Extraliga juniorů – play out

OSTRAVA – JIHLAVA
8:1

Dukle nevyšel vůbec úvod. Hned v úvodní minutě skóroval V. Bartoš, v té následující se prosadil R. Vajda. Opaření hosté pak inkasovali v první třetině ještě jednu branku.

A ostravské představení pokračovalo i po změně stran. Po neproměněných šancích Dukly se opět během dvou minut prosadili dva hráči Sarezy. Do sirény pak přidali domácí další dvě branky.

Poslední třetina se hrála pouze z povinnosti a čestný úspěch Jihlavy se zrodil v přesilové hře, kterou využil Pěška. Poslední slovo si ovšem vzal domácí Řezáč.

Branky a nahrávky: 1. V. Bartoš (Bartošek), 2. R. Vajda (Jelšík, Řezáč), 16. R. Vajda (Řezáč, Jelšík), 24. Mikula (M. Bartoš, D. Vajda), 25. Suchý (Tomis, Jelšík), 29. Mikula (Mocek), 33. Kopáč (V. Bartoš, Bartošek), 57. Řezáč (Černák, R. Vajda) - 55. Pěška (Pekárek, Dvořák). Rozhodčí: Klapetek - Tuizal, Vengřín. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. Třetiny: 3:0, 4:0, 1:1. Jihlava: Navrátil (22. Tábor) - Musil, Posmyk, Cirhan, Rosendorf, Pekárek, Kolda, Chaloupka - Brabec, Man, Kuřítko, Novák, Pometlo, Dvořák, Pěška, Vacek, Kotlík, Polcar, Dzurik, Honza.