAVA 6:4
TŘEBÍČ – Kometa Úvoz Brno 2:6
HAVLÍČKŮV BROD – Hodonín 5:3
JIHLAVA – Kometa Group Brno odloženo

1. Kometa Group 15 10 2 3 65:30 22
2. HAVL. BROD 13 10 1 2 57:36 21
3. Hodonín 14 9 2 3 65:43 20
4. JIHLAVA 13 4 2 7 49:54 10
5. Kometa Úvoz 15 2 2 11 41:72 6
6. TŘEBÍČ 14 2 1 11 35:77 5

6. třídy
Kometa Úvoz Brno – Hodonín 8:4
Kometa Group Brno – HAVLÍČKŮV BROD 4:2
TŘEBÍČ – JIHLAVA 4:2
TŘEBÍČ – Kometa Úvoz 4:5
HAVLÍČKŮV BROD – Hodonín 3:4
JIHLAVA – Kometa Group Brno odloženo

1. Kometa Group 14 14 0 0 134:21 28
2. Kometa Úvoz 14 8 1 5 56:61 17
3. JIHLAVA 11 5 0 6 44:53 10
4. Hodonín 13 4 1 8 41:68 9
5. HAVL. BROD 12 3 2 7 31:64 8
6. TŘEBÍČ 14 3 0 11 36:75 6

O 7. – 11. místo

9. třídy
PELHŘIMOV – Břeclav 17:4
Znojmo – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU odloženo

7. ŽĎÁR N. SÁZ. 4 3 0 1 23:13 6
8. Znojmo 5 2 1 2 23:27 5
9. PELHŘIMOV 5 2 1 2 31:17 5
10. VEL. MEZIŘÍČÍ 4 2 0 2 18:18 4
11. Břeclav 6 1 2 3 25:45 4

8. třídy
PELHŘIMOV – Břeclav 1:8
Znojmo – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU odloženo.

7. Znojmo 5 4 0 1 18:9 8
8. VEL. MEZIŘÍČÍ 4 3 0 1 15:11 6
9. PELHŘIMOV 5 3 0 2 19:23 6
10. Břeclav 6 2 0 4 28:21 4
11. ŽĎÁR N. SÁZ. 4 0 0 4 13:29 0

O 7. – 12. místo

7. třídy
Technika Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 3:10
Břeclav – PELHŘIMOV a ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Znojmo odloženo

7. ŽĎÁR N. SÁZ. 6 5 0 1 53:15 10
8. VEL. MEZIŘÍČÍ 5 4 0 1 32:18 8
9. PELHŘIMOV 4 3 0 1 20:16 6
10. Znojmo 5 2 0 3 20:17 4
11. Břeclav 6 2 0 4 22:33 4
12. Technika Brno 6 0 0 6 13:61 0

6. třídy
Technika Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 6:2
Břeclav – PELHŘIMOV a ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Znojmo odloženo

7. Znojmo 5 5 0 0 66:3 10
8. ŽĎÁR N. SÁZ. 6 5 0 1 37:11 10
9. Technika Brno 6 3 0 3 23:48 6
10. PELHŘIMOV 4 2 0 2 16:18 4
11. VEL. MEZIŘÍČÍ 5 1 0 4 16:24 2
12. Břeclav 6 0 0 6 9:63 0

5. třídy
Kometa Group Brno – Vídeň 11:4
TŘEBÍČ – PELHŘIMOV 7:1
Břeclav – JIHLAVA 1:0
HAVLÍČKŮV BROD – Znojmo 2:1
Hodonín – Kometa Úvoz Brno 5:1

1. Hodonín 18 16 2 0 133:24 34
2. Břeclav 18 14 3 1 85:28 31
3. HAVL. BROD 18 14 2 2 92:34 30
4. Kometa Group 16 8 4 4 94:42 20
5. Kometa Úvoz 17 9 1 7 69:61 19
6. Znojmo 17 9 0 8 58:38 18
7. JIHLAVA 17 6 2 9 46:52 14
8. VEL. MEZIŘÍČÍ 17 4 1 12 51:79 9
9. TŘEBÍČ 17 3 3 11 37:78 9
10. Vídeň 16 4 0 12 39:99 8
11. ŽĎÁR N. SÁZ. 19 3 2 14 41:108 8
12. PELHŘIMOV 16 2 2 12 25:127 6

4. třídy
Kometa Group Brno – Vídeň 20:2
TŘEBÍČ – PELHŘIMOV 11:1
Břeclav – JIHLAVA 0:14
HAVLÍČKŮV BROD – Znojmo 6:2
Hodonín – Kometa Úvoz Brno 1:8
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Vyškov 3:6

1. JIHLAVA 21 15 3 3 123:45 33
2. Kometa Úvoz 20 13 4 3 84:32 30
3. Kometa Group 19 13 3 3 124:42 29
4. HAVL. BROD 21 13 1 7 88:48 27
5. Bratislava 21 13 1 7 95:68 27
6. TŘEBÍČ 20 11 4 5 108:56 26
7. Hodonín 21 11 3 7 113:83 25
8. Znojmo 21 7 5 9 82:85 19
9. PELHŘIMOV 20 9 0 11 79:84 18
10. Vyškov 21 7 4 10 64:80 18
11. ŽĎÁR N. SÁZ. 21 7 2 12 97:99 16
12. VEL. MEZIŘÍČÍ 21 4 2 15 70:114 10
13. Břeclav 19 3 0 16 38:184 6
14. Vídeň 20 0 2 18 29:174 2

(em)

19.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbaloví starší dorostenci FC Vysočina všechna tři utkání dovedli do zdárného konce. Naposledy porazili i díky gólu Tomáše Lorence (v modrém) Třinec 2:0.

Z Třince přivezl tři body jen starší dorost

Ilustrační foto

Běhounek, Fašinová a Kadela začali nejlépe

Je to krásná práce, říká o snovém úvodu trenér Čurda

Antonínův Důl – Tak to byla smršť! Nováček fotbalové I. B třídy skupiny A z Antonínova Dolu má na začátku nové soutěže ohromnou formu. Po výhrách nad favorizovaným Tisem a Herálcem si o víkendu doma vyšlápl na ždíreckou rezervu, které nasázel deset gólů!

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Houby rostou, ale je jich zatím málo

Jihlava – Houbaři se teď z lesů na Jihlavsku vrací domů buď s plným anebo s téměř prázdným košíkem. Houby rostou, ale záleží, zda mají štěstí a hledají ve správné lokalitě.

Hanáci vyhráli také odvetu v Jihlavě

Jihlava – Výsledek se opakoval. Hokejisté Jihlavy prohráli i na domácím ledě s Olomoucí 1:2. Stejné skóre se totiž v přípravě obou extraligových celků zrodilo i před třemi týdny na Hané. Dukla po bezbrankové první třetině vedla díky Zemanovi, ale o pět minut později srovnal Řípa a na začátku třetí periody udeřil Sundher.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení