Jihlavská filharmonie zahájí cyklus koncertů
Ilustrační foto Autor: Archiv
11.2.2012 06:01
Jihlava -Filharmonie Gustava Mahlera si pro posluchače vážné hudby připravila na neděli 12. února první z chystaného cyklu orchestrálních a komorních koncertů.
Hudebníci vystoupí v Domě filharmonie hudby od 19 hodin a zahájí sérii šesti komorních koncertů. Před jihlavským publikem poprvé vystoupí umělci z jedné rodiny dirigent Horáckého divadla a klavírista Lubomír Šrubař se na pódiu objeví spolu se svými dcerami sopranistkou Hanou Škarkovou a houslistkou Marii Michálkovou.
Nebude chybět ani host programu, kterým tentokrát bude houslistka Lucie Pavlíková.
V programu zazní skladby významných světových autorů, jako například Johanna Sebastiana Bacha, Wolfganga Amadea Mozarta, Zdeňka Fibicha, Astora Piazzolly, Antonia Vivaldiho a mnohých dalších.
Cyklus koncertů vážné hudby navazuje na úspěšné předchozí ročníky.
ZUZAN KUDRNOVÁ
Pošlete odkaz přátelům
Diskuse
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY
CELEBRITY
David Rath
Sledujte kauzu Rath online na Blesk.cz. Více o zatčení Davida Ratha a aktuálních informací ohledně celé… celý článek ›
Matka Fridrichová: Díky dceři zhubla 8 kilo
Nora Fridrichová (34) poprvé od porodu ukázala dceru Dianku. Moderátorka pořadu ČT 168 hodin skončila… celý článek ›
VIDEO: Česká pětka, slovenský postup! Vůjtek ukázal, sudí vylučovali
Zkazili si to sami. Kanaďané otočili špatně rozehraný zápas a mířili do semifinále. Chybami ale poslali… celý článek ›
Rajcovní porce jídla: Experta na výživu vzrušily nudle!
Americká hvězda v nutričním poradenství Doctor Oz, své práci věnuje hodně času a o stravování má dokonce… celý článek ›

