VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výtěžek z plesu firmy Bosch Diesel je 185 tisíc

Jihlava – Na čtyři stovky návštěvníků, značný počet hostů a výrazná částka z výtěžku plesu putující na dobročinné účely provázely dvanáctý firemní ples Bosch Diesel s.r.o., konaný dne 11. března 2016.

18.3.2016
SDÍLEJ:

Ples. Výnos z firemního plesu ve výši 185 000 korun byl rozdělen mezi Denní a týdenní stacionář v Jihlavě (100 000 Kč), ZŠ a MŠ v Cejli (50 000 Kč) a ZŠ a MŠ v Dušejově (35 000 Kč). Foto: archiv firmy Bosch Diesel

Motem plesu byla Brazílie a tanec samba. V rámci tradiční společenské akce věnovali zaměstnanci firmy výtěžek ze vstupenek na pomoc charitativním a vzdělávacím projektům v Kraji Vysočina. Celkový výtěžek z plesu dosáhl úctyhodné výše 185 000 korun.

Jako čestné hosty na plese mohli uvítat obchodní ředitel Ralph Klaus Carle společně s technickým ředitelem Stefanem Hamelmannem například senátora Parlamentu ČR Miloše Vystrčila, poslankyni Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Janu Fischerovou nebo náměstka primátora statutárního města Jihlavy Jaroslava Vymazala. O pestrý kulturní program večera a dobrou náladu se postaraly vedle taneční školy v rytmu samby i hudební hvězdy Heidi Janků, Dan Nekonečný a Těžkej Pokondr.

Výtěžek z letošního plesu připadne Dennímu a týdennímu stacionáři v Jihlavě a základním školám v Dušejově a Cejli. Výtěžek z prodeje lístků ve výši 100 000 korun podpoří rehabilitační projekt pro 58 klientů Denního a týdenního stacionáře Jihlava.

Výtěžkem z prodeje lístků ve výši 50 000 korun pro základní školu v Cejli bude podpořen integrační projekt pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.

Díky finančnímu daru se budou moci tyto děti účastnit běžné výuky spolu se svými spolužáky a budou pro ně pořízeny speciální pedagogické pomůcky a výukové materiály, včetně interaktivní výukové tabule.

Výtěžkem z prodeje lístků ve výši 35 000 korun pro základní školu v Dušejově bude podpořen projekt výuky cizích jazyků. Z finančního daru bude možno pořídit pro 30 žáků školy a jejich výuku němčiny moderní didaktické materiály a učebnice podporované tabletovou verzí.

Převzetí finančního daru se za Denní a týdenní stacionář Jihlava zúčastnila ředitelka Eva Pohořelá. Základní škola Cejle byla zastoupena ředitelkou Martou Kozdas, základní školu v Dušejově zastupovala ředitelka Marcela Krejčová.

Vedle výtěžku z prodeje Novoročního koncertu je firemní ples druhou z celkových třech každoročních akcí firmy Bosch Diesel s.r.o., a jejích zaměstnanců, směřující výtěžek na dobročinnou činnost.

„Vizí naší firmy je „Závod Jihlava: Excelence z Vysočiny". Vedle excelentních výrobků z našeho závodu tato vize znamená, že přebíráme i společenskou zodpovědnost za město Jihlavu a Kraj Vysočina. Jako spolehlivý partner města Jihlavy a regionu Vysočina proto podporujeme již řadu let například různé sociální a charitativní instituce, vzdělávání, jakož i kulturní akce. Jsem hrdý na to, že naši zaměstnanci podporují různé dobročinné akce, jako například letošní firemní ples, a v obzvláště vysoké míře tak opětovně dokládají svoji společenskou zodpovědnost. Podporou společenské zodpovědnosti zároveň výrazně přispívají k naplnění vize firmy v praxi," sdělil obchodní ředitel firmy Bosch Diesel Ralph Klaus Carle.

Autor: Redakce

18.3.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Režisér Marek Najbrt natáčí v prostoru hradu v Ledči nad Sázavou filmovou pohádku Čertí brko.
25

Hrad v Ledči obsadili filmaři. Natáčejí pohádku Čertí brko

Ilustrační foto

Pošta na náměstí bude zavřená

Letní kina opět táhnou, vstupné je většinou dobrovolné

Vysočina – Mezi oblíbené prázdninové kratochvíle patří letní kino.

Nevěnoval se řízení a s pluhem zavadil o strom

Jersín – Na silnici třetí třídy v obci Jersín havaroval traktor s pluhem.

Během sobotního požáru haly nebyl nikdo zraněn

Jihlava – Škoda téměř patnáct milionu korun. To je výsledek sobotního požáru v hale jihlavské společnosti Kronospan, zabývající se zpracováním dřeva v ulici Na Hranici v jihlavské části Bedřichov.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení