Šlágr kola mezi vedoucími celky tabulky žádnou extra podívanou nepřinesl. První vzrušení přinesla až vedoucí branka domácích z přesilové hry v 16 minutě. Na ní dokázala Jihlava bleskově odpovědět pěknou individuální akcí Anděla.

Ve druhé části byla nebezpečnější Dukla, která hrozila bleskovými výpady do obrany Valachů. Žádný z nich však nedokázala využít k vedoucí brance. A jelikož na druhé straně také neudeřilo, rozhodnutí mělo přijít až ve třetím dějství.

Tak se také stalo. Necelé čtyři minuty před koncem propustil Lundström za svá záda Rácovo lehké bekhendové nahození z velkého úhlu a Vsetín slavil čtvrtý skalp Dukly v sezoně.

VSETÍN – JIHLAVA 2:1

Branky a nahrávky: 16. Kucharczyk (Rác, Theoret), 57. Rác (Březina) – 17. Anděl (Bezúch). Rozhodčí: Doležal, Přikryl – Bosák, Maštalíř. Vyloučení: 3:6, navíc Pohl (J) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 3 270. Třetiny: 1:1, 0:0, 1:0. Jihlava: Lundström - Kajínek, Pohl, Štebih, Matějíček, Suchánek, Holý, Půža – Anděl, Skořepa, Pekr – Dostálek, Werbik, Čachotský – Jiránek, Zeman, Bezúch – Harkabus, Hlinka, Klíma.

56. kolo Chance ligy Jihlava - Poruba.
Dukla udolala Porubu, vyhrála základní část první ligy. Má třináctibodový náskok