VYBERTE SI REGION

Mládežnické hokejové soutěže

Jihlava - Přinášíme vám výsledky a tabulky mládežnických hokejových soutěží.

4.3.2008
SDÍLEJ:

Foto:

EXTRALIGA JUNIORŮ

Osmifinále:
Opava – Plzeň 3:2, 0:5 a 1:4 – postupuje Plzeň
Vsetín – Zlín 0:5, 3:2 a 0:3 – postupuje Zlín
Havířov – Třinec 4:3, 1:2 po sam. nájezdech a 3:8 – postupuje Třinec
TŘEBÍČ – Sparta 3:4, 4:2 a 2:5 – postupuje Sparta
Olomouc – Pardubice 6:4, 2:3 a 2:5 – postupují Pardubice
České Budějovice – Karlovy Vary 4:1, 1:2 v prodl. a 2:3 v prodl. – postupují Karlovy Vary
Litvínov – Slávia 2:3 a 0:1 po sam. nájezdech – postupuje Slavia
Kladno – Vítkovice 1:0 a 5:3 – postupuje Kladno

O udržení:
Mladá Boleslav – Liberec 3:5
Ústí nad Labem – Kometa Brno 2:1
Ostrava – Hradec Králové 5:3
Znojmo – JIHLAVA 2:5
Kometa Brno – Mladá Boleslav 5:3
Hradec Králové – Ústí nad Labem 6:3
JIHLAVA – Ostrava 2:3 po prodl.
Liberec – Znojmo 9:2

1. Liberec 48 19 4 2 23 156:160 67
2. Ml. Boleslav 48 15 8 5 20 140:142 66
3. Ostrava 48 15 8 1 24 152:181 62
4. Ústí n. L. 48 16 3 7 22 140:1169 61
5. Kometa Brno 48 16 4 4 24 145:158 60
6. Hr. Králové 48 18 1 1 28 151:158 57
7. Znojmo 48 9 1 5 33 115:209 34
8. JIHLAVA 48 5 1 2 40 92:263 19

EXTRALIGA DOROSTU

Osmifinále:
JIHLAVA – Sparta 4:3 v prodl., 0:5 a 0:4 – postupuje Sparta
Olomouc – Plzeň 1:4 a 1:9 – postupuje Plzeň
Kladno – Třinec 1:4, 3:2 po sam. nájezdech a 4:8 – postupuje Třinec
Vítkovice – Opava 3:2, 3:4 a 0:2 – postupuje Opava
Slavia – České Budějovice 2:0 a 4:1 – postupuje Slavia
Vsetín – Liberec 3:8 a 2:7 – postupuje Liberec
Mladá Boleslav – Karlovy Vary 4:1 a 1:0 – postupuje Mladá Boleslav
Pardubice – Zlín 2:6 a 0:8 – postupuje Zlín

O udržení:
Hradec Králové – Litvínov 2:1 po prodl.
Šumperk – Havířov 1:2
Kometa Brno – Ostrava 6:3
TŘEBÍČ – Ústí nad Labem 5:1
Havířov – Hradec Králové 3:2
Ostrava – Šumperk 5:0
Ústí nad Labem – Kometa Brno 2:4
Litvinov – TŘEBÍČ 1:4

1. Hr. Králové 48 13 8 5 22 113:147 60
2. Litvínov 48 16 2 6 24 159:169 58
3. Havířov 48 13 6 5 24 134:163 56
4. Kometa Brno 48 13 6 3 26 152:192 54
5. Šumperk 48 16 1 4 27 122:163 54
6. Ostrava 48 14 2 4 28 134:166 50
7. TŘEBÍČ 48 13 1 1 33 102:218 42
8. Ústí n. L. 48 4 4 5 35 85:193 25

LIGA JUNIORŮ – SKUPINA C

Skupina o postup
Nový Jičín – Přerov 2:2
Prostějov – HAVLÍČKŮV BROD 6:2
Orlová – Šumperk 5:0
Kroměříž – Orlová 5:11
Šumperk – Prostějov 5:3
HAVLÍČKŮV BROD – Nový Jičín 6:5
Přerov – Frýdek-Místek 3:6
Frýdek-Místek – Kroměříž nesehráno

