Dukla opět doplatila na špatnou produktivitu a v Mostě zvítězila až po samostatných nájezdech. Rebelové nestačili na favorizované Kladno a odjíždějí domů bez bodu.

MOST – JIHLAVA 3:4 sn

Dukle se povedl vstup do utkání a pouze zásluhou mosteckého brankáře Horáka byl rozdíl ve skóre pouze dvě branky. V druhé třetině přišla po faulu Zemana šance pro domácí. Ti bleskově využili přesilovou hru ve 33. minutě, a o čtyřicet vteřin později se dokonce radovali z vyrovnávací branky. Dukla se ve třetí třetině ujala vedení zásluhou Dobrovolného, ale Kadaň na branku jihlavského obránce dokázala odpovědět pět minut před koncem základní hrací doby.

Utkání dospělo do prodloužení, kde byl blízko vítězné trefě Kousalík, jehož střela skončila na tyči Rittichovy branky. O bodu navíc pro Duklu tak rozhodl při samostatných nájezdech Tomáš Čachotský.

Branky a nahrávky: 34. Slavíček, 35. Smolka (Tauš), 56. Nedrda (Havlíček, Petruška) – 14. Štebih (Zeman), 15. Mikeš (Březina), 45. Dobrovolný (Zeman), rozh. náj. Čachotský. Rozhodčí: Doležal – Kotlík, Zídek. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. Diváci: 133. Třetiny: 0:2, 2:0, 1:1 – 0:0.
Jihlava: Rittich – Čermák, Štebih, Dobrovolný, Urbanec, Čáp, Šidlík, Schejbal – Čachotský, Zeman, Diviš – Důras, Melenovský, Jergl – Půhoný, Seman, Prokš – Březina, Mikeš, Kuřítko.

KLADNO – HAVL. BROD 6:1

Kladno od začátku potvrzovalo roli favorita a v 7. minutě se po krásné individuální akci Rudovského dostal ke kotouči Bahenský, jenž střelou do prázdné branky otevřel skóre utkání. Zvýšit vedení mohl kladenský kapitán Tenkrát, ale Novák jeho samostatný únik zlikvidoval. Druhá branka tak padla až v závěru první třetiny, když svým důrazem dotlačil kotouč za Nováka, Jan Eberle. Ve druhé části byli Rebelové Kladnu vyrovnaným soupeřem. Až dvě minuty před koncem začali opět úřadovat domácí Rytíři. Nejprve se z dorážky prosadil Horna a následně zvýšil na 4:0 Eberle. V závěrečné třetině si Kladno pohlídalo své vítězství a nakonec své vedení ještě navýšilo.

Branky a nahrávky: 7. Bahenský (Rudovský, Dragoun), 19. Eberle (Kaberle, Pitule), 39. Horna (Tenkrát, Stach), 40. Eberle (Kaberle, Pitule), 53. Bahenský (Dragoun), 55. Švaňhal (Redlich, Strnad) – 45. Boháč (Babka). Rozhodčí: Škrobák – Šperl, Jílek. Vyloučení: 2:3. Bez využití: Diváci: 1388. Třetiny: 2:0, 2:0, 2:1.
Havlíčkův Brod: Novák – Sedlák, Parýzek, Semrád, Boháč, Kolář, Jelínek, Pavlíček, Sklenička – Babka, Tomek, Chlubna – Rousek, Melka, Maliník – Minárik, Milfait, Kozlík.

KADAŇ – TŘEBÍČ 3:4

Dlouho se v Kadani čekalo na první vážnější šanci. Domácí byli aktivnějším týmem, ale byla to Třebíč, která se po nenápadné akci dostala do vedení, když se prosadil Wasserbauer. Kadani se podařilo srovnat hned v úvodu druhé části. Nerozhodný stav však nevydržel ani dvacet vteřin. Domácí obraně ujel Pekr s Holcem a druhý jmenovaný poslal Třebíč do vedení. Kadaň podruhé vyrovnala v polovině utkání, ale Horácká Slavia opět dokázala rychle odpovědět, když se během minuty trefil Bilčík a Pekr.

V závěrečné dvacetiminutovce hráli domácí potřetí ve dvojnásobné početní výhodě, ale faul Šagáta je o výhodu připravil. V následné přesilové hře čtyř proti třem však Trefný našel volného Raučuka, který snížil na rozdíl jediné branky. Horácká Slavia si však vedení pohlídala a z Kadaně odváží cenné tři body.

Branky a nahrávky: 21. Šulák (Ton), 31. Hejcman (Hlava, Chrpa), 46. Račuk (Trefný, Šulák) – 13. Wasserbauer (Pekr, Holec), 21. Holec (Pekr, Zdráhal), 36. Bilčík (Dolníček, Wassrbauer), 36. Pekr (Holec). Rozhodčí: Grech – Hejl, Podrazil. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. Třetiny: 0:1, 1:3, 1:0.
Třebíč: Kašík – Malena, Bilčík, Zdráhal, Bartoň, Dlapa, Přibyl, Šaur, Čejka – Erat, Dolníček, Čuřík – Wasserbauer, Holec, Pekr – Králík, Raška, Mrázek – Čech, Juráň, Jaroš.