JIHLAVA - MOST 3:1

Dukla ustála krizovou situaci z 11. minuty, kdy v poslední chvíli Hodek upálil puk Šinkovičovi, který už mohl střílet do prázdné branky. V 15. minutě využil přesilovku Říha, když zakončil skvěle secvičenou spolupráci s Dolníčkem a Hradeckým. O osudu zápasu potom rozhodli domácí ve druhé třetině.

Branky a nahrávky: 15. Říha (Dolníček, Hradecký), 27. Štrach (Hodek, Man), 36. Bakus (Hodek, Man) - 54. Jan Bauer (Jakub Bauer). Rozhodčí: Smitka - Arazimová, Špringl. Třetiny: 1:0, 2:0, 0:1.
Jihlava: Řehoř - Kašpar, Malena, Ficenc, Štrach, Bílek, Staněk - Man, Bakus, Hodek - Říha, Dolníček, Rytnauer - Krupka, Hanzal, Suk - Hrbatý, Bezděk, Hradecký. Most: Horčička - Martínek, Lomička, Charousek, Hlubuček, Stříteský, Černý, Schmidt, Nosek - Jan Bauer, Heinisch, Jakub Bauer - Salač, Vrtek, Kuběna - Zima, Budínský, Šinkovič - Havlůj, Nedrda, Nekvinda.

HAVÍŘOV - HAVL. BROD 5:1

Havířov držel utkání od začátku pevně v rukách. V 9. minutě se z dorážky prosadil Podešva a favorita ke stoprocentnímu zisku nasměrovaly slepené góly krátce po polovině utkání.

Branky a nahrávky: 9. Podešva (Říčka), 33. Zeliska (Hlouch), 35. Vala (Vozdecký, Hegegy), 54. Říčka (Piecha), 59. Vozdecký (Zeliska) - 58. Holec (Šulc). Rozhodčí: Trombík - Jureček, Pala. Třetiny: 1:0, 2:0, 2:1. Havířov: Čech - Štefanka, Evan, Huhto, Novák, Hegegy, Štěpánek, Klimeš - Rozum, Vala, Vozdecký - Seman, Brynecký, Piecha - Sikora, Haas, Zeliska - Hlouch, Hrňa, Říčka - Podešva. Havl.Brod: Neruda - Vyhlídal, Špelda, Šulc, Borůvka, Pavlík, Jelínek, Martinka, Soldán - Endál, Borovanský, Kraučuk - Křišťan, Třetina, Holec - Němec, Stromko, Wurm - Ondráček, Varga, Rusnák.

TŘEBÍČ – HR. KRÁLOVÉ 2:4

Horácká Slavia se letos poprvé postavila soupeři, který ji loni vyřadil v předkole play off a poslal třebíčské hokejisty na dovolenou. Tentokrát Třebíč ztratila nadějně rozehraný zápas a prohrála 2:4.
Domácí se před téměř 1200 diváky ujali vedení ve 14. minutě, když se prosadila čtvrtá útočná řada. Stejskal s Vilém Burianem si pak v polovině zápasu role prohodili a urostlý Burian nechal padnout všechny, kteří mu stáli v cestě a podél gólmana zasunul puk do klece – 2:0. Jenže Východočeši se vzpamatovali. Pomohla jim dlouhá přesilovka pět na tři. Sice ji nevyužili, ale v pokračujícím tlaku vytěžili šťastný gól, když si puk u pravé Míčovy tyčky našel osamocený Volráb. A hned za minutu bylo srovnáno – přesně zamířil Roubík.
Rychlý hokej plný šancí pokračoval i ve třetí třetině. A zkušení hosté obrat dvěma krásnými góly dokonali. Šest minut před koncem trefil šibenici Hruška, v poslední minutě se v úniku blafákem prosadil maličký Fořt.

Branky a nahrávky: 14. Stejskal (V. Burian), 33. V. Burian (Stejskal) - 37. Volráb (Koudelka), Roubík (Kadlec, Pazdera), 54. Hruška (Koudelka, Volráb), 60. Fořt (Roubík, Pazdera). Rozhodčí: Lacina – Rittich, Skopal. Vyloučení: 5:6. Bez využití. Diváci: 1170. Třetiny: 1:0, 1:2, 0:2. Třebíč: Míča - Hrbáček, Sláma, Sedláček, Kaláb, Flamík, Havran, Koktan, Bulička – Čech, Zahradník, Obdržálek – Staněk, Nahodil, Rozsíval – Vrba, Otčenáš, Sojčík – Přibyl, Stejkal, V. Burian. Hradec Králové: Koutský – Táborský, Karlíček, T. Burian, Hendrich, Pazdera, Lesák, Březina, Flašar – Kadlec, Roubík, Fořt – Hruška, Koudelka, Volráb – Suchý, Filip, Moskal – Nedorost, Luštinec, Ulehla.