Do poloviny zápasu trvalo, než se otevřel střelecký účet. Přitom Dukla začala velmi dobře, soupeře přišpendlila před jeho gólmana, Kůdela ale byl v sobotu večer ve velmi dobré formě. Ve druhé části hosté začali hrát otevřenější partii, ani Brož v domácí svatyni se však nechtěl nechat zahanbit. Skóre tak otevřel až při přesilovce takovým spíše nahozením od modré Suchánek.

Jenže Poruba za dvě minuty odpověděla podobnou situací. Rozhodnutí přišlo v úvodu třetí dvacetiminutovky, kdy druhou přesilovku v zápase proměnil ve vítěznou branku Čachotský.

Přípravné utkání Jihlava - Vlašim.
Čtvrté vítězství v přípravě. Vysočina si proti Vlašimi s chutí zastřílela

Hosté se nevzdali, snažili se alespoň vyrovnat, v samém závěru hráli dokonce v šesti proti třem, výhru už si ale Jihlavané vzít nenechali.

JIHLAVA - PORUBA 2:1

Branky a nahrávky: 31. Suchánek (Čachotský, Dostálek), 44. Čachotský (Harkabus, Werbik) – 33. Ovčačík (Slavík, Dufek). Rozhodčí: Šutara, Cabák – Bartek, Konvička. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:1. Diváci: 1 801. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:0. Jihlava: Brož - Kajínek, Pohl, Půža, Matějíček, Suchánek, Holý, Anděl – Bezúch, Skořepa, Pekr – Dostálek, Werbik, Čachotský – Jiránek, Hlinka, Zeman – Harkabus, Klíma, Hrníčko.