1. Šumperk 36 32 1 3 229:77 65
2. HAVL. BROD 36 24 5 7 149:99 53
3. Orlová 36 16 7 13 124:138 39
4. Prostějov 36 15 8 13 132:119 38
5. Nový Jičín 36 15 6 15 120:113 36
6. Fr.-Místek 35 15 6 14 127:132 36
7. Přerov 36 16 3 17 125:126 35
8. Kroměříž 35 13 2 20 107:160 28

Skupina o udržení
PELHŘIMOV – Kopřivnice 7:3
Kometa Brno – Krnov 3:4
Uherské Hradiště – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:4
Kopřivnice – Uherské Hradiště 4:6
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Brno 2:3
Krnov – PELHŘIMOV 2:2

9. ŽĎÁR N. SÁZ. 34 14 3 17 124:118 31
10. Kometa Brno 34 14 3 17 107:117 31
11. Uh. Hradiště 34 14 2 18 137:134 30
12. Krnov 34 11 8 15 114:158 30
13. PELHŘIMOV 34 10 6 18 92:127 26
14. Kopřivnice 34 5 2 27 87:156 12

LIGA DOROSTU – SKUPINA C

Skupina o postup
Frýdek-Místek – Prostějov 4:3
Kometa Úvoz Brno – Orlová 5:2
Znojmo – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 8:4
Kopřivnice – HAVLÍČKŮV BROD 2:2
Prostějov – Kopřivnice 3:5
HAVLÍČKŮV BROD – Znojmo 5:2
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Úvoz Brno 2:5
Orlová – Frýdek-Místek 3:2
Frýdek-Místek – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

1. HAVL. BROD 36 31 2 3 211:65 64
2. Znojmo 36 21 2 13 146:123 44
3. Kopřivnice 37 21 2 14 132:112 44
4. Kometa Úvoz 36 19 5 12 119:107 43
5. Orlová 36 17 6 13 120:118 40
6. Fr.-Místek 38 18 2 18 136:123 38
7. ŽĎÁR N. SÁZ. 37 15 3 19 100:131 33
8. Prostějov 36 12 5 19 102:120 29

Skupina o udržení
Kroměříž – Hodonín 3:1
Nový Jičín – Uherské Hradiště 3:4
Přerov – PELHŘIMOV 5:3
Hodonín – Přerov 2:2
PELHŘIMOV – Nový Jičín 4:3
Uherské Hradiště – Kroměříž 2:2

9. PELHŘIMOV 34 11 10 13 83:101 32
10. Nový Jičín 34 12 5 17 103:87 29
11. Přerov 34 11 7 16 95:128 29
12. Uh. Hradiště 34 9 9 16 109:128 27
13. Kroměříž 34 10 6 18 71:126 26
14. Hodonín 34 8 2 24 77:135 18

SPOLEČNÉ PŘEBORY JIŽNÍ MORAVY a VYSOČINY

JUNIOŘI
Rosice – Blansko 2:6
Hodonín – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 5:2
Břeclav – Technika Brno 0:5

1. Technika 22 20 1 1 174:49 41
2. Blansko 23 13 1 9 95:99 27
3. Hodonín 24 12 2 10 85:108 26
4. Břeclav 23 11 2 10 102:90 24
5. VEL. MEZIŘÍČÍ 23 7 4 12 83:105 18
6. Rosice 24 5 3 16 88:120 13
7. Bulldogs 23 5 3 15 68:124 13

DOROST
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Technika Brno 4:7
Blansko – Břeclav 2:3

1. Břeclav 24 18 2 4 106:52 38
2. Blansko 24 13 3 8 96:76 29
3. VEL. MEZIŘÍČÍ 24 7 2 15 52:91 16
4. Technika 24 5 3 16 65:100 13

Finále žákovských soutěží

O 1. – 6. místo

9. třídy
JIHLAVA – Kometa Úvoz Brno 4:0
HAVLÍČKŮV BROD – TŘEBÍČ 2:7
Hodonín – Kometa Group Brno 3:3
Kometa Úvoz Brno – Hodonín 5:2
Kometa Group Brno – HAVLÍČKŮV BROD 6:4
TŘEBÍČ – JIHLAVA 8:4

1. TŘEBÍČ 18 18 0 0 122:37 36
2. Kometa Group 18 12 3 3 68:41 27
3. HAVL. BROD 18 4 6 8 44:67 14
4. JIHLAVA 18 5 3 10 55:67 13
5. Hodonín 18 3 4 11 38:85 10
6. Kometa Úvoz 18 3 2 13 48:78 8

8. třídy
JIHLAVA – Kometa Úvoz Brno 1:4
HAVLÍČKŮV BROD – TŘEBÍČ 1:1
Hodonín – Kometa Group Brno 5:4
Kometa Úvoz Brno – Hodonín 3:7
Kometa Group Brno – HAVLÍČKŮV BROD 3:1
TŘEBÍČ – JIHLAVA 4:3

1. Hodonín 18 15 1 2 118:59 31
2. Kometa Group 18 14 1 3 87:31 29
3. HAVL. BROD 18 8 1 9 56:48 17
4. TŘEBÍČ 18 6 3 9 44:66 15
5. Kometa Úvoz 18 5 2 11 43:85 12
6. JIHLAVA 18 2 0 16 36:95 4

7. třídy
Kometa Úvoz Brno – JIHLAVA 7:9
TŘEBÍČ – HAVLÍČKŮV BROD 2:7
Kometa Group Brno – Hodonín 7:2
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Group Brno 2:7
JIHLAVA – TŘEBÍČ 2:5

Dohrávka: Kometa Úvoz Brno – HAVLÍČKŮV BROD 4:9
Odloženo: Hodonín – Kometa Úvoz Brno

1. Kometa Group 19 13 3 3 88:37 29
2. HAVL. BROD 17 13 1 3 82:51 27
3. Hodonín 17 11 2 4 85:60 24
4. JIHLAVA 17 5 2 10 69:82 12
5. TŘEBÍČ 18 3 2 13 48:98 8
6. Kometa Úvoz 18 2 2 14 52:96 6

6. třídy
Kometa Úvoz Brno – JIHLAVA 4:3
TŘEBÍČ – HAVLÍČKŮV BROD 5:0
Kometa Group Brno – Hodonín 4:2
HAVLÍČKŮV BROD –Kometa Group Brno 1:16
JIHLAVA – TŘEBÍČ 7:2

Dohrávka: Kometa Úvoz Brno – HAVLÍČKŮV BROD 9:2
Odloženo: Hodonín – Kometa Úvoz Brno

1. Kometa Group 18 17 1 0 171:27 35
2. Kometa Úvoz 17 10 1 6 70:81 21
3. JIHLAVA 15 7 0 8 59:64 14
4. Hodonín 16 5 1 10 48:78 11
5. HAVL. BROD 16 4 2 10 38:95 10
6. TŘEBÍČ 18 4 1 13 47:88 9

O 7. – 11. místo

9. třídy
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 0:8
PELHŘIMOV – Znojmo 1:0
Břeclav – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 6:6

7. ŽĎÁR N. SÁZ. 6 5 0 1 35:14 10
8. PELHŘIMOV 7 3 1 3 33:21 7
9. Znojmo 6 2 1 3 23:28 5
10. VEL. MEZIŘÍČÍ 6 2 1 3 24:32 5
11. Břeclav 7 1 3 3 31:51 5

8. třídy
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:3
PELHŘIMOV – Znojmo 0:6
Břeclav – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 7:0

7. Znojmo 6 5 0 1 24:9 10
8. VEL. MEZIŘÍČÍ 6 4 0 2 20:21 8
9. PELHŘIMOV 7 4 0 3 25:33 8
10. Břeclav 7 3 0 4 35:21 6
11. ŽĎÁR N. SÁZ. 6 0 0 6 20:40 0

O 7. – 12. místo

7. třídy
Technika Brno – Břeclav 3:2
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 9:3
Znojmo – PELHŘIMOV 5:8

7. ŽĎÁR N. SÁZ. 8 7 0 1 71:18 14
8. VEL. MEZIŘÍČÍ 7 4 0 3 37:37 8
9. PELHŘIMOV 6 4 0 2 28:30 8
10. Znojmo 7 3 0 4 35:27 6
11. Břeclav 8 3 0 5 34:38 6
12. Technika 8 1 0 7 18:73 2

6. třídy
Technika Brno – Břeclav 9:1
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 10:1
Znojmo – PELHŘIMOV 15:2

7. Znojmo 7 7 0 0 97:7 14
8. ŽĎÁR N. SÁZ. 8 7 0 1 53:14 14
9. Technika 8 4 0 4 34:65 8
10. PELHŘIMOV 6 2 0 4 20:39 4
11. VEL. MEZIŘÍČÍ 7 1 1 5 21:38 3
12. Břeclav 8 0 1 7 14:76 1

5. třídy
PELHŘIMOV – Vídeň 2:8
Kometa Group Brno – Kometa Úvoz Brno 1:6
TŘEBÍČ – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 4:2
Hodonín – JIHLAVA 2:0
Břeclav – Znojmo 4:3
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – HAVLÍČKŮV BROD 0:4
PELHŘIMOV – Břeclav 1:7

1. Hodonín 20 18 2 0 145:26 38
2. Břeclav 20 16 3 1 96:32 35
3. HAVL. BROD 20 16 2 2 105:37 34
4. Kometa Group 18 9 4 5 101:48 22
5. Kometa Úvoz 18 10 1 7 75:62 21
6. Znojmo 19 10 0 9 69:44 20
7. JIHLAVA 19 7 2 10 51:56 16
8. TŘEBÍČ 18 4 3 11 41:80 11
9. Vídeň 19 5 0 14 52:115 10
10. VEL. MEZIŘÍČÍ 19 4 1 14 55:93 9
11. ŽĎÁR N. SÁZ. 21 3 2 16 43:120 8
12. PELHŘIMOV 19 2 2 15 28:148 6

4. třídy
PELHŘIMOV – Vídeň 6:2
Kometa Group Brno – Kometa Úvoz Brno 3:3
TŘEBÍČ – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 7:3
Hodonín – JIHLAVA 2:7
Břeclav – Znojmo 1:9
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – HAVLÍČKŮV BROD 2:10
PELHŘIMOV – Břeclav 10:0

1. JIHLAVA 23 17 3 3 147:48 37
2. HAVL. BROD 24 16 1 7 116:54 33
3. Kometa Group 21 14 4 3 130:46 32
4. Kometa Úvoz 21 13 5 3 87:35 31
5. TŘEBÍČ 21 12 4 5 115:59 28
6. Hodonín 23 12 3 8 122:92 27
7. Bratislava 24 13 1 10 106:86 27
8. PELHŘIMOV 24 12 0 12 102:94 24
9. Vyškov 23 9 4 10 78:85 22
10. Znojmo 23 8 5 10 98:94 21
11. ŽĎÁR N. SÁZ. 23 8 2 13 107:116 18
12. VEL. MEZIŘÍČÍ 23 4 2 17 75:128 10
13. Břeclav 22 3 0 19 41:212 6
14. Vídeň 23 0 2 21 33:208 2

Jakub Novák

4.3.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Pacientky s nádorem nemusí za léčbou dojíždět

Automatické sněžné řetězy jsou český vynález

Automatické sněhové řetězy. Nový vynález pochází z Česka

Do vodního ráje chodí rok od roku čím dál více lidí

Jihlava – V roce 2016 přišlo do jihlavského akvaparku Vodní ráj o osm tisíc lidí více než v roce 2015, a to i přesto, že předloňské léto bylo mnohem teplejší než to loňské a návštěvnost venkovního bazénu v roce 2015 trhala rekordy.

Sociální demokraté z Vysočiny chtějí, aby předsedou strany zůstal Sobotka

Větrný Jeníkov – Sociální demokracie na Vysočině chce, aby předsedou strany zůstal Bohuslav Sobotka. V sobotu o tom rozhodli delegáti krajské konference ve Větrném Jeníkově na Jihlavsku.

Ráda bych se dožila toho, aby se Samuel naučil chodit

Jihlava – Jarmila Bulíčková je statečná žena z Jihlavy, která pečuje o svého postiženého vnuka. Malý Samuel se narodil velice brzy, už ve 28. týdnu těhotenství, krvácel do mozku a svůj život si musel doslova vybojovat.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies