HAVLÍČKŮV BROD – HAVÍŘOV 3:0

Souboj Rebelů s Pantery nabídl spíš urputný boj než líbivý hokej. Domácí se ujali vedení ve 13. minutě, když využili jednu z přesilovek, kterou jim hosté svými fauly nabídli. Valenta překonal Dušátko, který dorazil Holcovu střelu.
Stejný hráč se prosadil i na začátku druhé třetiny, tentokrát tečoval Pavlíkovu střelu od modré.
O tom, že tři body zůstanou v kotlině, rozhodla definitivně trefa Sklenáře hned v úvodu třetí třetiny. Pak už Havlíčkobrodští výsledek kontrolovali.

Branky a nahrávky: 13. Dušátko (Holec), 23. Dušátko (Pavlík, Endál), 42. Sklenář. Rozhodčí: Hribik - Podrazil, Žídek. Vyloučení: 8:11, navíc Zeliska (Havířov) 10 minut. Využití: 2:0. Diváci: 1050. Havlíčkův Brod: Suchan - Vyhlídal, Pavlík, Borůvka, A. Jelínek, Šulc, Rusnák, Soldán - P. Jelínek, Čermák, Křišťan - Kubeš, Třetina, Sklenář - Holec, Stromko, Ondráček - Endál, Dušátko, Varga – Němec. Havířov: Valent - Kolarz, Huhto, Lojek, Evan, Hegegy, Klimeš, Lukačovič, Lašek - Seman, Vala, Velecký - Sikora, Piecha, Kotásek - Brynecký, Zeliska, Přeučil - Rozum, Minařík, Říčka.

MOST – JIHLAVA 3:5

Hrdinou Dukly se tentokrát stal zlínský útočník Stanislav Balán. Pendlující posila nejdřív v 7. minutě otevřela střelecký účet zápasu a v 58. minutě pak navíc vstřelila rozdílový gól na 3:4. Pojistku pak ještě do prázdné mostecké branky přidal kanonýr Daniel Hodek.

Branky a nahrávky: 9. Heinisch (Zíma), 12. Heinisch (Nekvinda, Zíma), 49. Bauer (Vrtek) - 7. Balán (Pšurný), 10. Rytnauer (Hodek, Bakus), 37. Staněk (Hodek), 58. Balán (Pšurný), 60. Hodek. Rozhodčí: Dvořák - Beneš, Štofa. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. Diváci: 304. Třetiny: 2:2, 0:1, 1:2. Most: Sáblík - Poživil, Stříteský, Charousek, Hlubuček, Gróf, Černý, Nosek, Schmidt - Havlůj, Machulda, Mach - Šinkovič, Vrtek, Bauer - Nekvinda, Heinisch, Zíma - Böhm, Nedrda, Urban. Jihlava: Řehoř - Malena, Staněk, Štrach, Ficenc, Novák, Bílek, Andersons - Hradecký, Bakus, Hodek - Hanzal, Rytnauer, Krupka - Balán, Pšurný, Jonáš - Bezděk, Hrbatý, Polcar.

HRADEC KRÁLOVÉ – TŘEBÍČ 4:5 p

Divoký zápas plný zvratů, ve kterém se vystřídali všichni čtyři gólmani, nakonec Třebíčští zvládli. Vedli už o čtyři góly, ale domácí mocně dotahovali a minutu a půl před závěrečnou sirénou dokonce vyrovnali.
Jenže to Horáckou Slavii na kolena nesrazilo. Dva body hostům zajistil ve druhé minutě nastavení obránce Flamík.

Branky a nahrávky: 27. Fořt (Roubík), 29. Roubík (Vojta), 38. Roubík (Fořt, Vojta), 59. Roubík (Kadlec, Koudelka) - 2. Rákos (Sedláček), 8. Pšurný (Rákos), 12. V. Burian (Staněk), 23. Sojčík (Rákos), 62. Flamík (Čech). Rozhodčí: Minář - Kašík, Trunečka. Diváci: 1168. Třetiny: 0:3, 3:1, 1:0 - 0:1. Hradec Králové: Luňák (21. Koutský) - Vojta, Karlíček, B. Sláma, Hendrich, Pazdera, Zukal, P. Březina, Spudil - Fořt, Roubík, Kadlec - Hruška, Koudelka, Ulehla - Nedorost, Filip, Suchý - Luštinec, O. Březina, Berger. Třebíč: Fiala (51. - 52. Lev)- Hrbáček, Trončinský, Flamík, Kaláb, Sedláček, Havran, L. Sláma, Bulička - Čech, Zahradník, Vrba – V. Burian, Nahodil, Staněk - Pšurný, Rákos, Sojčík - Přibyl, Obdržálek, Kundela.