DYNAMO PARDUBICE – DUKLA JIHLAVA 4:2 (2:1, 0:0, 2:1).
Branky a nahrávky: 2. M. Bárta (Ovčačík, Tomášek), 4. Beran (Tomášek, Čáslava), 41. Rolinek (P. Sýkora), 44. Ovčačík (P. Sýkora, Čáslava) – 6. Březina (Zeman), 46. J. Skořepa (Anděl, Půža). Rozhodčí: Hradil, Svoboda – Gebauer, Lederer. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. Střely na branku: 34:14. Diváků: 10 194.
Sestavy - Dynamo Pardubice: Martin Růžička – Schaus, Ščotka, Trončinský, Chaloupka, Ovčačík, Čáslava, Zajíc – P. Sýkora, Nahodil, Rolinek – J. Sýkora, Špirko, P. Hubáček – M. Bárta, Tomášek, Beran – Starý, T. Kaut, Panna. Trenéři: Holaň, Marek a Janecký.
Dukla Jihlava: Brož – Šidlík, Dundáček, Půža, Kajínek, Kaláb, Dobrovolný – Jiránek, J. Skořepa, Anděl – Březina, F. Seman, Zeman – Důras, Jícha, Diviš – Čermák, Danišovský, Szathmáry. Trenéři: Vlk, Zeman a Ujčík.

Pardubičtí šli rychle do vedení, když ve 2. minutě Michal Bárta tečoval střelu Ovčačíka. Za další dvě minuty si navíc odražený puk po akci Tomáška našel Matěj Beran a bekhendem zvýšil na 2:0.

Pak hosté připomněli, že poslední zápas nepojali jen jako výlet. Přihrávka zpoza branky a přesné zakončení Březiny znamenaly snížení.
Pardubičtí ještě nevyužili čtyřminutovou přesilovku, ve druhém dějství mohli přidat další góly. Třeba P. Sýkora trefil zblízka jen beton Brože.

Pardubice Dukle odskočily až na začátku třetí třetiny. Po sedmnácti vteřinách našel P. Sýkora před brankou Tomáše Rolinka, jenž překonal Brože potřetí. Po tyčce Nahodila pak přidal další nahrávku útočník s číslem 37, tentokrát z ní těžil obránce Ctirad Ovčačík.

Jihlava ještě využila přesilovku, ale to nic nezměnilo na důležité výhře Dynama. Oba kluby si v příští sezoně zahrají extraligu.