JIHLAVA - Č. BUDĚJOVICE 2:5
Jihočeši měli skvělý start a brzy se dostaly do dvougólového vedení. Na něj sice Kadleček odpověděl, ale v rozmezí 28. a 29. minuty udeřili hosté znovu dvakrát, a bylo rozhodnuto. Dukla se sice snažila, ale před soupeřovou brankou jí to skřípe, takže na góly se tým kouče Nekvasila strašně nadře.

Branky a nahrávky: 12. Kadleček (Váňa), 39. Váňa (Srnský) – 7. Matys (Kouba), 8. Dančišin, 28. Matys, 29. Dančišin, 60. Dančišin. Rozhodčí: Jeletz – Guth, Čurilla. Vyloučení: 9:11, navíc Dudáček (CBM) 10 minut (nesportovní chování) Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5. Třetiny: 1:2, 1:2, 0:1. Dukla Jihlava: Juda (30. Šťastný) – Srnský, Hrabaň, Krtek, Mareš, Čermák, Pražák, Havelka – Jindra, Mejzlík, Norris – Peschout, Kadleček, Waller – Váňa, Slabý, Strnad – Donda.

Od září bude jihlavská městská doprava jezdit podle běžného řádu

JIHLAVA - PARDUBICE 1:4
Domácí neměli svůj den především v koncovce. Tam to byla bída. Jinak mohl trenér Nekvasil svůj tým za výkon chválit. Po první třetině, v níž měly Pardubice navrch, se hra začala točit hlavně kolem hostující branky. Jenže skórovat dokázal, i přes nespočet šancí a jasnou střeleckou převahu, pouze Vala, který korigoval na 1:3. Poslední slovo si ale stejně vzali produktivní Východočeši.

Branky a nahrávky: 44. Vala (Váňa) – 2. Zukal (Bučko), 29. Pochobradský, 43. Machač (Bučko), 48. Zídek (Kubišta). Rozhodčí: Kotlík, Havelka, Mareček. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 39. Střely na branku: 44:24. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4. Třetiny: 0:1, 0:1, 1:2. Dukla Jihlava: Štastný – Rašín, Hrabaň, Váňa, Mareš, Havelka, Krtek – Jindra, Najman, Vala, Strnad, Kadleček. Waller, Strnad, Hrbatý, Norris, Hendrych. (vb)