CHOMUTOV – JIHLAVA 3:0

Jihlavské naděje málem utrpěly trhlinu už po 68 sekundách hry, domácí Kraft však orazítkoval tyč Řehořovy branky. Největší šanci Dukly v první třetině promarnil Hanzal – jeho sólový únik zlikvidoval pozorný Hanuljak.

Prvního gólu se diváci dočkali v čase 24:53, kdy chomutovský Grof po 30 vteřinách využil přesilovku pět na tři. Náskok favorita pak ještě ve druhém dějství navýšil Duda. Tečovanou střelu Pulpána navíc zastavila horní tyč.

Konstrukci hostující svatyně rozezvučel v úvodu závěrečné třetiny i Kraft, poté se při další dvojnásobné početní převaze Severočechů blýskl Řehoř. Definitivní podobu tak dal výsledku až v 53. minutě Jíra, jehož přihrávku si jihlavský brankář srazil za svá záda.

Branky a nahrávky: 25. Grof (Duda), 37. Duda (Jeslínek), 53. Jíra (Pavlas, Trochta). Rozhodčí: Jílek – Arazimová, Špringl. Vyloučení: 6:12. Využití: 1:0. Diváci: 1717. Třetiny: 0:0, 2:0, 1:0. Chomutov: Hanuljak – Bombic, Pulpán, Pavlas, Trefný, Grof, Malinský, Révay, Všetečka – Duda, Kraft, Procházka – Jíra, Trochta, Skořepa – Jeslínek, Mikšovic, Hašek – Míka, Domin, Tauš. Jihlava: Řehoř – Dobrovolný, Malena, Ficenc, Takáč, Staněk, Kašpar, Martinka, Pleva – Hodek, Bakus, Čachotský – Polcar, Hanzal, Man – Fiedler, Minčák, Bezděk – Hrbatý, Suk, Dvořák.

ZNOJMO – HAVLÍČKŮV BROD 6:4

Po čtyřech porážkách se Orli konečně dočkali vítězství. Po dvou gólově vyrovnaných třetinách Znojemští zmrazili Rebely třemi góly ve třetí třetině. Novákovi svěřenci sice v závěru ještě snížili na rozdíl jediného gólu, jenže domácí potvrdili tři body střelou do opuštěné Suchanovy klece.

Branky a nahrávky: 17. Plášek (J. Svoboda, Morava), 28. Haman (Plášek), 43. J. Svoboda (Haman), 45. Havlík (Haman, Meidl), 53. Havlík (Haman), 60. Mojžíš (Haman) - 15. Holec (Třetina), 35. Borovanský (Česnek), 58. Stromko (Vrdlovec), 60. Třetina (Holec, Stromko). Rozhodčí: Trombík - Rychlý, Jureček. Vyloučení: 7:10, navíc Protivný (Znojmo) 10 minut. Využití: 3:0. Diváci: 1518. Třetiny: 1:1, 1:1, 4:2. Znojmo: Horčička - Hořava, Morava, Štach, Protivný, Štrach, Kolafa, Lattner, Mojžíš – J. Svoboda, Haman, Plášek, Sedlák, Hradecký, Říha, Staněk, Meidl, Havlík, Barták, Sojčík, Beroun. Havlíčkův Brod: Suchan - Pavlík, Šulc, Jebavý, Vyhlídal, Špelda, Soldán, A. Jelínek, Horváth - Holec, Smith, Borovanský, Třetina, Stromko, Knotek, Dušátko, Ondráček, T. Svoboda, Vrdlovec, Česnek.

TÁBOR – TŘEBÍČ 5:2

Poslední tým tabulky se do Horácké Slavie pustil hned od začátku a prosadil se už ve 2. minutě díky Vomelovi. Navíc před koncem třetiny udeřil ještě Mertl a s hosty to vypadalo zle.

Definitivní konec nadějí na prodloužení devítizápasové série, kdy Třebíčští pokaždé bodovali, znamenala druhá třetina, kdy hostující Lev třikrát inkasoval.
Naopak jeho protějšek Francouz lovil puk ze sítě až v závěrečném dějství, kdy hrozící debakl dvěma góly odvrátil Laš.

Branky a nahrávky: 2. Květoň (Havran), 19. Mertl (Květoň, Vomela), 27. Šperger, 34. Mařík (I. Padělek, Kudrna), 36. Kocar (Šperger) - 43. Laš (Nahodil, Obdržálek), 58. Laš (Obdržálek). Třetiny: 2:0, 3:0, 0:2. Tábor: Francouz - Kudrna, Černý, Kotaška, Poživil, Kanov, Lukáč, Vomela, Havran, Mařík, I. Padělek, Štrba, Nedorost, Šperger, Kocar, Kuchejda, Červený, Mrkvička, Květoň, Mertl, Rod. Třebíč: Lev - Hrbáček, Koktan, Sedláček, Ostrčil, Sláma, Kania, Bulička, Kaláb - Laš, Dolníček, Bartoš - Látal, Zahradník, Čech - V. Burian, Nahodil, Obdržálek - Přibyl, Kundera, Fila.
Další zápasy 12. kola: Beroun – Šumperk 6:1, Ústí nad Labem – Havířov 2:0, Chrudim – Kadaň 3:4 sn, ostatní zápasy skončily po uzávěrce.