Nerozdávali. Jihlavští i třebíčští hokejisté ve včerejších domácích zápasech potěšili své příznivce. Dukla bez problémů zvládla svůj duel s Mostem a po jasné výhře natáhla vítěznou šňůru na deset zápasů. Horácká Slavia naopak po třech porážkách konečně zvítězila, když přehrála bojovnou Kadaň. Brodští Rebelové sice na ledě favorizovaného Kladna vedli, na bodový zisk to však nestačilo.

JIHLAVA – MOST 5:0

Diváci v Jihlavě sice neviděli kdovíjak úchvatné představení, očekávané výhry se však dočkali. Duklu dostal do vedení karlovarský mladík Harkabus po spolupráci s druhým novicem ve žlutém dresu Zadražilem. Mostečtí příliš šancí na úspěch v utkání neměli, jejich ojedinělé šance likvidoval spolehlivý Rittich. Naopak domácí v pravidelných intervalech své vedení navyšovali a slaví desátý skalp protivníka v řadě.

Branky a nahrávky: 9. Harkabus (Zadražil, Šimek), 33. Kaláb, 35. Malec (Matai, Diviš), 48. Korím (Zadražil, Melenovský), 58. Melenovský (Seman, Korím). Rozhodčí: Kika – Poruba, Wesley. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Diváci: 1322. Třetiny: 1:0, 2:0, 2:0.
Jihlava: Rittich Kaláb, Korím, Dobrovolný, Čáp, Šidlík, Mocek, Šimek Březina, Melenovský, Seman Malec, Diviš, Matai Harkabus, Zadražil, Prokš Matula, Kuřítko.

TŘEBÍČ – KADAŇ 3:1

Horácká Slavia rozhodla o svém vítězství už v průběhu první třetiny, kdy se dvakrát prosadil její první útok. Ve druhé části sice Kadaň zdramatizovala duel, ale domácí zlepšeným výkonem v závěrečném dějství vedení udrželi a zásluhou druhé branky Čuříka i pečetili zisk tří bodů.

Branky a nahrávky: 6. Čuřík (Pekr, Wasserbauer), 18. Wasserbauer (Pekr, Čuřík), 46. Čuřík (Wasserbauer, Janáček) 35. Šagát (Sikora). Rozhodčí: Kubičík – Lukš, Novák. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. Diváci: 1410. Třetiny: 2:0, 0:1, 1:0.
Třebíč: Horčička Šaur, Peroutka, Bartoň, Janáček, Přibyl, Jaroš Pekr, Čuřík, Wasserbauer L. Havel, Dolníček, Erat Mrázek, Raška, Králík Beneš, Juráň, Čech Paták.

KLADNO – HAVL. BROD 4:1

Jihlava, Třebíč, nyní Havlíčkův Brod. Třikrát v posledních třech kolech hostili kladenští hokejisté soupeře z Vysočiny. A pokaždé prohráli úvodní třetinu 0:1.

Po první přestávce ale domácí hráči odčarovali kouzlo gólmana Nováka a skóre otočili. V úvodu třetí dvacetiminutovky mohl vyrovnat při svém sólovém nájezdu Chlubna, ale neuspěl. Rytíři potom využili přesilovou hru, a když Rousek neproměnil trestné střílení, bylo o dělbě bodů rozhodnuto.

Branky a nahrávky: 27. Machač (Švaňhal), 38. Bahenský, 47. Eberle (Kaberle), 57. Kindl (Švaňhal, Zeman) 19. Padělek (Kozlík, Boček). Rozhodčí: Hrubý – Hejl, Podrazil. Vyloučení: 4:7, navíc Melka 5 min. + DU, Platil (oba HB) 10 min., DU + TH . Využití: 3:0. Oslabení: 0:1. Diváci: 1419. Třetiny: 0:1, 2:0, 2:0.
H. Brod: Novák Platil, Parýzek, Semrád, Saňa, Pavlíček, Sklenička, Zítka, Sedlák Chlubna, Melka, Rousek, Maliník, Padělek, Babka, Milfait, Klhůfek, Minárik, Boček, Kuchta, Kozlík.